2024m. April 30d. 06:11:53

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
Vobleris
titana parašė:
Bullet gal per didelis peliukas būna.Bandyk duoti mažesnį.Bet maitink tiktai ne terariume,nes blogai jei substrato prisirys.Gal jo virškinimas dėl to ir streikuoja,kad smėlio prisiryja.

Paklausyk titanos Wink šerk dežei kokioi nors ne vidui tuo labiau,kad pas tave smėliukas Winko patarimas del mažesnio grobio ir teigemas :yes:cia situom as noriu pasakyti,kad mano nuomone tokia pati kaip titanos :hug:
Redagavo Vobleris 2008-03-04 21:15
 
www.egzotika.info
AndriusN
Man atrodo, kad jį paveikė ta paskutinė medžioklė. Kartais taip būna.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
ezhiukas_ruke
Bullet, užmušk pelioką ir padėk prieš nosį žalčiui, žiūrėsi ims, neims. Nereiks kankintis abiem su gyvūnu Pfft
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Bullet
Su uzmustu ar prisvaigintu peliuku bandziau. Neima. Siandien dar labiau pabales. Gal istikruju neriasi. Bet, kaip minejau, keista kad po paskutinio nerimosi neede ir vel nersis ? Ar taip gali buti ?:nezin:
 
ezhiukas_ruke
Gali ir būna, reiktų peržiūrėt temperatūrą ir drėgmę, ar viskas tvarkoje. o besiruošiančiam nertis neduodam valgyt Pfft
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
neo
na cia ne taisykle kad pries nerimasi nevalgo ar p.n maniskis kuo puikiausiai eda pries nerimasi...
 
Richardas
Sakykim taip : Dažniusiai prieš nerimasi gyvatės,neėda (Patikslinimas skirtas NeoGrin..................................................................................To Bullet .Gerai kad pamatytu tavo žalčio rykle,koks nusimanantis žmogus.Nes būna ir ten problemu.Dabar prieš neriantis žinoma geriau jo netrigdyti.Bet po, gerai būtu:yes:.Bandyk siulomus šėrimo varijantus.Taipat isigyti plasmasini boksa gyvatės šėrimui, ira gera idėja:yes:.Ir dar tokius apetita skatinančius dalykus kaip mažesne pele,tamsa,praskrosta pele,UV lempa.Ir galiausiai jaigu visą ,ankščiau minėta nepadeda --Priverstinis šėrimas vitaminizuota pele.SEKMĖS
Redagavo Richardas 2008-03-06 05:15
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bullet
Nu siandien jau visai pabales - tikrai nersis. O tada bandysiu iprastu budu serti (gyvomis), jei niekas nesikeis, bandysiu Jusu patarimus pritaikyti.

Aciu.
 
ezhiukas_ruke
O bandei maitint kątik užmušta pele iš rankos? Turiu omeny kai išsiners pabandyk pamaitint su odine pirštine ir tik užmušta pele.
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
vic
Eziuk,gal gali paaiskint kodel reikia uzmusta peliuka duoti is rankos? :nezin: Frown
 
ezhiukas_ruke
Nagi, vagi na ir pas mane buvo tokia problema su neėdimu, tai apsimoviau odinę pirštinę ir tik užmuštą pelę makalavau prieš žalčioko nosį, rezultatas, po kokių 2 min paėmė, o šiaip tokio maitinimo būdo nerekomenduoju, manau patys suprantat kodėl :conf:
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Tokius makalavimus be pirštinių dariau šimtams gyvačių.Nieko ipatingo šėrimas kaip šėrimas:nezin:Čia buvo kasdienybė gyvačių veisykloje.Jai ėda ima, jai neėda neima-eini prie kitos.Jaigu teisingai laikai pele ar žiurke jokio pavojaus nėra.Nebent pitonai truputi segtelės pro šaliGrinKad tai skatintu apetita tai:nezin:.PS.Ežiuk tavo gyvatė ,tėsiog pasimaivė ir paėmė:laugh:Mačiau šimtus tokių pamaivuWink
Redagavo Richardas 2008-03-06 22:08
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
eziuko poziuris sakyciau vykes,nes tokiu manevru nerizikuoji kad gyva pele pvz grybstels kaprizingam zalciukui ir tas dar labiau sustresuos be to su ka tik galus atidavusiu griauziku kol jis siltas lengviau manipuliuotiSmile
su egzotika idomiau
 
Richardas
herpetologas parašė:
eziuko poziuris sakyciau vykes,nes tokiu manevru nerizikuoji kad gyva pele pvz grybstels kaprizingam zalciukui ir tas dar labiau sustresuos be to su ka tik galus atidavusiu griauziku kol jis siltas lengviau manipuliuotiSmile
Kalba čia ne apie šerima išvis,ir šėrimo būdus(pridaužtos davimo praNAŠUMU ČIA NIEKAS NEGINČYJA).Herpetologe ,turbt nepaskaitei aukščiau Smile .Čia kalba apie neėdančios gyvatės apetito sužadinima.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
pasidalinkit patirtimi kaip ipratinot zalti maitintis negyvais peliukais...naujasis kukuruzas net neziuri i negyva...mosikuoju pele palei nosi - neraguoja...tada pele pradeda sokti...laksto kaip patrakus...reakcija nulis...net pats pradejau tiket kad pele atgijo...zaltis nereaguoja...duot gyvo nenoriu...nevalges jau 10 dienu...:nezin:
 
AndriusN
neo parašė:
pasidalinkit patirtimi kaip ipratinot zalti maitintis negyvais peliukais...naujasis kukuruzas net neziuri i negyva...mosikuoju pele palei nosi - neraguoja...tada pele pradeda sokti...laksto kaip patrakus...reakcija nulis...net pats pradejau tiket kad pele atgijo...zaltis nereaguoja...duot gyvo nenoriu...nevalges jau 10 dienu...:nezin:


Asmeniškai aš tai pritrenkdavau peles. Taip kaskart žaltys gaudavo vis mažiau gyvybingą pelę. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
neo
Andrelis parašė:
neo parašė:
pasidalinkit patirtimi kaip ipratinot zalti maitintis negyvais peliukais...naujasis kukuruzas net neziuri i negyva...mosikuoju pele palei nosi - neraguoja...tada pele pradeda sokti...laksto kaip patrakus...reakcija nulis...net pats pradejau tiket kad pele atgijo...zaltis nereaguoja...duot gyvo nenoriu...nevalges jau 10 dienu...:nezin:


Asmeniškai aš tai pritrenkdavau peles. Taip kaskart žaltys gaudavo vis mažiau gyvybingą pelę. Smile

Na bandysiu siandien pirkt gyva pele ir daryt anestezija...
 
AugisZ
pas mane tai didysis zalciukas visalaika valgydavo gyva pele, pardavejas kuris man ji pardave taipogi teige Valgo tik gyvas, saldytu ir pan. net neziuri.. Nu seriau seriau gyvom, viena kart jau gyvu kaskaip nebegavau, zalciukas buvo jau savaite kaskur kaip needes, nu galvoju imesiu atsildyta pele, gal valgys, pasirodo ner problemos, valgo ir tas Smile
Tik gal galit pasakyti, kas menesi zalciukas iskrecia man toki poksta: imeti gyva beigiojancia pele, seka seka ja pasmauge, ir viskas, palieka ramybeje ir jo ne valgo.. Ir dar, nuo kokio ilgio zalciukas turetu pradeti smaugti savo grobi? Nes pas mane mazesnis zalciukas, ryja gyvas peles ir dar nesiruosia ju net smaugt Grin man gaila tu peliu, nes kaip pradeda cypti, tai nurimsta kaip jis puse jos jau buna praryjas :trenk:
 
neo
Zodziu problema...nupirkau gyva pele...jokios reakcijos...pele laksto, zaltis miega...bado streikas? Ka daryt?
 
AugisZ
eina sau.. cia jau biski lievai, bandyk nesiulyt kokia savaite, gal poto isalks ir valgys Angry
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8308
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36261205 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma