2024m. April 19d. 15:48:13

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
Husaras
Dar viena atrasta problema su akmenų substratu- užsikasinėjantys svirpliai Grin
Ar gekonas sugebės naktį pagauti savo maistą, ar maistas taip ir liks pasislėpęs? Nes gekonas, žinoma, susiparinęs taip staigiai keisti būstą ir iš po šakos nelenda.
 
AndriusN
Husaras parašė:
Dar viena atrasta problema su akmenų substratu- užsikasinėjantys svirpliai Grin
Ar gekonas sugebės naktį pagauti savo maistą, ar maistas taip ir liks pasislėpęs? Nes gekonas, žinoma, susiparinęs taip staigiai keisti būstą ir iš po šakos nelenda.


Tai maitink su pincetu, o ne prileisdamas į terariumą svirplių.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Husaras
Taip ir dariau, tik jis nesureagavo i maista, matyt dar manes bijosi :/
 
Loona
Šiaip svirplius gyvus palikti terariume labai pavojinga... Jei visaėdžiai, tad gali kiek apgraužti. Todėl svirpliais šeriama dažniausiai iš pinceto.
 
Driezininkas
O kur Kaune svirpliukų gaut?
 
Egzotmanas
Čia turėtum rasti : http://www.egzotika.info/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=1825&rowstart=0
 
Driezininkas
:aciu:.
 
Chemecall
Sveiki, reikia pagalbos. Mano driežui turbūt dabar maždaug metai laiko. Jis labai prastai atrodo. Man praeitu metu žiema jį pardavė su rachitu,bet tada dar buvau visiškai žalia ir nepastebėjau kokį broką man iškišo. Žodžiu, Su kiekvienu maistu daviau kalcio ir tebeduodu iki dabar, šeriu tarakonais, zoofobais, svirpliais, po du tris kartus į savaitę, nes dažniau padavus tiesiog neėda. Kalcio įdėta ir pačiam tere. Bet situacija ne tik nepasitaisė, o toks vaizdas, kad blogėja nes jis nebepakelia jau kuris laikas krūtinės nuo žemės, o kojos atrodo labai silpnos. Ką daryti? Kaip gydyti? Labai liūdna jį tokį paliegusį matyti. Be to, jo pilvas keistai išsipūtęs, ir išties nemanau, kad taip turi būti. Dabar rašau per telefoną, nes neturiu pc,bet kai tik bus galimybė įdėsiu foto.
 
Loona
Chemecall parašė:
Sveiki, reikia pagalbos. Mano driežui turbūt dabar maždaug metai laiko. Jis labai prastai atrodo. Man praeitu metu žiema jį pardavė su rachitu,bet tada dar buvau visiškai žalia ir nepastebėjau kokį broką man iškišo. Žodžiu, Su kiekvienu maistu daviau kalcio ir tebeduodu iki dabar, šeriu tarakonais, zoofobais, svirpliais, po du tris kartus į savaitę, nes dažniau padavus tiesiog neėda. Kalcio įdėta ir pačiam tere. Bet situacija ne tik nepasitaisė, o toks vaizdas, kad blogėja nes jis nebepakelia jau kuris laikas krūtinės nuo žemės, o kojos atrodo labai silpnos. Ką daryti? Kaip gydyti? Labai liūdna jį tokį paliegusį matyti. Be to, jo pilvas keistai išsipūtęs, ir išties nemanau, kad taip turi būti. Dabar rašau per telefoną, nes neturiu pc,bet kai tik bus galimybė įdėsiu foto.


Kokie vitaminai? Su vit. D? O kaip multivitaminai, nejau nedavei? Laikai tikiuosi ne ant smelio ar kokio kito brūdo... Kai situacija labai kritiška kartais padėda leidžiamas kalcis ir vit. D, bet LT nelabai yra tą praktikuojančių veterinarų...

Patelė? Gvena viena?
Redagavo Loona 2013-02-18 10:04
 
Chemecall
Ne, terariume jokio grunto iš viso nėra, tik slėptuvės dvi, keli netikri augalai ir krūva driežo dydžio akmenų. Aišku vanduo. Vitaminus duodu nekton-msa mineralstoffe vitamin d3. Man juos rekomendavo pirkti tas iš ko pirkau ir šiaip bazės darbuotojai, bet gal jie netinkami yra? Na man regis, kad tai patelė, gyvena viena..
Nežinau, gal čia turėjo įtakos uodegos numetimas? Nes prieš daugiau nei pusmetį katė sugebėjo jį taip išgąsdinti, kad numetė uodegą. Tačiau ji atrodo tvarkingai ataugo, be problemų.
 
Egzotmanas
Sveiki, ar Exo Terra vitaminai patikimi ? Tokie tiktų http://e-akvarium...ct_id=1605 ? Vienas žmogus sakė, kad jų firmos vitaminų geriau nenaudot.
Redagavo Egzotmanas 2013-12-22 13:57
 
Vobleris
Yra geresnių vitaminų ,bet geriau tokie nei jokių Wink Pasakyti ,kad jie visiškai niekam tike negalima.Būtent šituos (Kalcio) teko naudot.
Redagavo Vobleris 2013-12-22 14:20
 
www.egzotika.info
Egzotmanas
Pažįstamas sakė, kad nuo šitų vitaminų užsikemša žarnynas. O kur kitų vitaminų būtų galima internetu nusipirkt ?
 
Vobleris
Pvz - http://akvazoo.lt...r=category Wink
 
www.egzotika.info
Egzotmanas
Ačiū. Gal kartais dar žinot kur būtų galima nusipirkt dirbtinės žolės ? Naudot žadu vietoj gludintų akmenų, nes jie man nelabai gražiai žiūrisi. Smile
 
Vobleris
Egzotmanas parašė:
Ačiū. Gal kartais dar žinot kur būtų galima nusipirkt dirbtinės žolės ? Naudot žadu vietoj gludintų akmenų, nes jie man nelabai gražiai žiūrisi. Smile


Kad ir pvz:"Senukuose" .
Redagavo Vobleris 2013-12-22 14:48
 
www.egzotika.info
Egzotmanas
Reiks užeit tada. Ačiū.
 
Egzotmanas
Kurį kalcį eublefarui geriau naudot, su D3 vitaminais, ar be jų ? Smile
 
Egzotmanas
Sveiki. Ir vėl grįžau, nes vėl kilo klausimų.. Grin Ar reikalingas D3 vitaminas eublefarui ? Angliškuose puslapiuose skaičiau, kad reikalingas, nes natūralioj aplinkoj jie jį gauna iš saulės, o nelaisvėje negauna. Jei reikalingas, tai kas eublefarui atsitiktų, jei jis jo negautų ilgesnį laiką ? :aciu:
 
gabituke999
Sveiki. Mano gekonas jau savaite needa , nezinau ka daryti. Prasau padekit.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246513 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma