|
ziemojimas
|
| Min-dau-gas |
parašyta 2006-11-20 19:29
|

Narys
Pranešimai: 61
Įstojo: 2006/11/20 14:18
|
labai mazai aprasyta apie zalciu ziemojima tai noreceu, kad kiekvienas aprasytute savo turimo zalcio ziemojima jai sutinkate aisku.tai yra temperatura, ziemojimo trukme,...t.t :aciu: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2006-11-20 20:01
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Vat apie žiemojimą žalčių ir man būtų įdomu išgirst.:yes: |
| |
|
|
| Min-dau-gas |
parašyta 2006-12-08 22:36
|

Narys
Pranešimai: 61
Įstojo: 2006/11/20 14:18
|
?  |
| |
|
|
| pauliukas |
parašyta 2006-12-09 18:27
|

Narys
Pranešimai: 4
Įstojo: 2006/05/06 10:37
|
kukuruzinis tik maisto atsisakoko kokiai porai menesiu kartais net ilgiau 
o visa kita palieku kaip iprasta ir taip jau kokie keturi metai :hap: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2006-12-09 18:40
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Bet pas tave jau suaugęs žaltys... :shy:
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| Vygis |
parašyta 2006-12-09 18:53
|

Narys
Pranešimai: 314
Įstojo: 2006/08/30 14:29
|
pauliukas parašė:
o visa kita palieku kaip iprasta ir taip jau kokie keturi metai :hap:
o tai kur tu nesi zalty su visu teru??? |
| |
|
|
| Min-dau-gas |
parašyta 2006-12-09 19:08
|

Narys
Pranešimai: 61
Įstojo: 2006/11/20 14:18
|
tenperaturos nieks nemazinat |
| |
|
|
| evalduxx |
parašyta 2006-12-09 19:14
|

Narys
Pranešimai: 356
Įstojo: 2006/03/20 18:32
|
Visų pirma žiemoja tik suaugusios gyvatės. Nelaisvėje auginamų jaunų gyvačiokų niekas nemigdo. O temperatūrą tai atitinkamos rūšims atitinkamai ir yra žeminama. |
| |
|
|
| Min-dau-gas |
parašyta 2006-12-09 19:21
|

Narys
Pranešimai: 61
Įstojo: 2006/11/20 14:18
|
o tai kokioms koke ? gal dregnuma sumezinat ar kaip?:conf: |
| |
|
|
| evalduxx |
parašyta 2006-12-09 19:53
|

Narys
Pranešimai: 356
Įstojo: 2006/03/20 18:32
|
Kokioms kokios.. Nu durnesnio klausimo atrast negalėjai, rašai kokios rūšies gyvio laikymo sąlygu ieškai ir skaitinėji viską. Būna parašyta beveik visada, kada ir kokiais mėnesiai žiemoje, kokia temperatūra, kokia drėgmė. Ieškok. |
| |
|
|
| Min-dau-gas |
parašyta 2006-12-09 20:52
|

Narys
Pranešimai: 61
Įstojo: 2006/11/20 14:18
|
****** paskaityk kas pradioi parasyta :read:
Redaguoti necenzūriniai žodžiai. Įspėjimas Min-dau-gas!
Redagavo Pao 2006-12-09 21:00
|
| |
|
|
| diabolic |
parašyta 2007-05-30 18:44
|

Narys
Pranešimai: 41
Įstojo: 2006/08/13 14:44
|
O būtinas yra suaugusio žalčio migdymas? |
| |
|
|
| titana |
parašyta 2007-06-02 15:55
|

Narys
Pranešimai: 158
Įstojo: 2006/11/18 15:03
|
Jis būtinas tik tuo atveju jei norima pavasarį poruot. |
| |
|
|
| wwet |
parašyta 2007-06-02 21:03
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2007/05/29 08:58
|
zalciai migdomi tik pries poravima. temperatura mazinama palaipsniui po kelis laipsnius per para.rekomenduojama +2--- +8 laikyti mieganti žalti. i deze dedama lapu siaudu, ir laikoma taip šaltoj patalpoj . tik jei tai bus karaliskoji tai jos temperatura miego bus apie +10- + 15. jei kukuruzas tai jo temperatura miego metu apie +12- +18. konkreciai rusiai reik konkrecios laikymo temperaturos. čia reik tartis .
|
| |
|
|
| omax |
parašyta 2011-08-23 14:24
|

Narys
Pranešimai: 181
Įstojo: 2009/06/22 15:04
|
GEDYMAS parašė:
Norėjau pasiteirauti, ar kukurūzai miega žiemos miegu?
|
| |
|
|
| siames131 |
parašyta 2011-08-23 14:25
|

Narys
Pranešimai: 173
Įstojo: 2010/09/24 21:34
|
http://www.egzoti...cle_id=141 Aiskiai gi staipsnije parasyta, skaitom!!! --> siems žalčiams prieš poravimąsi žiemos miegas nėra būtinas, tačiau po miego patelių apvaisinimas būna sėkmingesnis<--
Redagavo siames131 2011-08-23 14:26
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.
Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
|
| |
|
|
| Giedriusss |
parašyta 2011-12-04 21:32
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/05/01 21:59
|
:help:kokio amziaus laikomas suauges elaphe teaniura friesei.Kokioje temperaturoje jie ziemoje ir kiek laiko:aciu: |
| |
|
|
| Embay |
parašyta 2011-12-04 22:55
|

Narys
Pranešimai: 103
Įstojo: 2011/04/17 19:58
|
Siulau gyvaciu nemigdyti ziemos miegui.
|
| |
|
|
| Giedriusss |
parašyta 2011-12-04 23:12
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/05/01 21:59
|
O del ko geriau nemigdyt?????? |
| |
|
|
| Embay |
parašyta 2011-12-04 23:22
|

Narys
Pranešimai: 103
Įstojo: 2011/04/17 19:58
|
Na as is savo patirites pasakysiu kad ziemojant siemet man smaugliuko patele nustipo !2 metru ilgio, ir kazkur buvau rades tokia lietuvos statistika kad kazkokokiu varliu(tiksliai nepamenu kokiu) issirita ~5000, uzauga ~1000 o ziemojima is ju atlaiko tiki 5, taigi labai daug gyvunu zusta ziemojant, kadangi patyrau tai savo kailiu tai nesiulau to daryti. |
| |
|