2024m. April 20d. 10:06:46

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Peršėrimo pasekmės?
Damon
Dabar man iškilo toks klausimas : kaip dozuoti/normuoti maistą/edalą/pašarą(vorams)? Turiu keturis vorus ir duodu jiems tiek kiek jie nori. Duodu širšių, žiogų ir zoofobusų. Esu kelis kartus davęs vištienos filė. Šiuo metu mano vorai sveiki, gražūs ir mieli Grin , bet dabar išsigandau, kad pastovus maisto tiekimas gali jiems kažkaip pakenkti, nes pvz.: akvariuminėms žuvelėms patartina kartą į savaitę neduoti ėdalo, nes tada jos augs sveikesnės ir stipresnės Grin O kaip tada yra konkrečiai dėl vorų? Ši maisto normavimo tema skirta ne vien vorams, bet ir visiems kitiems egzotiniams gyvūnams Smile
 
shrnz
tai priklauso nuo voro dydžio; mažus reikia šerti dažniau, bet čia jokių konkrečių taisyklių nėra, būna, kad pašeriu savo blondi porą kartų per dieną, susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, šiaip stengiuos šert, kas dvi tris dienas, na dabar jau labai stora buvo, tai kokią savaitę ant dietos laikau; tai nėra naminis padaras ir gamtoj nėra taip kad jie reguliariai maisto gautų, todėl jie tam prisitaikę; žinoma, kas per daug tas nesveika, todėl geriau nepersistengt
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Pythonica
plys tik tada jei kris ir susizeis, o ne taip kad eda eda..pyst ir plysta...cia jau link fantastikos butu Smile
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Aurimas B
O tarkim skorpiona kiek kartu reikia sert i savaite?Ir jaigu seri pvz.. zoofobusais tai vienam kartui kiek ju imest?
Zmones nu plz atsakykit...
Redagavo Aurimas B 2007-09-30 17:06
Bla bla bla..
 
chame
o chamiui gręsia persiėdimo blogumai??? Nes maniškiui, tai kiek duosi, tiek ės.. Keliskart kokį porą dešimčių skėrių suėdė atsipūtęs
 
ezhiukas_ruke
Aurimas B parašė:
O tarkim skorpiona kiek kartu reikia sert i savaite?Ir jaigu seri pvz.. zoofobusais tai vienam kartui kiek ju imest?
Zmones nu plz atsakykit...


Aš saviškio pandinuso jau negaliu pamaitint 3 mėnesius, nevalgo ir viskas Pfft
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Richardas
Manau dauguma gyvūnu gamtoje ryja tiek kiek fiziologija leidžia.Nes kaip buvo minėta kad to maisto ira ne visada.Ira teke ir man skaityti kad plyšta pilvelis.Bet patvirtinti ši teigini niekaip nesigauna jau daug metų nei man ,nei klegoms rusams....PS.Tai darykit išvadas patys
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mantas
Dar prie tos pačios temos. Mano albopilosumas L5 storut storutelis, net kai judini su pirštu kartais net nereaguoja, ar nenori reaguot, o varomas ant rankos is vis nelipa... eda jis kas 2-3 dienas po viena stambu milciu, ar milcio leliuke, arba kelias musių lervas, kiek ėda tik ir duoda, išsipūtęs kaip balionas, susimasčiau ir aš ar nereikėtų porą savaičių nešert, kad truputį pilvas sumažėtų sumažėtu, nes iš vis nejudrus, sėdi po kokoso kevalu užsiklijavęs išėjimą, išeina tik pažiūrėt ar kas įmetė maisto :laugh: , jam kiek duoti tiek jis ir ėda. Ar tik man taip atrodo, ar ištikro reiktų jam normuot maisto ir sudaryt maitinimosi rėžimą? Frown
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mariezas
Del pitono geriau vieną kart per savaite,ir antrą kart kai išsituština.O del voro remi xas manau padaryk dietą,pas mane su smithi tas pats prieda belekiek ir laksto su tokia "subine" Smile O po dietos,daug judresnis pasidare.
 
AndriusN
enrika333 parašė:
o mano pitoniukas irgi eda kiek telpa.anksciau po pele uztekdavo o dabar dvieju jam jau maza,parduotuvei sake imti viena didesne nes jei imsiu tik dvi,antra gali atryti. bet jis niekada man neatrijo,o tik zvalgesi ar dar duosiu peliu jam ar ne Grinisap: as seriu kiekviena pirmadieni,gal reiktu du kartus i savaite tada serti :nezin:

Visų pirma, tai kiekvieną pirmadienį nešerk. Geriau daryk skirtingo ilgumo pertraukas tarp šėrimų, t.y. vieną kart pašerk pirmadienį, kitą kart jau po kokių 10 dienų, sekantį kart, kad ir po kokių 7 ir t.t.
Asmeniškai aš niekada taip nedariau, kad tam tikrą dieną šert. Manau, kad ir kiti kas augina gyvates taip nedaro.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
evalduxx
Hm, abejoju ar žinosi kada nersis, visgi auga ir nėrimosi intervalai keičiasi. O, kad gamtoje jie, kiekvieną pirmadienį aštuntą nol, nol gautu valgyti tai biški nerealu manyčiau. Wink Bet vėl gi čia ne gamta, ir elgiasi kas kaip nori. Šiaip dar intervalus keisti būtų neprošal, duoti pabadavimo laikotarpi porai savaičių ir panašiai.
 
diiego
o mano g.rosea L9 užvakar du riebius milčius sukirto, vakar du. o pilvelis koks buvo, toks ir liko- mažas ir nepadidėjo. šiandien bandysiu palikt neėdusią, o ryt duoti ryte vieną ir vakare vieną.
 
Mantas
nereikėjo net dietos daryt pats jau 2 savaitė nieko neėda (nertis ruošias) Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248216 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma