2024m. May 14d. 04:55:01

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Klausimas apie Pterinochilus murinus
BlackBlade
Sweiki. esu naujokas. uzvakar isigijau voriuka. maza L2 Pterinochilus murinus. pas mane jis gyvena mazoje plastikineje dizuteje tokioje kaip nuo foto juosteliu budavo. bet pas mane labai salta bute apie 1i laipsniu kaip butu galima susildyti voriuka tokioje dezuteje. nes teratiumui jis dar per mazas. ir valgyti kazkodel nelabai nori. nupirkau tokiu mazu sokinejanciu vabaliuku skeriai ar kaip jie ten. tai imeciau vian kazkodel nevalgo. sildau db uzdejas ant radiatoriaus tokia deze ir ant jos pastates diezute. ar kazin ne per karsta. pajudinus jy tai toj soka jis judrus o taip sedi iskases truputi i zeme
 
eMKa
na turėčiau pabrėžti, kad tikrai netinkamas voriukas pradedančiajam, dabar jis tau atrodo judrus, kai paaugs bus dar greitesnis ir piktesnis, reikėjo pradėti nuo paprastesnio voriuko. Ir valgyti jis nenorės jei jam šalta arba yra sotus ir ruošiasi nertis, nelaikyk to svirplio jo indelije jei jis nevalgo, nuo to, kad jis tame indelije voriukas tik stresuoja. O pašildyti toki indeli nesunku, gi mažas indelis. gali pabandyti įdėti termometra į tokį indelį, kad tilptu, padaryk panašiaas sąlygas kaip voriuko ir pažiurėk kurioje vietoje jam palanki temperatūra būtų. Gali padaryti mini inkubatorių įdėdamas į didesnį indelį tą patį indelį, juk kuo daugiau oro barjerų tuo šilčiau pradiniame indelyje. O šiaip patarčiau jį perkraustytį į didesnį indelį, nes kai paaugs turėsi bėdos jį perkelti, nes jis labai greitas voriukas yra.
Brachypelma Albopilosum
Brachypelma Vagans
Pteronchilus Murinus Usambara
Nhandu Chromatus
Iguana iguana
Aquarium
 
BlackBlade
didesni indeli turiu. bet jis jam ryskai perdidelis. nes jis maisto netgi nepagaus. o tai ka daryti jai jis nevalgo? ar idejus jis turi iskarto pulti? terariumas manau tokiam mazyliui per didelis
Redagavo BlackBlade 2010-12-01 18:27
 
MrL0MK3
tau vienas labai rimtas patarimas: parduok ta vora, nes paskui teks parduot su visu terariumu, nes neisimsi jo tiesiogWink
 
Daumantas Liekis
Jei viešėsi Vilniuje, nupirkčiau. Autobusu bijau, kad per šalta siųst. Blogiausiu atveju po poros savaičių pats tikiuosi lėkt į Kauną.
 
http://www.dliekis.lt
eMKa
na savo l2 murinus kai turėjau dėl savo agresijos jam nebuvo bėda pasigauti maistą indelyje nuo mišrainės kokios, jis toks voras, kad jei nori valgyti jis staigiai puola ant jo. o per du mėnesius jis paaugo iki terariumo dydžio 10*10*10 tinkančio tai tikrai, beto tau pačiam paskui bus mažiau baimės jį perkelti kai turėsi jį didesnėje erdvėje, nes kaip minėjau jis tikrai greitas voras. tai gali drąsiai jį dėti į indelį kokį 5*5 cm
Brachypelma Albopilosum
Brachypelma Vagans
Pteronchilus Murinus Usambara
Nhandu Chromatus
Iguana iguana
Aquarium
 
BlackBlade
as turiu inda 12 ant 12 bet kaip jy susildyti. beto tas voriukas labai au maziukas palauksiu kol isiners viena karta td jy idesiu i kita inda. o kaip jy pamaitinti nes jis isikases edi ir nelenda. jai atidarau indeli pajudinu td islenda. ir vel pasislepia. jai nevalgo tai imti lauku maista ir deti po keliu dienu? ai as jam k swirplius buvau imetes. tai vienas dingo. bet suvalge uz keliu valandy jy ir net nemaciau kada
Redagavo BlackBlade 2010-12-01 18:54
 
MrL0MK3
butent, jeigu nevalgo reiskias nenori, nes kas jau kas, bet toks voras pasigautu:yes:
 
BlackBlade
aciu labai zmones uz atsakymus. as turiu tokia plastikine dezute 12 ant 12 kur buna sumustinia na suteti ka nors ir uzdengi pribadziau skyliu as toj dezeje. bet jy ten ileidau tai tiks mazas atrodo jame jis atgal idejau i ta maziuke. buvau as jy paemes ant ranku visai jis nepiktas. vaiksto sau ir viskas .
 
Arnas
Grin Nepiktas, tai palauk kol užaugs, nesužiūrėsiu kur laksto.
 
MrL0MK3
blemba, zmones tokius vorus i rankas ima (nesvarbu, kad mazas) as savo lasiodoros neisdristu paimt (gal l4):laugh: nes pamato pirsta ir pradeda sokinet po dezute:nezin:
 
BlackBlade
jis labai ramus mano kazkodel. sake turetu uz 2 sawaiciu isineri kazkur. bet gal greiciau tai bus nes needa ir uzsikases sedi. nevaiksto beveik Smile ir voriuko tikrai neparduosiu as tokio ir norejau. pikto Smile
Redagavo BlackBlade 2010-12-01 20:35
 
BlackBlade
gal kas gali man savo skype duoti kuris nusimano apie vorus ir senokai augina noreciau dar paklausineti. pabendrauti. ar yra tureja toki kaip mano
 
donatas_s
Dabar viešai pranešu, kad dar bent viena tokia BlackBlade žinutė šiame puslapyje bus parašyta, gausite atitinkamą nuobaudą, už netaisyklingą rašymą.
Tai pirmas ir paskutinis įspėjimas jums.

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
ernisxl
zmogau labai prastas tavo sprendimas.reikejo paskaitinet straipsnius ir tik tada pirkt vora, o dbr gavosi kaip eilini karta NUSIPERKI BET KA:nezin: paskui klausineji domiesi ne laikas dometis kai jau turi augintini.buvo geras pasiulymas parduok ji, nekankink to vargso voro.Angry
 
BlackBlade
niekas jau jo nekankina Grin ryt jau bus terariumas Smile gyvens kaip ponas Smile
Brachypelma Auratum L13
 
bambalys
Tu gal ji parduok geriau! Kaip pirmas voras jis ne tik kad neidomus, bet ir pavojingas.. Pats turejau. Visa laika tupedavo urve, o jei islisdavo tai visa laika piestu stovedavo. Tikrai nenoreciau, kad toks man netycia isikabintu i ranka. Nors tai ir ne pirmas mano voras buvo, bet visgi kai paaugo tai pamaciau, kad jis tikrai ne man.
 
Daumantas Liekis
Klausykit, gal kas Vilniaus egzotų parduotuvėse pastebėjo jų? Jei taip, tai prašau išduokit lokaciją Smile
 
http://www.dliekis.lt
ernisxl
patarciau ir sildymu pasirupint ne tik terariumu:jeee:
 
BlackBlade
ernisxl parašė:
patarciau ir sildymu pasirupint ne tik terariumu:jeee:


terariumas su sildymu Smile gaminant buvo idetas. Smile terariume siuo momentu 26 laipsniai Smile
Brachypelma Auratum L13
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8335
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36282487 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma