2024m. May 14d. 20:47:30

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Psalmopoeus cambridgei
Isabelle
Sveiki Smile

įdomu ar kas laikote šį voriuka namuose? Ir kokie atsiliepimai? :shy: Aš kaip tik nusižiūrėjau 1cm mažylį.

Psalmopoeus cambridgei
Redagavo Isabelle 2006-11-10 17:01
 
Ravenous
laikau... laikau nesenai, todėl kažką daug negaliu dar pasakyti Smile
bent jau maniškis tai baikštus, audžia gausiai tinklus...
nesenai išsinėręs... dydis panašus apie 1,5cm
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
paska
turiu p. irminia. cambridgei norejau pirkti, tik nei reriz nei terra neparveze, o laukti neturejau kantrybes. saunus wors, tik i rankas nelabai paimsi Grin terroje kol pasigavau is pradziu terariume, po to ant grindu gal 15 min zaidziauGrin
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
Daumantas Liekis
Aha turiu du patinus labai greiti, ir gan agresyvus, na bent jau savo "dantis" daznai parodo Grin
 
http://www.dliekis.lt
Isabelle
paska parašė:
turiu p. irminia. cambridgei norejau pirkti, tik nei reriz nei terra neparveze, o laukti neturejau kantrybes. saunus wors, tik i rankas nelabai paimsi Grin terroje kol pasigavau is pradziu terariume, po to ant grindu gal 15 min zaidziauGrin


Grin aš savo P.regalis taip gaudžiau Smile

O šiaip ar jie labai terariumą voratinkliais apipina? Na turiu omeny tikiuosi ne taip, jog pro jį voras vos vos matosi?
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
Ziezirbele
Na maniskis tai galini stikla kur jo sleptuve tai apipyne taip kad is tos puses tai jau nieko nebesimato bet tik ta viena siena kitur nelabai pina.
 
Isabelle
Ziezirbele parašė:
Na maniskis tai galini stikla kur jo sleptuve tai apipyne taip kad is tos puses tai jau nieko nebesimato bet tik ta viena siena kitur nelabai pina.


Sveikute Smile

o kokio dydžio tavasis? Beje, spėju kai tenka gruntą keisti, visi voratinkliai pasinaikina Smile
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
karolis007
maniskis ps.irminia patinas tai voratinkliu dag nemezge.mazesne ps.irminia turiu tai visa dezute vieni labirintai:laugh: ir dar turiu ps.cambridgei daugybe maziuku,apie 1,5cm tai jie taip pat uzmezge dezutes, o siaip bendrai yra durni,pikti vorai.nors ant ranku paimdavauSmile
 
paska
ant ranku paimti ne problema, tik sunku ji ant ranku islaikyti, labai jau greitai jis laksto... terroje kai pirkau irminia (8 cm su kojom patele) iskelus is terro ramiai sedejo ~2 sekundes po to seke 15 min gaudymo maratonas, is pradziu ant ranku, po to pardoje ant grindu... per 15 min suprakaitavau kaip po 10 km kroso... pardaveja buvo vos ne priesinfarktineje busenojeGrinGrinGrin o as maniau, kad ji ju nebijo...
P.S. NE I TEMA: terroje parduodamas hadurus arizonensis suauges skorpas, kaina 150 lt (manau nera daug) lyties nezinau. manau galima isprasyti nuolaida kokiu 20 lt.
Ežys galvoja, kad jo sūnaus kailiukas švelnus
 
karolis007
PASKA,gera istorija,bet taip ir yra.jie tokie greiti kad nelabai iseina sugaudytiSmile bet vistiek saunus vorai :hug:
 
Ziezirbele
Sveikute Smile

o kokio dydžio tavasis? Beje, spėju kai tenka gruntą keisti, visi voratinkliai pasinaikina Smile

Na maniskis jau didelis apie 11 cm su kojytem jau yra. Truputi pasinaikina bet ten kur saka prie sienos priklijavo ir sleptuve pasigamino tai nelabai ir bepasinaikina
 
Isabelle
na ką, tuomet lauksim, kol manasis užaugs... Šiandien kaip tik turiu gauti svirpliukų siuntą, tad galės valgyti į sveikatą
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
lumberjack
tai va reik atgaivint sita tema... kadangi pats nesinenai isigijau toki... Grin Cool taigi karolis007 netersiam nerimusi temos ir diskusija tesiam cia.... :yes:
Chaotic Neutral
 
karolis007
ir apie ka padiskutuot noretum? Smile man tai kaip ir viskas aisku apie juos :laugh:
 
lumberjack
o as tai noriu suzinot nerimusi skaiciu... Grin:laugh: manau tikrai daugiau negu L6... o kad kojos ilgos tai tikrai..... :jeee: o patinas ten ane????
Chaotic Neutral
 
atomas
Karolis pas mus cambridgu tevas Smile , dekui, kad paplatinai, saunus voriukas, maniskis ruosiasi nertis antra karta pas mane, po to keliaus i normalu skirta jam terariuma. Karta buvau sujudines jo sleptuve tai is to greicio belekdamas per sakele nusilauze koja, laukiu kol issiners ir vel visas tures. Palyginus su mano turimais vorais tai jis tikras meteoritas, agresijos dar nerode, bet kad neprognozuojamas del greicio tai faktas. Dar karta dekui karoliui, nuostabus voras Smile
 
karolis007
tikrai nera uz ka Smile kad tik augtu gerai.o del greicio tai jie nerealiai greiti.jei neimi voru i rankas tai geriau ir nejudint sio sprinterio, nes issoks is dezute ir pabegs.teko jau gaudyt jau viena :laugh:
lumberjack,nzn lyties tikta,nes dar mazas.o nerimusi tikrai nera tiek daug kiek manai.
 
Isabelle
turiu klausimėlį. Kelių nėrimųsi būtų cambridgei, jei jo kūnelis 2cm (čia po išsinėrimo ir dar nevalgęs, spėju galima bus dadėti keletą milimetrų), o su kojom 4,5cm-5cm? Gaila, bet nežinau tikslaus skaičiaus, nes pas mane jis atvyko be šios informacijos.
Redagavo Isabelle 2007-02-26 20:22
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
atomas
as irgi panasaus dydzio isigyjau, turetu buti L5
Redagavo atomas 2007-02-26 20:51
 
Isabelle
sakai? tai kad jis pas mane jau nėrėsi 3-4 kartus. O atvažiavo virš 1cm su kojom
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285449 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma