2026m. April 19d. 07:49:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 8

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Naguotosios varlės
berta
Kuris laikas pas mus gyvena poriukė šių varlių ir štai jau nuo 31d turiu krūvą buožgalviukų. Nuo kada juos galiu maitinti šaldytu smulkiu pašaru ir kokį patariate įsigyti? Šiuo metu trupinu jiems žuvų sausą pašarą, nes planktonų kainos nemažos ir tai tik vienoje parduotuvėje mačiau fitoplanktono...
Redagavo berta 2011-04-05 12:29
 
steu
naguotos varlės mažai ką sako.. prašom lotyniškai.. jei tai xenopus leavis tai buožgalviai pakankamai plėšrūs, gali pirkti šaldyto ciklopo tikrai nekainuoja daug.. beto tiek ciklopų tiek dafnijų kiaurus metus galima prisižvejoti balose.. tik reikia smulkaus sietelio.. kai kurie buožgalviai pradžioje minta augaliniu maistu, dumbliuku kurio tikrai turėtų būt akvariume.. paskui keičiasi jų virškinimo sistema, žarnynas trumpėja ir buožgalvis pereina prie "gyvulinio" maisto (turiu omenyje smulkųs vandens gyvūnai).. lengviau patarti būtų jei parašytumei lotynišką pavadinimą, o jei tiksliai nežinai įkelk nuotrauką..

-
 
berta
Xenopus laevis. Reiškias galiu bandyti jau duoti ciklopų ir kitos smulkmės. Ką dar turėčiau žinoti? pas mane jie dabar auga visai nedideliame 1ltr akvariume. vandenį keičiu kas 3-4d, nėra nei filtro, nei termoreguliatoriaus, kambaryje +21. maitinami kasdien .
 
lemonas
Maitink ne kasdien, o bent jau kas antra dieną, nes vėliau gali turėti problemu. O vieno litro tai yra gan stipriai permažai manyčiau. Nueik i "Kiką" ir ten buna po 30 lt, tokie neblogi plastikiniai terai/akvai.
 
berta
o kdl kas antrą dieną? Maniau, kad greičiau užaugs + aš lyginau juos su žuvų mailiumi tai tuos kasdien patariama maitinti. Suaugėlius maitinu kas 4d. O kas liečia indo tūrį tai kolkas nematau reikalo jį pakeisti kitu, nes buožgalviai mažučiai todėl lengviau tiek juos pamaitinti, tiek kaskart atnaujinti vandenį, tiek stebėti kiek gyvų (kolkas visi ). Manau po savaitės kelsiu į 10ltr , bet kolkas jame net nesimatytų jų...Grinisap:
 
lemonas
visai susipainiojau, pagalvojau kad tu suaugusias varles seri kasdien ir vienam litre laikai Grin. atsiimu zodzius, viska atrodo darai gerai Smile
 
Inferenc
:labas: gal kas turit sių varlių pardavimui Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 9976
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40544660 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma