2022m. May 23d. 20:42:10

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Musė
Musė
2018/06/17 01:29

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,964
· Naujausias narys: rikis

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Grauziku veisimas
Mariezas
per vasara žiesiu aš kur ką tvarkyt kokią patalpą nes dabar nera jiems,po to gal rasiu kur šiltai padaryt per vasara;]

Klaipeda
Ech, kad aš nežinau, kuri kanibalė... Kol buvo patelės dvi, tol nieko nebuvo. Palikau trečią - subrendo ir prasidėjo... Ir neskiriu dabar kuri... Visos baltos...

Richardas
Klaipeda parašė:
Ech, kad aš nežinau, kuri kanibalė... Kol buvo patelės dvi, tol nieko nebuvo. Palikau trečią - subrendo ir prasidėjo... Ir neskiriu dabar kuri... Visos baltos...
Reiks atskirt ir sužinos kuri:evil:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Klaipeda
Kelias vadas užaugina, vieną kurią nors papjauna... Būnu pas jas tik savaitgaliais, tai nežinau, gal kas iš šeimos narių cekavinasi, o jos ir susinervina :nezin: Kartą dinos metu vestis pradėjo. Pasakiau visiems, kad nelįstų, tai vienas asmuo visdėlto įkišo nosį į namelį pasižiūrėti. Po kelių valandų atėjau, kraujo tik keli lašeliai... Tai ir neaišku, ar čia viena kažkuri kanibalė, ar iesiog įvairūs stresoriai veikia...

Richardas
o aplink šunys,katės nelaksto?Tie irgi būna streso (pasekoje kanibalizmo)priežastis
Redagavo Richardas 2008-02-08 15:24
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

aisha
Sveiki, kadangi daugelis jūsų veisiat graužikus, norėčiau paklaust, gal turite , kas pardavimui Siamo palyčių ar žiurkių? Smile ne maistui. Kaunas.
Redagavo aisha 2008-02-14 19:51

Richardas
Kaune veislinių pelių turi Valeri tel.868563773
Redagavo Richardas 2008-02-15 13:23

Richardas
tada Kaune arčiau čia Valeri tel.868563773 .Paska Vilniui
Redagavo Richardas 2008-02-15 13:25

pusiux
as kai auginau paprastam narve tai per puse metu nuo 1 nescios buvo 35 tik valgyt ir valyt jokiu iskyrimu ir t.t

vic
As,savo peles auginu garaze,kur sviesos nulis,o silumos tiek mpat kiek lauke,tai yra dabar apie10 laipsniu.bet mano peles veisias neprastai ir dabar kelios laksto dideliais pilvais.taip,kad nemanu jog joms reikia 20 laipsniu silumos ir puse paros sviesos.Auginu 5 pateles ir du patinukus,o namie ziurkiu porele ir to man pakanka pasert du suaugusius kukuruzus,viena pienine,du jaunus BRB ir jauna kukuruziuka

Vyper
Aš tai kai laikiau savo rusį prie mažiausiai 15 laipsnių, tai kai atsivesdavo, sumažindavo jauniklius iki 4. O karta visos pelės vos nesušalo. Tupėjo ir drebėjo, tai ant radijatoriaus šildžiau Grin Grin

vic
Tai kas pas taves per peles jeigu prie penkiolikos laipsniu dreba?Frown

Vyper
Laboratorinės, bet ir man keista, kad jos prie tiek dreba. Kažkokios išlepusiosGrinisap:

GiX
Vyper parašė:
Laboratorinės, bet ir man keista, kad jos prie tiek dreba. Kažkokios išlepusiosGrinisap:

Įdėk daug pjuvenų, šiaudų ir nedrebės.

www.scorpions.lt
Richardas
Nebus prie tokių temperatūrų prodūktivumo:no:ir+ be šviesos :no:.Gyvūnui tamsa,šaltis yra signalai kad nebesiveisti, artėja žiema.
Redagavo Richardas 2008-11-13 18:52

Vyper
Tai dabar pas mane šiltoje ir šviesioje vietoje gyvena. Pjuvenų visada būdavo daug, nes gyveno mano katilinėje Grin Bet dabar kur šilta problemų nėr. Veisias kaip.....pelės Grin

fanaRiC
na o pas mane dziungarijos ziurkenai ir atsiveda kas 3 savaites , agnulka nezinau kaip bet tau matyt pasiseka kad po 8 atsiveda... sitie ziurekainai niekad daug neatsiveda... tuo labiau kai tu rasei kad iki 16 jaunikliu... kiek auginu nei kart taip nebuvo.. ir patino kad gali suest tai cia visiska nesamone Grin dziungarijos ziurkenai linke visad gyvent bent jau porose.. na o del agresyvumu tai taip... jai neisimu maziuku jau lakstanciu is narvo ir patele ruosiais gimtyt, tai pradeda puldynet mazylius, bandydama taip juos isvyt ir savarnkiskai gyvent matyt Grin

nu ir paleiciau tema, nepaziurejas i data Grin sorry :alus:
Redagavo fanaRiC 2009-02-03 18:23
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata

Ausraa
AndriusN parašė:
Pelių nėštumo trukmė 19-20 dienų.
Šeip tai manau,kad žiurkės nuo pelių daugiausiai skiriasi tik dydžiu. Be to ir tom ir tom galioja haremo pobūdis.

Is tiesu ziurkes DAUG kuo skiriasi nuo peliu- ziurkes protingiausi grauzikai ir netgi protu lenkia kates, bezdiones, ir tik vos vos atsilieka nuo sunu (CHA! :hap: )! Jei jau kas augina ziurkes vieliniame narvelyje ir sio ziurkyte greitai ismoksta, tai turi susitaikyti, jog ziurke ismoks pati atsidaryt narveli. Ziurkes lengvai dresuojamos, yra visaedes (kas nepasakytina apie peles).
Ir netgi ziurkiu nuo peliu kolonijos smarkiai skiriasi: ziurkiu kolonijos gali sudaryti net 200 individu, o peliu- tik iki 20 individu.
Na... manau pakaks zinoti ir tiek, kam si mano isdestyta informacija pasirode naujiena... Smile
Redagavo Ausraa 2009-04-18 22:07
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)

Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .

http://2g.lt/

Stakta
Pelės geriau maistui tinka mažesnės Smile:kvail:
Redagavo Stakta 2009-04-18 22:05

http://staktosvoras.lt
Ausraa
Stakta, visiskai pritariu, jog peles geriau maistui, tik as paaiskinu kas tai per ziurkes Grin
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)

Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .

http://2g.lt/

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2022-04-12 01:11
Simonys, turiu jei dar poreikis yra rašykit Smile

2022-04-10 11:10
Sveiki, ga yra kas turit parduoti Turkmenistano tarakonų? Nupirkčiau ir zoofobusų iš to pačio pardavėjo. Jeigu turite parašykite sms +37066249456

2022-04-01 12:46
Užaugo dauguma egzotomanu Grin

2022-03-30 20:59
egzotikos fb bet irgi apmires gerai https://www.facebo
ok.com/groups/3029
34471712

2022-03-30 20:24
Oba dar nemires puslapis Grin

2022-03-21 21:21
Man atrodo po to, kai buvo dinge skelbimai, tai ir visas saitas apmire

2022-02-17 13:11
ar gerai supratau, kad FB yra egzotikos grupe/puslapiukas?
pasidalintumete, kolegos? Smile

2022-02-01 19:40
Tai laukiam fajaboke puslapiaus. Grin

2022-01-30 12:39
Nejuokauk Grin tikrai hobis neužmirė, tiesiog persikelė į facebooka Smile

2022-01-29 20:10
Kažkaip užmire pas lietuvaičius šis hobis

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 7964
Naujienų: 703
Straipsnių: 189
Nuotraukų: 7793
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232