2024m. March 28d. 16:13:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Žiurkiai
Mariezas
Sveiki,na va vakar parsinesiau porele ziurkiu ir sendien ryta jau radau mazu ziurkiuku Smile Norejau paklaust ar ziurkes kai yra mazus butina patina nuo pateles atskirt? ir jei atskyriau o nereik suleidus jis neispjaus mazyliu? Smile
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:57
 
Ravenous
Mariezas parašė:
Sveiki,na va vakar parsinesiau porele ziurkiu ir sendien ryta jau radau mazu ziurkiuku Smile


:laugh: :laugh: :laugh: reproduktorius Grin :thumb:

Žiurkiną reiktų atskirti prieš gimstant vadai. Kai gimsta jaunikliai, lizdo geriau neliesti bent savaitę laiko, nes priešingu atveju patelė gali išpjauti savo vaikus... Gerai jei būtų kokia slėptuvė ir žiurkė ten tūnotų su savo mažyliais, tada ji jaustųsi saugi. Duok gal kokių vitaminų jai po gimdymų, nes bent pas mane žiurkė pastoviai išpjaudavo ir suėsdavo savo mažylius Grinead:, todėl aš jų atsisakiau...
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Mariezas
Na maniskiai ziurkiukai gime dezei kurioi parnesiau.. Sendien zadu isvest pas senelius kur ir auginamas visas gyvunu maistas jas ir apgyvendinti organinio stiklo akvariume tai galvoju jas dar koke savaitele palikti dezei ? O del patiniuko tai as ji tik po gimdymo atskyriau,dabar ji galima ileisti vel ar geriau auginti atskirai? Smile
 
Linius
kiek girdėjau, patino nuo patelės atskirt nereikia Frown
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Mariezas
Na aisku reiks megint suleist,na ziurkiu nzn ju pirma kart mazyliu turiu Grin ir gana greit Grinisap: 12h namie prabuvo ir jau maziai Grin
 
Linius
sekasi tau... aš iš pradžių gavau jauną patinuką, užauginau, dabar jauną patelę, irgi reik augint kol galėsiu suleist... Dėl suleidimo patino su patele garantuot negaliu, užmečiau akį į Slučkos knygą, rašo: kad patinui skiriamos 4-5 patelės, kurios paskui išskirstomos po vieną, nors toliau rašo: kai kurios žiurkės vagia kitų vaikus ir tempia į savo lizdą... neaišku kažkaip... Nors Kuršėnų gamtininkų stotyje lyg ir porą, auginančią vaikus mačiau :nezin: Na su pelėm aiškiau, visos kartu, pačios viską išsiaiškina, pas mane jau pradėjo perėt viena po kitos :thumb:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Mariezas
Eh as laukiu kol mano peles uzaugsSmile o ziurkes atskyriau ir turbut suleisiu kai tik ugtels mazyliai Smile
Redagavo Mariezas 2006-10-27 20:42
 
Vladas
Linius parašė:
kiek girdėjau, patino nuo patelės atskirt nereikia Frown


reikia, reikia atskirt... nes viena patelė jaučiasi saugesnė ir mažiau šansų, kad jį savo vaikus suės... Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Rutelia
Na aš kai žiurkių turėjau, tai tėvas buvo prie narvo šono pritvirtinęs skardinę nuo dažų. ir praplėtęs virbus ten kur skylė į tą skardinę. ir ten žiurkė 13 mažių atsivedė. patyną atskyrėm, o ji ten ir karaliavo su vaikais. baisiai gindavo (:.
(:
 
Andrius
Kad neišpjautų jauniklių patelei turi pastoviai netrūkti geriamo vandens, kadangi patelė po gimdymo(vedimo), būna labai ištroškusi. Kai kurios iš to troškulio ir suėda mažiukus. Kitų rūšių žinduolių patelėms, po vedimo gali būti gimdos uždegimas, tada pakyla temperatūra ir patelė tampa žymiai agresyvesnė nei iki tol(gal ir su žiurkėmis taip gali būti). Be to jei po vedimo per greit suleisi patiną ir patelę jos organizmas nespės atsistatyti ir tada gresia juniklių neišnešiojimas arba gims silpni.
Ante victoriam ne canas triumphum!
 
Mariezas
Tai as dar ju nesuleidziu Smile turbut kol maziai is lizdo neiseis nesuleisiu ju
 
Linius
kaži kada reik peliukus atskirt nuo šeimynos, o tai pas mane dauguma jau išėję iš lizdo, laksto, duodasi, atrodo, kad naujagimiams per juos problemos iškyla-šiandien ryte vienam lizde mačiau porą naujagimių, o vakare jau beradau negyvus, užkastus ?
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Mariezas
Maniskiai ziurkiai jau laksto duodas,bet izde,1paemiau is lizdo serimui ,smauglys jo nesuede tai puikiausiai pats gyvena ,iki kol smauglys isalks Smile
 
Andrius
Dar šeik tiek info. radau:

Žiurkė(ratus norvegicus)
- Nėštumo trukmė...20-22d.;
-Vados dydis...........8-11;
-jauniklio svoris......4-6g;
-Atjunkymas(atskyrimas nuo patelės)..20-21d.;
-Lytinis subrendimas...9 savaičių;
-Suaugusio svoris.....300-350g;
-Gyvenimo trukmė....2-3 metai.

Rūšiavimas pagal lytį:
Atstumas nuo išangės iki lytinės angos pas patinus yra maždaug dvigubai didesnis nei pas pateles. Subrendusių patinų sėklidėsyra pakankamai ryškios.
Kai tik patelė apvaisinama, ji turi būti askiriama , kad galėtų jauniklius vesti viena(netrukdoma). Jei žiurkės veisiamos hareminiu metodu, bergždžios patelės gali netoleruoti patelės su jaunikliais. Patiną galima grąžinti pas patelę kai tik atjunkomi jaunikliai.
Ante victoriam ne canas triumphum!
 
Andrius
Gal dar čia ką nors rasit: http://ziurke.tin...



Redaguota: URL
Redagavo Pao 2007-01-03 20:41
Ante victoriam ne canas triumphum!
 
Beprotishkai
eu, o žėkit, kada žiūrkės pradeda daugintis? Grin su draugu nusipirkom šeštadienį žiūrkiu, sakau auginsiu vieną aš vieną jis ir paskui maitinsim gyvius mano, nes su maistu čystai striuka Sad
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Pao
Žiurkės lytiškai subręsta labai anksti. Jau būdamos 2 mėnesių žiurkės gali daugintis. Tačiau veisti rekomenduojama pradėti, kai žiurkė pilnai suauga, t.y. 8 mėn. Nėštumas trunka 20-25 dienas, žiurkiukų gali atsivesti nuo 5 iki 12.

http://ziurke.tin... info
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Beprotishkai
Pao parašė:
Žiurkės lytiškai subręsta labai anksti. Jau būdamos 2 mėnesių žiurkės gali daugintis. Tačiau veisti rekomenduojama pradėti, kai žiurkė pilnai suauga, t.y. 8 mėn. Nėštumas trunka 20-25 dienas, žiurkiukų gali atsivesti nuo 5 iki 12.

http://ziurke.tin... info


ačiū, Pao.
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Mariezas
Nu vo pirma vada pas mane kai atsivede mazyliai jau neblogai ugteleje bet tie ju tevai visai nebeturi noro daugintis o gyvaciai alkani Angry
 
Beprotishkai
Mariezas parašė:
Nu vo pirma vada pas mane kai atsivede mazyliai jau neblogai ugteleje bet tie ju tevai visai nebeturi noro daugintis o gyvaciai alkani Angry


žino kur vaikus padėsi :conf: :hap:
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148367 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma