2024m. March 29d. 09:34:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Eublefarai
Voriukstis
Loona.. Gerbiu... :geras: viskas ka galima pridurt:thumb:
 
www.PSP-LT.com
virr
Ir šiaip per mažas terariumas 2-3 eublefarams.:conf:
 
virr
sveiki,kadangi neradau niekur info tai rašau čia kokių vitaminų reikia eublefarui.
 
Gira
Vabzdžius, kuriuos duodi eublefarui, reikia apibarstyti vitaminais,kalcio/ multivitaminų papildais, pvz svirpliai gauna vitamino D iš augalų, paįvairink savo svirplių maistą ir įmesk šiektiek augalų, taip ir pats gekonas gaus vitaminų
 
virr
:aciu: labai
 
Vobleris
virr parašė:
sveiki,kadangi neradau niekur info tai rašau čia kokių vitaminų reikia eublefarui.


Naudok vitaminus kaip ir kitiems ropliams: Geriausia pvz: Nekton - MSA.Universalus vitaminai: Repton, Reptivite ir pan geriau nei nieko.Dabar Vilniuje yra Exo Terros vitaminų :http://www.exo-te...rition.php
Calcium,Mutivitamin.Nebrangūs ir puikiai galima naudoti.O vitaminai , yra BŪTINI.Maista (svirplius, tarakonus) žinoma reikia pamaitinti prieš duodant, kad nebūtų "skeletas" -būtų maistingi , bet vitaminų tai neatsoja.
Redagavo Vobleris 2012-09-30 15:20
 
www.egzotika.info
daivita
Sveiki, esu naujoke tad apie eublefarus nedaug ismanau, ruosiuosi isiyti viena eublefara, ar tiktu vienam toks terariumas ? http://cache0.skelbiu.lt/pictures/prekes-reikmenys/ropliams/terariumas-207845637.jpg ir ar tinka nuotraukoje pavaizduotas "namukas" ir "bliudelis" ? noreciau si nusipirkti. P.S. gal galit kazkas "apsviesti" truputi mane apie eublefaru veisima, dauginimasi. Ar yra tokia galimybe kad vienas nusiperka patele kitas patineli, ir juos suleidi kazkiek dienu palaikai ir patele po kiek laiko pades kiausinius, ar kaip ?:help::help::help:Smile
 
donatas_s
Manau nuo ko, bet jau ne nuo veisimo planų reiktu pradėti...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Reptilis
šiaip yra pilna straipsniu internete, nesuprantu ar taip sunku pasiieškot Frown
Beje nurodyk išmatavimus terraiumo, is nuotraukos ne taip ir lengva pasakyti.
Redagavo Reptilis 2012-11-20 18:40
Tiliqua sp.
 
daivita
Mes pirksim jau suaugusi 2 metu mazdaug, is zoologijos sodo. Tad nieko blogo jai uzsiimename aie veisima, ateityje reikia zinoti viskaa, o internetiniai straipsniai ne visuomet paraso tiesa, vieni sako viena, kiti kita. 40 . 25 . 25 mazdaug ismatavimai
 
donatas_s
Deivita, siūlau pirma paskaityti straipsnius esančius mūsų puslapyje, ir jeigu bus kas neaišku, tada klausk. Gal kolega Loona galės pagelbėti, ji bene geriausia manau mūsų forume ekspertė šioje srityje būtu.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Reptilis
Jei pirmas egzotinis gyvunas tai nemanau, kad gera mintis bandyti veisti :nezin:
Tiliqua sp.
 
kasparas
Pagalbos!! Turiu du leopardinius gekonus ir nei viena iš jų nieko neėda. Bandau duoti svirplių, milčiu, zoofobusų bet į juos, net pažiūrėti negali. Paskutinį kartą ėdė prieš savaitę.
Prašau patarkit ką daryti.:help:
 
AndriusN
Ai, maniškis pas naują šeimininkę irgi nieko neėda. bet ir pas mane žiemot sugalvodavo ir kelis mėn nieko nevalgydavo. Nesiparink labai, jei uodega jo pakankamai stora.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
kasparas
Šiandien pradejo ėsti milčius:yes:, bet daugiau nieko neėda. Gerai kad pradėjo ėsti bet milčiai negali būti pagrindinis maistas, tai nezinau ką daryti. Seniau tik parodydavai svirplį iš karto puldavo net nesureguodavau, o dabar primerkia akis ir nueina.:no:
 
Loona
Karparai, koks amžius ir kaip dažnai anksčiau šerdavai? Kiek ir ko paprastai suvalgydavo?
 
Daivitukas
gal kas galit padeti ???mano demetasis eublefaras nieko needa laixosi vis isskisa liezuvi lyg biski laizosi, kavdaryti ? ar tas laizymasis nieko nereiskia ? uodega ner labai tora bet ir ne perploniausia
 
AndriusN
Daivitukas parašė:
gal kas galit padeti ???mano demetasis eublefaras nieko needa laixosi vis isskisa liezuvi lyg biski laizosi, kavdaryti ? ar tas laizymasis nieko nereiskia ? uodega ner labai tora bet ir ne perploniausia


Ką daryti? Pradžiai išsiblaivyk, o pabaigai rašyt išmok, kad nors ką suprastumėm šioj raidžių mišrainėj.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
kasparas
Joms 2 metai, šerdavau kas 2-3 dienas. Paprastai suvalgydavo 3 svirplius, zoofobusų po 2, o milčių apie 10(per atskirus šėrimus). Dažniausiai šerdavau svirpliais ir zoofobusais, o milčius duodavau retkarčiais.
 
Loona
kasparai, visai neseniai rašiau ką ir kiek reikią šerti. Paskaityt šią temą atidžiau ir rasi kame pas tave bėda :read:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150862 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma