2024m. March 29d. 01:32:05

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Grauziku veisimas
marius752
Linius parašė:
aš pradėjau nuo žiurkėnų, kurių baigiu atsisakyt,


kodel ziurkenai blogai? skaicaiu kad jie veda kas 16 dienu.

jie nemiastingi ar kaip ?

gal kas juos veisiat? sudetinga su jais?
 
Ravenous
žiurkėnai linkę į nutukimą.
kartais duot žiurkėną gerai, bet nuolat - per daug riebus maistas Smile
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Richardas
Žiurkės ir pelės turi stipru specifini kvapa:yes:nes išskiria specialias išskiras kad galėtu komunikuoti tamsoje.Pvz. pelės turi išskiru net letenėlėse-ten kur prabėgo viena pelė-paliko informacija kitai apie save-- litis,statusas ir tt.Todėl laikyti šiuos graužikus ir nesitikėti smarvės naivu.:conf:Bet kiekybe jie pirmauja faktas.Tiesa nepatartina ju laikyti vienoje patalpoje (skirt.narvuose) .Nes gamtoje kur ira žiurkių ten nėra pelių.Taip kad net užuosdamos vienos kitas stresuoja-pasekoje nesiveisia.Taipat nesitikėkite kad sklepe kur tamsu ir pvz.šalta šie graužikai veisis----nesiveis tikrai:conf:Žiurkėnai taip riebus bet nėra faktu kad jie kenktu ropliams:conf:Sirijos žiurkėnai iš prigimties ira vienišiai-garemo nesigaus-bus peštynės kanibalizmas.Džungarijos žiurkėnai gyvena gamtoje šeimomis.Labai realu auginti maitinimui Mongolijos smiltpeles namuose nes neturi specifinio kvapo gyvena kolonijomis ir jaigu šilta šviesu ira maisto vandens labai gerai veisiasi idomu stebėti(bet gaila šerti)---Darykit išvadas patys:aciu:
Redagavo Richardas 2007-09-26 00:56
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
marius752
O kiek reikia tureti gyvaciu kad apsimoketu auginti grauzikus maistui?

gal kas galit pasidalint patirtim kas veisiat? kiek turit ropliu ar visada uztenka maisto vien to kuri veisiat?
 
Mariezas
Priklauso kokia gyvate turi,aš pats veisiu ir puikiai,sekasi aišku veisiu ne namie, ir dar turiu Richardai klausima,jei yra 3 pateles iš vienos šeimos ir 1 iš kitos jos sugyvens? Dabar meginu po daugiau žiurkių į akvas suleist,pažiesiu kas gausis Smile O del pelių,tai jas auginu toi pačioi patalpo kaip ir žiurkes ir po kolkas pirma vada yra Smile
Redagavo Mariezas 2007-09-26 22:15
 
Klaipeda
Na, palepej kartais irgi labai salta buna bet ju terariume daug siaudu Grin Veisiasi kas pora savaiciu :clap:
 
marius752
Klaipeda parašė:
Na, palepej kartais irgi labai salta buna bet ju terariume daug siaudu Grin Veisiasi kas pora savaiciu :clap:


o kokia rusis? pas tave?

skaicaiu kad smilstepes lb svarios ir kartu rupinasi jaunikliai ir pan. gal kas auginat?
 
Mariezas
Na kažkada turėjau veisėsi neblogai,bet aišku su žiurkėm ir pelėm nepalyginsi.. Ir šiaip gaila jas atiduot :shy:
 
Richardas
Mariau Fermoje -laikoma ir daugiau pateliu .Jos kaip varnos:laugh:-o varna varnai akies nekerta-net vaikus svetimus(kitu pateliu)gali imest be problemu ivaikina(nesuvalgo):conf:---O smiltpeles laikyti tikrai geras varijantas----tik gaila atiduot gyvatei:shy:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
marius752
kodel jau triacia karta perskaitau kad gaila smiltpeliukus atiduot?

nejau jie tokie super mieli? :geek:
 
Mariezas
Richardai esu girdėjes,kda pjaunas,o dėl svetimų vaikų priglaudimo tai žinau,pats kartais įmetu jei kuri pradeda neprižiūrėt vaikų.
 
Mariezas
Vat norejau paklausti,kame gali būt problemos,gražiai gyveno porele pelių,atsivede vaikų,vaikai atako prieš 2 dienas,ir staiga 3 iš jų mire,ir patele pradėjo liesėti labai,nors maisto,vandens yra .. :/
 
Richardas
Čia ligaSad keisk ta pora i kitaGrinisap:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Tame esme,kad vieninteles mano peles, na gal vaikai išaugs.. Pasižiesiu kaip baigsis Grinisap:
 
Richardas
Jos tampa kuprotos-ir sukusta-sunyksta--Frownir vaiku nepasilik:no:---nauju ieškok:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Sad Reikes megint,gal Saulius sušelps,ir tures jau pardavimui.. O jau džiaugiaus,kad veisiasi Grinisap:
 
Richardas
Turi:yes:imk veisliniu už pinigus--bus ir gražu ir maistuiWink

Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Tai aš apie tas ir kalbu, turejau 4 bet išmire.. Kai norejau sake pardavimui neturi Smile O tas sergančias,galima sušert,ar ta liga gali pakenkt ir smaugliams,ar žalčiams?
 
Klaipeda
Pas mane paprastos baltos peles, kiti dar vadina japoniskom
 
Mariezas
Tai albinoses japnosikos pas tave turbūt.. Pas mane tos pačios buvo
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149989 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma