2024m. May 15d. 00:29:59

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
voro maitinimas
forgeris
nu dar negirdėjau kad kažkas būtu peršėręs vorą..
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
lemonas
Kiek man žinoma vorai turi sotumo jausma ir kai jie taip jaučiasi, tai nieko ir nevalgo.Grinisap:
 
zippo1
bet kai labai daug maitini negrazus pilvelis pasidaro Grin
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
donatas_s
Ne, nu jūs pavarot, gal mažiau Petruškevičiau laidų žiūrėkite apie madą ir dietas visokias, nes jau žiūriu dar pradėsite vorams dietas grožio įvesdinėti. Voras ėda tiek kiek nori ir kiek jam reikia.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
zippo1
tai galvoji kad labai gerai kai voro pilvelis pasidaro kaip erkes?nei grazu nei saugu paciam vorui,nukris ir pratruks Grinisap:
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
Beelzeboss
Sveiki. Ar kam taip buvo (turbut nelabai): ileidau b. dubia i p. irminia terariuma, kita diena ateinu po darbo, ziuriu ne tik, kad dubia nesuesta (gal biski didoka), bet ir prigimde tarakoniuku pas vora Grin. Tie isirause i durpes ir nezinau kaip juos is ten isgaudyti Grin
 
Vitkis
Beelzeboss parašė:
Sveiki. Ar kam taip buvo (turbut nelabai): ileidau b. dubia i p. irminia terariuma, kita diena ateinu po darbo, ziuriu ne tik, kad dubia nesuesta (gal biski didoka), bet ir prigimde tarakoniuku pas vora Grin. Tie isirause i durpes ir nezinau kaip juos is ten isgaudyti Grin


O tu gal voru kovas organizuoji, kad taip darai?
 
Beelzeboss
Nesupratau ka cia pasakei Smile as ne antra vora ileidau...
 
Vitkis
Uoj, atsiprasau, dabar pasiziurejau kas tas dubia per gyvis. Lotyniskai rasot, pagalvojau, kad kitas voras. Teskit teskit tema. O blogai, kad maistas kartu su voru gyvena? Pasigaus tarakona is grunto kai isalks Wink
 
Beelzeboss
Cia pas mane gavosi beveik mikrosistema savotiska Grin
 
BACARDI
O tu gal voru kovas organizuoji, kad taip darai?


Patiko :laugh:
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
komandoras
Aišku negerai ..... Voras tik streso gaus , o tas durpes įdėk pas tarakonus o vorui naujas įdėk ir viskas ;D
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
Beelzeboss
Kad jis vistiek retai kada nulipa ant durpiu o tarakonas stiklu iki voro nedalipa, bet reiks kazka daryti Smile
 
komandoras
Daryk kaip sakau žmogau ;D
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
Chemecall
donatas_s parašė:
Ne, nu jūs pavarot, gal mažiau Petruškevičiau laidų žiūrėkite apie madą ir dietas visokias, nes jau žiūriu dar pradėsite vorams dietas grožio įvesdinėti. Voras ėda tiek kiek nori ir kiek jam reikia.


Aha, aš tai tarkim irgi pastebėjau, kad įmeti jam maisto, tai jei jis nenori ėst ne kemša bile kad suryt, o pasilieką kol išalks ir tas svirpalas pas jį ir vaikšto pakol mano Bičas (voro vardas Grin) jį suryja :yes:
 
Vitkis
komandoras parašė:
Aišku negerai ..... Voras tik streso gaus , o tas durpes įdėk pas tarakonus o vorui naujas įdėk ir viskas ;D


O tarkim kas gamtoje vora apsaugoja nuo maisto lindimo jam i akis kai jis sotus, kad nestresuotu?

Nesu augines niekad voro (dabar tik pirma tuiru), tad tai ko rasau nepriimkit kaip gincijimasi ar tiesos irodinejima, o kaip pamastyma.
 
BACARDI
[
O tarkim kas gamtoje vora apsaugoja nuo maisto lindimo jam i akis kai jis sotus, kad nestresuotu?.



Gamtoj ne vienas voras yra, jie mano manymu ten kovoja del kuo skanesnio kasnio Smile
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
Vitkis
BACARDI parašė:
[
O tarkim kas gamtoje vora apsaugoja nuo maisto lindimo jam i akis kai jis sotus, kad nestresuotu?.



Gamtoj ne vienas voras yra, jie mano manymu ten kovoja del kuo skanesnio kasnio Smile


100% sutinkame visi - ne vienas. Bet ir ne kitus vorus galvojame leisti kartu.

Kovoja ieskodami pateliu (nors nesu tikras ar jie traukia i "morciaus" zygius), arba gyvenamosios vietos (o jau tai yra neisvengiama). Nemanau, kad vorai klaidziotu ieskodami aukos, jie, kiek domejausi, megsta rengti pasalas, laukti kur nors pasislepus, kol auka pati ateis (neveltui yra pinami tinklai). Kita vertus, kad ir kas ateitu pas ji, jei tai ne tos pacios rusies priesingos lyties atstovas, jis yra potenciali auka. Nors kai kuriais atvejais, net ir "lovos partneris" sueina kaip patiekalas. Tad mano apmastymu isvada butu tokia: gali pas vora keletas kirmelyciu grunte lindeti, vorui i akis nelenda, uz plauku netaso, o jam isalkus gales pasimankstinti, pasilavinti medziokles instinktus ir igudzius Smile Tik gal tokia "draugija" netiktu mazame terariume....
 
donatas_s
Taip, teisingai, laikykite zoofobus, svirplius kartu su vorais terariume, ir po to, viena rytą, kai voras nersis, pamatysite, kad jūsų voras tapęs zoofobusų ar svirplių maistu...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vitkis
donatas_s parašė:
Taip, teisingai, laikykite zoofobus, svirplius kartu su vorais terariume, ir po to, viena rytą, kai voras nersis, pamatysite, kad jūsų voras tapęs zoofobusų ar svirplių maistu...


Yra taip buve????????????Shock
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285829 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma