2024m. April 20d. 06:02:55

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
ziemojimas
Giedriusss
O tai kaip tada veisti zalcius galima be ziemojimo???
 
Embay
Kiek zinau veisiasi puikiai ir be ziemojimo. Na bet cia tik mano zinios.
 
Giedriusss
Tai gal tik isjungt sildima tada butu apie18°c .dar pastebejau toki dalyka,kad zaltys ziema buna nesildomoje terariumo puseje i sildoma tero puse atsliauze tik paedes kol suvirskina maista del ko jisai taip daro???
 
Embay
Pas mano smaugli terariume buvo ~18-20 laipsniu, tai auksciausia temp ziemojimui ir vistiek neatlaike, o sedi saltajam nes pats ziemoja, neisjunk sildymo kad bet kada galetu pasisildyt.
 
neo
Nepatarciau eksperimentuot su ziemojimu, jei nera pakankamai ziniu ir patirties. Nemanau, kad jums to reikia. Veisiasi zalciai ir be ziemojimo puikiai.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Embay
Pritariu neo, as per ta savo klaida praradau suaugusia smauglio patele, pasimokykit is svetimu klaidu ir nedarykite savu.
 
Loona
Embay parašė:
Pas mano smaugli terariume buvo ~18-20 laipsniu, tai auksciausia temp ziemojimui ir vistiek neatlaike, o sedi saltajam nes pats ziemoja, neisjunk sildymo kad bet kada galetu pasisildyt.


Sprendžiant iš pavadinimo tiesiog "smauglys" suprantu, kad kalba eina apie boa constrictor. Gyvatės ne mano sritis, bet kažkiek esu priversta žinoti.

Kai kalba eina apie tropinį gyvūną šokiruoja tokios temperatūros ... Gyvačių augintojai mane pataisys jei klystu, bet brumacijos (boa constrictor nežiemoja) periodo metu mažinama tik nakties temperatūra iki mažiausiai 21 laipsnio, o dieną palaikoma karščiausiame taške 28-30 laipsnių.

Pasižiūrėk į veidrodį jei nori sužinoti priežastį kodėl mirė smauglys Angry:tdown: ...
Redagavo Loona 2011-12-05 20:38
 
Embay
Loona parašė:
Embay parašė:
Pas mano smaugli terariume buvo ~18-20 laipsniu, tai auksciausia temp ziemojimui ir vistiek neatlaike, o sedi saltajam nes pats ziemoja, neisjunk sildymo kad bet kada galetu pasisildyt.


Sprendžiant iš pavadinimo tiesiog "smauglys" suprantu, kad kalba eina apie boa constrictor. Gyvatės ne mano sritis, bet kažkiek esu priversta žinoti.

Kai kalba eina apie tropinį gyvūną šokiruoja tokios temperatūros ... Gyvačių augintojai mane pataisys jei klystu, bet brumacijos (boa constrictor nežiemoja) periodo metu mažinama tik nakties temperatūra iki mažiausiai 21 laipsnio, o dieną palaikoma karščiausiame taške 28-30 laipsnių.

Pasižiūrėk į veidrodį jei nori sužinoti priežastį kodėl mirė smauglys Angry:tdown: ...


Ruošiant poravimui patiną ir patelę reikia kelioms savaitėm atskirti. Pažeminti temperatūrą iki 15 – 20 laipsnių. Po dviejų mėnesių tokios „žiemos“ patelę reikia įkelti pas patiną, bet ne atvirkščiai.
Cia strapsnio informacija, beto kiek domejau tai tokia temperatura ir reikia laikyti, beto smaugly tikrinau kas 2 dienas, vandens turejo, temperaturai nukritus iki 18 lapsniu ijunkdavau lempa po kuria jis paisildydavo kol temperatura uzkils iki 20 laipsniu taip kad viskas buvo atlikta tvarkingai, o kalba eina apie boa constrictor. tad kiek mano galva nesa arba kazkokia liga buvo kurios nepastebejau nes bedu nei su maitinimu nei su isvaisda nebuvo arba neisivaisduoju kas daugiau galejo buti.Angry
 
steu
20 laipsnių yra tikrai permažai metaboliniams procesams.. ir pagalvokit logiškai! jei jau žiemoja tai ir nesimaitina.. tai kol žiemoja ir neduokit ėst.. Angry (šioje temoje kaip matau ši šypsenėlė tiesiog privaloma)
Redagavo steu 2011-12-06 12:36

-
 
Embay
taigi per ziemojima nieks ir neduoda esti, o va pries ziemojima jokiu problemu nebuvo
 
Loona
Ir tiki vienu išverstu straipsniu Grin Darosi juokinga per ašaras ...

Tu rizikavai gyvūnu net nepasidomėjęs ir net nesuabejojai pateikta informacija. Netgi tuo, kad puslapis iš kur straipsnis verstas jau nebepasiekiamas? Gal straipsnio autorius net gyvo smauglio nėra matęs ...

Dienos temperatūra smaugliui žiemojant turi būti 28 - 30 laipsnių, naktį kristi iki 20-21 . Galiu rasti kokius 20 šaltinių su tokia info. Tu patikėjai vienu šaltiniu.

Pasikartosiu dar kartą, arba paskiriate dieną-dvi skaitymui apie savo gyvūną ir mokėsite praktiškai viską, arba palaidosite kelis gyvūnus kol suprasite, kad vistiek paskaityti teks.
 
Embay
Rasai cia paprasta temperatura, o ne ziemojimo.....
 
Loona
Embay parašė:
Rasai cia paprasta temperatura, o ne ziemojimo.....


The optimal brumation temperature and period differs from species to species. What works well for one species, could be severely damaging to boas from a different native climate.
Tropical boas, such as boa constrictors, usually do well with a night time temperature which slowly lowers to around 70 F, while keeping the daytime temperature around 85 - 90 F.

http://ezineartic...id=3010714

nighttime 21 / daytime 29-32
http://books.goog...re&f=false

In preparation for breeding it may be beneficial to simulate natural seasonal changes, such as photoperiod and temperature (known as brumation). These changes allow the snake a rest period, signal the start of breeding season, and are thought to increase fertility levels. Night time temperatures can be reduced to 21°C-24°C, and daytime temperatures can be lowered by a few degrees, in combination with shorter days and longer nights, for two months.

http://www.reptil...nd-boa.php


Winter lasting for around 2 months with night time lows of 70'F/21.1'C for around 16 hours and daytime highs of 80'F/26.6'C with daylight lasting for 8 hours. The humidity will need to be raised in this winter period. I found that a good spray with water a couple of times a day is sufficient. All these are needed to bring Boa Constrictors in to their breeding season:- (Day and Night, Temperature and Humidity).

http://homepage.n...ge%205.htm

Ir t.t.

Čia 5 minučių paieškos rezultatas. Dar kartą kartoju - tai tropinis gyvūnas. Tokių temperatūrų jie net gamtoje nesutinka, ypač visą parą. Sušaldei gyvūną ir dar bandai ginčytis...
Redagavo Loona 2011-12-07 00:10
 
Embay
Loona parašė:
Embay parašė:
Rasai cia paprasta temperatura, o ne ziemojimo.....


The optimal brumation temperature and period differs from species to species. What works well for one species, could be severely damaging to boas from a different native climate.
Tropical boas, such as boa constrictors, usually do well with a night time temperature which slowly lowers to around 70 F, while keeping the daytime temperature around 85 - 90 F.

http://ezineartic...id=3010714

nighttime 21 / daytime 29-32
http://books.goog...re&f=false

In preparation for breeding it may be beneficial to simulate natural seasonal changes, such as photoperiod and temperature (known as brumation). These changes allow the snake a rest period, signal the start of breeding season, and are thought to increase fertility levels. Night time temperatures can be reduced to 21°C-24°C, and daytime temperatures can be lowered by a few degrees, in combination with shorter days and longer nights, for two months.

http://www.reptil...nd-boa.php


Winter lasting for around 2 months with night time lows of 70'F/21.1'C for around 16 hours and daytime highs of 80'F/26.6'C with daylight lasting for 8 hours. The humidity will need to be raised in this winter period. I found that a good spray with water a couple of times a day is sufficient. All these are needed to bring Boa Constrictors in to their breeding season:- (Day and Night, Temperature and Humidity).

http://homepage.n...ge%205.htm

Ir t.t.

Čia 5 minučių paieškos rezultatas. Dar kartą kartoju - tai tropinis gyvūnas. Tokių temperatūrų jie net gamtoje nesutinka, ypač visą parą. Sušaldei gyvūną ir dar bandai ginčytis...


Tai 21-24 , pas mane ~ 20 budavo, o ne taip kaip pries tai rasei minimum 26-28 ziemojant.......
 
Loona
Embay parašė:
Tai 21-24 , pas mane ~ 20 budavo, o ne taip kaip pries tai rasei minimum 26-28 ziemojant.......


O tu diena nuo nakties skyri? Angry Dienos-nakties režimas labai svarbus daugeliui gyvūnų...
Redagavo Loona 2011-12-07 12:02
 
Embay
skiriu, na nenoriu labai pletoti sia tema, zinau kad pats kaltas ir kazka blogai padariau nes jei viskas butu buve gerai smaugle dar dabar gyva butu, bet taip jau atsitiko, kadangi save dar laikau "zaliu" egzotiniu gyvunu auginime tai nemanau kad cia tik man is pradziu taip nesiseka, na beje kiek teko augint tai tik pirma auka kuria turiu. beto smaugliuke auginu ne nuo mazens tai galvoju gal cia jau parsiveziau sergancia, nors puikiai maitinosi ir viskas lyg gerai buvo :/ Angry
 
AndriusN
Embay parašė:
<...> beto smaugliuke auginu ne nuo mazens tai galvoju gal cia jau parsiveziau sergancia, nors puikiai maitinosi ir viskas lyg gerai buvo :/ Angry


Nedaužyk galvos į sieną, nes tau kenkia. Matau, nelabai supranti ką tau Loona sako.
Žiemojimo metu dienos temperatūra smaugliui turi būti 28 - 30 laipsnių, naktį kristi iki 20-21 laipsnio.

O pas tave kaip supratom, visą parą tokia temperatūra buvo (~20 laipsnių), tai kokius Š dar čia išvedinėji?
 
herpetologas
Žiemojimas tokiems smaugliams kaip Boa normaliai turi būti daromas taip periodas 2 mėn kurio metu pabrėžiu subrendęs smauglys laikomas be apšvietimo 24 laipsnių temperatūroje,jei smauglių neketinat poruoti pilnai pakanka 1 mėn periodo
su egzotika idomiau
 
Embay
na tai pas mane buvo tamsi patalpa, todel junkdavau sviesa del dienos/nakties rezino, smauglys buvo migdomas 2 men, o temperaruea keliais laipsniais mazesne, tai nemanau kad del temperaturos taip atsitiko :/
 
herpetologas
Be to jei smauglys suaugęs reikia kad bent 3 savaitės prieš žiemojimą būtų nešeriamas kad skrandyje ar žarnyne neliktų maisto likučių priešingu atveju problemos neišvengiamos,gamtoje sausuoju periodu kuris Pietų Amerikoje pvz tesiasi neilgai smaugliai stengiasi tuo metu pratūnoti medžių drevėse,urvuose tarp šaknų ir pan žiemojimas-ramybės periodas o po to ateinantis liūčių sezonas kuris terariumų salygomis pakeičiamas gausiu drėkinimu pap UV spinduliais ir iššaukia poravimasi po kurio seka gausus maitinimasis kaupiant medžiagas būsimiems palikuonims
su egzotika idomiau
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247854 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma