2024m. May 21d. 05:51:51

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinio mitybos ypatumai
neo
gerai kad pas mane duso kabina Grin
 
Vobleris
neo parašė:
gerai kad pas mane duso kabina Grin

masažinė Grin tai bent pasiseke žalčiokam :laugh::thumb: baikim floodint jokes :naiv:
Redagavo Vobleris 2008-02-21 21:26
 
www.egzotika.info
Richardas
Kabinoje nelabai kur ira ir kaip gyvatei plaukioti.Floodina tas kas bando išsiaiškinti kuri vonios skilė pavojingesnė.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
akmenys į ežiuko daržą :evil: aš tik patikslinau, kad maudytojai žinotų, kurios skylės saugotis. Ar bent įsivaizduojat kiek narių maudys po tokios reklamos savo roplius?
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Čia ne reklama.O reali pagalba patarimais iš mano ir Titanos pusės,gyvatės vidurių užkietėjimo atveju.Ir ispėjimas apie realius pavojus vonioje.O kaikas bando aiškintis ir aiškintis kuri vonios skilė skilesnė.Ir tvirtina kad tai svarbu
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Vobleris
neispykim :aciu: jums p.s visos skylės yra užkemšamos ir ne pas visus jos vienodos tačiau visada reikia būti atidiems maža kas viskas augintinio labui :yes:ta ir norejome pasakyti :naiv:
 
www.egzotika.info
ezhiukas_ruke
Richardas parašė:
O kaikas bando aiškintis ir aiškintis kuri vonios skilė skilesnė.Ir tvirtina kad tai svarbu


Bus svarbu kai gyvatė pabėgsAngry
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
ezhiukas_ruke parašė:
Richardas parašė:
O kaikas bando aiškintis ir aiškintis kuri vonios skilė skilesnė.Ir tvirtina kad tai svarbu


Bus svarbu kai gyvatė pabėgsAngry
.Sakiau gi atsargiai! gali per abi pabėgti.Ežiuk kas neaišku?Gal dar aptarkim kokų skiliu būnaGrin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
.Sakiau gi atsargiai! gali per abi pabėgti.Ežiuk kas neaišku?Gal dar aptarkim kokų skiliu būnaGrin


sorry už offtopic, nesiginčysiu su žmogumi kuris pastoviai ne nuotaikoj :geek:
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Su nuotaika viskas:thumb:Ežiuk nepyk:alusPfftats suprask tema rimta.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bullet
Sveiki,

vis dar turiu problema su savo kukuruzo maitinimusi. Jis vis dar aktyviai reaguoja i pele, persekioja ja, taciau nepuola. Poto, kai ismaudziau ir kai normaliai issitustino, vel nesitustina. O jau praejo pora savaiciu. Yra itarimas, kad ruosiasi nertis, taciau nuo paskutinio nerimosi (pries pusantro menesio) nieko neede. Ar gali tada nertis ? Temperatura saltajame kampe apie 24. Siaip aktyvus - daug sliauzioja ir kaisioja liezuvi. Turiu nuotrauku - ir teraiumo ir zalcio. Bandysiu ideti.
Ka galit patart ?

Aciu
 
AndriusN
Bullet parašė:
Sveiki,

vis dar turiu problema su savo kukuruzo maitinimusi. Jis vis dar aktyviai reaguoja i pele, persekioja ja, taciau nepuola. Poto, kai ismaudziau ir kai normaliai issitustino, vel nesitustina. O jau praejo pora savaiciu. Yra itarimas, kad ruosiasi nertis, taciau nuo paskutinio nerimosi (pries pusantro menesio) nieko neede. Ar gali tada nertis ? Temperatura saltajame kampe apie 24. Siaip aktyvus - daug sliauzioja ir kaisioja liezuvi. Turiu nuotrauku - ir teraiumo ir zalcio. Bandysiu ideti.
Ka galit patart ?

Aciu

Gal jis bijo pelės? Nebuvo jokių incidentų per kuriuos pelė įkąstų žalčiui ir pan.? :geek:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Bullet
Nu ne nebuvo. Arba bent jau nepastebejau jokiu zymiu ant kuno. Jau kai jis puldavo tai pelei jokiu sansu nelikdavo. Viena karta taip suspaude, kad net pelei per burna zarnos islindo. Ziauru. Vistik dydis jo 158 cm :nezin:
 
Bullet
A, prisiminiau. Paskutini karta jo medziokle vyko ant zvyro. Zvyro gylis apie 3-4 cm. Kai pagavo pele, jis ja besmaugdamas sugrudo i zvyra (kazkaip nesekmingai nuciupo) ir smauges koki 10 minuciu paleido. Tada pele vel soko begti ir jis vel ja greibe, bet jau sekmingiau ir greit pribaige. Gal tai turejo itakos ?

P.S. imeciau nuotraukas i "zalciu" skilti. Paziurekit, gal ka pastebesit ne taip ? Nuotr pavadinimai kukuruzas01 ir kukuruzas03

aciu
Redagavo Bullet 2008-03-04 14:42
 
Bullet
Pasiskaiciau apie kukuruzus kitose temose ir pamasciau - gal jis ziemoja ? Bet, is kitos puses, tai ko tada toks aktyvus ? Ir kodel anksciau to (kad neestu) nebuvo (laikau apie 1 metus ir du menesius):nezin: ?
Redagavo Bullet 2008-03-04 14:48
 
titana
Maitink žalčiuką ne terariume,o kitame inde,kad nebūtų substrato.Gal žvyro prisirijo.Gal jis nealkanas arba jam trukdai kai jį maitini,įdėjęs peliuką geriau jam netrukdyk.Dėl nesituštinimo tai ji kas savaitėlę įdėk paplaukioti.
 
Bullet
aisku. Bandysiu. :aciu:
 
neo
Bullet parašė:
Nu ne nebuvo. Arba bent jau nepastebejau jokiu zymiu ant kuno. Jau kai jis puldavo tai pelei jokiu sansu nelikdavo. Viena karta taip suspaude, kad net pelei per burna zarnos islindo. Ziauru. Vistik dydis jo 158 cm :nezin:


158cm kukuruzas...oho...mutantas tikras Smile
 
Vobleris
neo parašė:
Bullet parašė:
Nu ne nebuvo. Arba bent jau nepastebejau jokiu zymiu ant kuno. Jau kai jis puldavo tai pelei jokiu sansu nelikdavo. Viena karta taip suspaude, kad net pelei per burna zarnos islindo. Ziauru. Vistik dydis jo 158 cm :nezin:


158cm kukuruzas...oho...mutantas tikras Smile

Neo pasitaiko gi ir didesniu dar :conf:Wink bet aišku dideleika :yes:
 
www.egzotika.info
titana
Bullet gal per didelis peliukas būna.Bandyk duoti mažesnį.Bet maitink tiktai ne terariume,nes blogai jei substrato prisirys.Gal jo virškinimas dėl to ir streikuoja,kad smėlio prisiryja.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8355
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39616
 
 
  
  36306673 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma