2024m. May 14d. 23:41:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
reiktu biski konsultacijos:-)
grandinukas
mano vagans pries koki menesi is niekur nieko prikase urvu terariume,bet juose nesislepe,bet dabar jau apie dvi savaites kai i juos ilindo tai ilindo..gal uzsilenke?..kazin reik praardyt gal paziuret ar jis dar gyvas,o gal jis neriasi..nes pirkau jau gan dideli ir dar prie manes nebuvo issinerias tad tu visu niuansu nezinau..kiek laiko tas nerimasis vyksta..?
 
komandoras
Neriasi apie 10min. kad būna tunelį normalu netrukdyk įmesk maisto pažiūrėk ar ėda , galbūt ruošiasi nertis Wink
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
Shagis
jei neriasi įdėt maisto nėra labai protinga mintis, o neriasi irgi ne visada 10 min. pas mane vienas B.a. nėrėsi pusę dienos
Atleiskite savo priešams, bet niekada nepamirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
komandoras
Manau dėl žemos drėgmės Wink O taip tai turėtų būt matyt ar jis užsibarikadavęs? Wink
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
grandinukas
jo barikadu pristate nemazai..kur buvo kokoso kevelas tai uzlibde ta skyle ir pasidare iejima is po zemiu..nes dvi savaites jau neede tai neramu biski:-)
 
Shagis
Vorai ilgai gali išbūt neėdę, manau nėra ko bijot, norės pats išeis iš urvo, pas mane ir ilgiau būdavo, kad prasėdi įsikasęs:alus:
Atleiskite savo priešams, bet niekada nepamirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
grandinukas
nu lauksiu:-)ziuresiu kaip ten kas su juo bus:-))
 
lemonas
pas mane irgi dabar panašiai užsikasė B. Vagans.
bet aš ji visalaik stebiu, nes urvas prie pat stiklo, tai matau viską kas vyksta. O valgyti įmetu taip kaip ir anščiau ir viska valgo.
 
siames131
komandorai ne tik del dregmes... pries mano akis viena karta irminia neresi 15 minuciu o kita karta netoli 3 valandu o salygos tos pacios buvo.... be to jai neklistu ko voras didesnis tuo ilgiau trunka issinerimas... turiu viska uzfiksaves visa veiksma judesi i judesi kai parahybana neresi 6 valandas netoli... o girdejas kad nereimasis gali trukti iki 3 dienu ta prasme apsivertes ir bandantis islisti is senu "rubu" ( cia is forumu uzsienio, zmoniu asmeniniu patirciu)
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
BACARDI
siames131 parašė:
komandorai ne tik del dregmes... pries mano akis viena karta irminia neresi 15 minuciu o kita karta netoli 3 valandu o salygos tos pacios buvo.... be to jai neklistu ko voras didesnis tuo ilgiau trunka issinerimas... turiu viska uzfiksaves visa veiksma judesi i judesi kai parahybana neresi 6 valandas netoli... o girdejas kad nereimasis gali trukti iki 3 dienu ta prasme apsivertes ir bandantis islisti is senu "rubu" ( cia is forumu uzsienio, zmoniu asmeniniu patirciu)


Mama mano kalbejo su tokia drauge tai tipo tos drauges drauge laike voriuka..Sitas 3d apsivertes gulejo..tai sake ta drauge paeme ir ismete vora...Ot zmones perka gyvius ir nezino kaip elgtis..ziauriai pagailo...
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
zippo1
Tai va kvailai padare,nes voras gali atrodyt kaip mires,gali apsivertes gulet ir nesinert.Reik kokia savaite dar ji palaikyt :yes:
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
Antekk
Sveiki. Turiu nhandu chromatus l8-l9. Voras kaip ir turetu jau nertis. Sedi uzsikases po medzio zieves gabaliuku, kuris yra istrizai iremtas i stikla. Aplink ta gabaliuka voras apsitinklavo ir jau gal savaite laiko neislenda. Gal tai panasu i nerimasi? Maisto duoti nemeginau, nes kolkas tik milciaus lervu turiu, tau baisoka truputi duoti. Ir dar, su laiku jam vis plinka uzpakalis. Daugejo baltos spalvos. Gal galetu kas patarti? :help:
 
komandoras
Tuojau nersis , maisto nekišk išsiners pats išlys Wink
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
Antekk
Ir kaip suprantu, reikia truputi daugiau dregmes kai neriasi? Rodo apie 70 - 75%, terariuma drekinu beveik kas antra diena. Cia pirmas mano voras, tai nepykit uz durnus klausimus Angry
 
BACARDI
Antekk parašė:
Ir kaip suprantu, reikia truputi daugiau dregmes kai neriasi? Rodo apie 70 - 75%, terariuma drekinu beveik kas antra diena. Cia pirmas mano voras, tai nepykit uz durnus klausimus Angry

Gera dregme pagal mane Smile
Redagavo BACARDI 2011-03-01 16:03
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
Antekk
O kad jo uzpakalis plinka ir balteja po truputi, cia normalu? Frown
 
BACARDI
Del plikimo tai stresas jam Smile) Po issinerimo bus viskas gerai Smile) netampyk jo ir nevargink Smile tegul gyvena gyvis ramiai ir siltai Smile):thumb:
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
Antekk
stengiuosi isvis nekelti jam streso. labai atsargiai padrekinu terariuma ir viskas.
 
komandoras
Jai balta tai dar nelabai greitai nersis , pirma turi pajuost , mano B.A. užpakalis pirma nupliko tik tada pajuodo.... :conf:
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
BACARDI
po pirmo issinerimo turetu viskas but gerai Smile) apsipras...ir viskas bus oki Smile nei mes plaukelius nieko Smile
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285750 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma