2022m. January 17d. 12:01:07

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Musė
Musė
2018/06/17 01:29

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,947
· Naujausias narys: Sauliuz

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Besparnės drozofilos
shrnz
kiek skaitau, tai dauguma veisia ar bent jau rengiasi veisti vorus; kiek man yra žinoma iš čia besilankančių niekas neturi besparnių drozofilų (specialiai išveistos drozofilos negalinčios skraidyti) labai mažam voriukui, manau, tai būtų vienas iš geriausių maistų, nes jas lengva veisti, nereikia jokių specialių sąlygų, o ir vorai mielai jas vartoja; taigi, manau, būtų tikslinga, jog susiveiktumėm tų drozofilų ir jomis dalintumėmės, jei kam prireiktų
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi

http://forumas.tik.lt
Pao
Nesupratau, ar siulai ju kaip nors gauti, ar siulai koperuotis veisti?
Jei gauti, ir nezinai is kur - galiu pasidometi ir manau jei reikalas bus - gausiu...
As asmeniskai planuoju uzsiimti drugiu lervomis serti. Gavau is Amerikos siunta drugiu lervu, tyrimams darbo tikslais, jos puikiai "subrendo" ir is ju issirito kruva drugiu. Sie drugiai puikiai, kaip tik dabar kopuliuoja (dabar - si menesi), manau ju kiausiniu bus ne 1 ir ne 2, todel dali galesiu issiritusiu lervu atsideti gyvuliu maistui, jei viskas bus OK - pasidalinsiu praktika ir ziniomis!
Redagavo Pao 2006-04-07 23:48
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...

www.egzotika.info
shrnz
ta prasme, manau, kad gerai būtų, jog turėtų kas nors iš čia rašančių tų drozofilų ir jei kam prireiktų, kad būtų galima nesunkiai jų gauti
o kas per drugių lervos? ir kokio jos dydžio? bet jei ilgai ten užtrunka jų veisimasis, tai irgi nėra labai gerai
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi

http://forumas.tik.lt
Pao
Siap veisimas uztrunka drugiu ilgiau... Jie yra mikro drugiai, siaip principas lervu kaip apsiuvu (manau teke apie tokias girdeti?), lerva aplink save apsisiuva organini maiseli. Dydis priklausomai nuo amziaus nuo 0.2 - 0.3 cm iki 1 - 1.2cm
Pabandysiu pasidometi del drozofilu jei domina rimtai?

www.egzotika.info
Vladas
dėl tų besparnių drozofilų tai girdėjau, kad jas išveisia iš paprastų sparnuotų drozofilų... tai padaryti yra labai lengva tiesiog prigaudot tų sparnuotų drozofilų ir įleidžiat jas į stiklinę kur yra labai daug maisto... jei maisto yra labai daug tiksliai neatsimenu bet 3-5 karta drozofilų gimsta be sparnų... maistui sumažėjus drozofilos vėl padeda spec. kiaušinius iš kurių išsirita sparnuotos drozofilos ir išskrenda ieškoti kito maisto šaltinio...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas

Pao
Man kazkaip cia sparnuotai skamba... Vyksta evoliucija bet ne tokiais tempais....Shock

www.egzotika.info
Vladas
Pao, o kokius tu drugelius augini ? nes aš jau senai svajojų apie kokių nors drugelių laikymą namuose... seniau bandžiau auginti musiškius žiemą : admirolus, dilgelinukus, povo akį ... bet nieko gero neišeidavo Grinisap: nors jie buvo pastoviai maitinami jų kambaryje stovėjo keli dideli vazonai su dilgelėm, bet nieko gero aš nesulaukiau Sad ... tai please papasakok apie savo drugelius Smile koke rušis, kur augini ir kaip maitini ? ir tu sakei, kad tau atvežė iš Amerikos tai ar brangiai kainavo ir ar paprasti mirtingieji kaip aš gali iš jų užsisakyti ? :shy: ir tu kartais ne Galleria mellonella augini ?
Albertas Einšteinas

Vladas
Pao parašė:
Man kazkaip cia sparnuotai skamba... Vyksta evoliucija bet ne tokiais tempais....Shock

čia gal ne evoliucija, o toks savotiškas prisitaikymas... kažkas panašaus kaip ir pas aksalotlius... nors bendrai tai aš tiksliai nežinau tai galiu nugrybauti :laugh: ...
Albertas Einšteinas

Pao
Cia skirtingai nei pas aksolotlius... Jei taip butu kaip tu sakai - tai evoliucija (kad del maisto stygiaus atsiranda sparnai ir atvirksciai).

www.egzotika.info
Julius_Spiderling
O dildelinukai tai ne dilgelemis minta o nektaru, tik ju viksrai eda dilgeles kol subresta ir virsta drugeliais. O ziema jiems galima duoti medaus istirpintame vandenyje.

Besparnes drozofilos yra isvestos genetiku, jos naudojamos genetiniams tyrimams, ir kaip raso Vladas, kad taip greitai praranda sparnus tai tiesiog beveik neimanoma, Zinoma gali atsirasti viena antra be sparnu , bet jos taip graietai neevolicinuoja. Tai yra genetinis defektas, kuris naturaliai gamtoje neisplinta.
Kazkada man vienas lenkas iule drozofilu, pabandysiu paziureti..

giriniss
jai kam ydomu dar del besparniu drozofilu, tai galima meginti VU pas genetikus paprasyt, jie ju turi, bet ten drozofilos besparnes sustros Smile begioja kai sprinteriai ir sokineja, voriukas pavargti tures kol pagaus, taip pat galima x2 didesniu drozofilu manau is ten pat gaut.

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2022-01-07 00:14
Vilniuje buvo Grin pas mus čia kursuoja toks Grin

2022-01-05 23:40
Iš kur jau tą 5G gavai? Cool

2021-12-30 08:34
Aš šiltakraujis su 5G ryšiu, tai jungiuosi greitai Grin

2021-12-20 13:04
Čia žiemos miegas. Visi pasijunge retai ir letai Grin Bet pasijungia. Na gal ne visi

2021-12-15 21:00
Tikrinau gyvybė. Grin

2021-12-09 11:28
Sveiki. Gal kas Vilniuje gyvų pelių maitinimui turi?

2021-12-06 21:01
Neūkauk išvež. Skamba dabar visa egzotika

2021-12-06 14:39
*aidas* Ūūūūū... ūūūū...

2021-12-06 14:37
Aūūūūū...

2021-06-26 19:07
sveiki, pirksiu porelę aksolotlių, bet ką geriau pirkti? ar tos pačios lyties ar skirtingų lyčių? nes veisti niekad neketinu, o nežinau ar sutars tos pačios lyties aksolotliai. ir kaip atskirti kokios

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 7947
Naujienų: 703
Straipsnių: 189
Nuotraukų: 7793
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232