2024m. March 28d. 12:49:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Pelėsis
Vaidotas
Pasidariau šioki toki terariuma, idėjau kokoso kevalų ir jie man po 3 dienų apsitraukė pelėsiu :conf: druksta vėdinimo? ar per mazai temperatūros? nes dregmes mano nuoziura nera daug :geek:
http://world5.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=59035518
 
paska
o kokosa bent nuplikei arba pavirinai? netgi kokoso durpes pries dedant i terra rekomenduojama pakaitinti mikrobangeje arba orkaiteje.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
GiX
jei substrata pasirinkai kokoso kevalus, pasirink ir sauso "budo" terariuma
 
www.scorpions.lt
Pao
pabandyk gerai isvirti karstame vandenyje, o paskui dar jame siek tiek palaikyti, kad inpregnuotusi. Terariume vedinimas (gera venteliacija) yra butina!
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vladas
manau, kad virimas nepadės, nes pelėsio sporų yra visur tai tik laikinai išgelbės... tiesiog reikia pagerinti ventiliaciją sumažinti drėgmę, žodžiu padaryti netinkamas sąlygas šio grybo augimui...
Redagavo Vladas 2006-11-10 08:35
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Pao
Taip pat galima dar butu pasiulyti impregnuoti kitokiuose tirpaluose, taciau tai gali sukelti nepageidaujama poveiki augintiniams. Jei padarius gera venteliacija pelesis nedings, turi pakeisti visa terariumo yranga, kas "neismetama" gerai isvirinti.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
voryte
Frown as iterariuma idejua kokoso kevala nieko jam nedariusi bet jokio pelesio ar kasko panasaus nera terariume ir ant kokoso:yes:
myliu voriukus Smile
 
AivarasSt
pas mane irgi nieko nenutiko.. jau puse metu stovi nei virintas nei ka...
 
Sarunas_St
Nebukite tuo visiskai isitikine Wink
Isimkite kokosa ir paziurekite i vidine jo puse,t.y. lubas. :svilp:
Man irgi atrode,kad viskas narmalei,bet karta sugalvojau isimt..
Beja,kokosas buvo virtas ilgai ir nuobodziai.. :tdown:
Brachypelma Smithi L11
Poecilotheria Regalis L9
Stromatopelma Calceatum L7
 
DumBazz
pas mane nevirtas kokoso kevalas guli, nei palyja nei rudyja, tik kad specifinis, kiek aitrokas kvapas sklinda.. Reiks pavirint, gal isnyks...
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
mekshrys
o as ydejau isdziovinta,iskepta saka y tera.dregme nedidele buvo bet vistiek pelyt pradejo
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
Richardas
Baikit kaip maži vaikai su tais (man tai nieko nebuvo).Geriau susimastykite apie sterilumą:conf:Tie parašymai ,kad man nieko nebuvo Angryprie gero neveda.Grinead:Tas pats ,kas, nesisaugoti atsitiktiniuose santykiuose ir tvirtinti ,kad: (jau nevieną kartą ir sveikas gyvas).Dar kartą tvirtinu :conf:visa terariume (kiek įmanoma) turi būti išimama ir kaip įmanoma geriau dezinfekuojama.Ypač dekoratyvinės , klijuotos dėl grožio sienelės, noriu paminėti :conf:Kurias sunku dezinfekuotiFrown ir tiesa pasakius tai zarazos židinysGrinead:
Redagavo Richardas 2007-10-21 11:33
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
audioDIY
Pastebėjau terariume mažus pilkus tškelius ant durpiu, pakapsciau giliau, o ten didžiuliai klodai pelėsio. Siaubas Grinead:
Pas mane terariume durpių sluoksnis didelis. Ploniausioj vietoj ~7cm, o storiausioj apie 15cm. Ir visos durpes per visą gylį drėgnos. kai pradeda džiųti tai paviršiui iškarto pasimato šviesesni plotai, o apačioj niekada nebuvo šviesesnių plotų. Gal sakyčiau perdrėgnai laikau?
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
gyvatux
Sveiki visi :labas:.Jau gera pusmeti auginu raudonakes medvarles.Gruntui,kol turejau, naudojau samanas is misko(pries dedant jas apdorodavau),paskui-kokoso durpes,bet varles budavo murzinos,aplipusios durpem Dabar pakeiciau i kokoso drozles,tik beda ta-pradejo pelyti drozles Angry.Nezinau ir ka daryt Frown.Medvarlem palaikau 70% dregme,po terariumu(50*30*40)isvedziots 15w sildomas laidas,temp. iki 28*.:help:.Gal koki kita grunta naudot?Isanksto dekoju :aciu:
 
Richardas
VERMAKULITO IR KERAMZITO MIŠINI STAMBESNI......NEPELYJA JIS
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
gyvatux parašė:
Sveiki visi :labas:.Jau gera pusmeti auginu raudonakes medvarles.Gruntui,kol turejau, naudojau samanas is misko(pries dedant jas apdorodavau),paskui-kokoso durpes,bet varles budavo murzinos,aplipusios durpem Dabar pakeiciau i kokoso drozles,tik beda ta-pradejo pelyti drozles Angry.Nezinau ir ka daryt Frown.Medvarlem palaikau 70% dregme,po terariumu(50*30*40)isvedziots 15w sildomas laidas,temp. iki 28*.:help:.Gal koki kita grunta naudot?Isanksto dekoju :aciu:


Nusipirk išdžiovintas samanas egzotinių gyvūnų parduotuvėje. Vilniuje kažkur mačiau, bet nebepamenu kur.
 
www.scorpions.lt
gyvatux
Dekui uz patarimus :aciu: .Bandysiu keist :naiv:
 
edvinasz
o kokosa neuztenka iskepti mikrobangu krosneleje?

Frown
 
666audrius
pas mane,tai galinė sienelė pelija... durpės švarios.čia nuo drėgmės?
 
AndriusN
Čia dėl prastos ventiliacijos.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147849 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma