2024m. March 29d. 11:16:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
UVB lempos
fanaRiC
taigi atejo laikas terariume keist UVB lempa iguanai, sienadien teko but reriz founoj tai apie kainas tyliu uvb lempa po 180lt, net uz kaitrine 150lt...
grizes namo radau internete parduotuve repti glo 5.0 kaina 53lt, o uz ta kaitrine kur rerize 150lt, ten tik 18lt Grin ten net "Exo Terra Fogger" cia terariumo rukas tik 145lt kainuoja, gal kas zino irgi pigiu parduotuviu vilniuje ir gali pasidalint?
Redagavo fanaRiC 2010-08-31 15:57
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
rimga321
gyvunu planeta ar pasaulis (neprisimenu tikslei)
ten pirkau lempa iguanai už 60lt Wink
prieš keturis metus Grin
 
kukutis1
Lempu galit gauti "Terroj" viena yra pilaiteje "Pupos" prekybos centre, kita žirmunuose "minsko" Iki parduotuvėje. Jei iš kart nebus, galit užsisakyti.
 
Loona
fanaRiC, po justiniškių norfą yra parduotuvė. Ten verta apsilankyti Wink
 
fanaRiC
dekui uzsuksiu ir ten...
jai kam idomu http://www.stalma.lt/content/topmenu/naujienos/hagenterariumams.lt.html
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
rimga321
Loona tai as ir sakau gyvunu planeta ar pasauls (neprisimenu tikslei)
 
fanaRiC
dabar klausymas, pasamne pries tai buvo 26w lempute, dabar 13w, ar ji nebus per silpna? ar tiesiog svies silpniau, o uvb spinduliai svies tiek pat?
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Zimzuma
Sveiki, norėjau paklausti kiek maždaug galioja UVB lempa? Metus, pusantrų? :aciu:
 
Vobleris
Realiai,gerai pilnu pajėgumu naudojant pusmeti Grin ,bet manau iki metų "paidiot" .Realiai laikotarpis yra toks Wink žinoma keitinėti ,kas pusmeti prabanga(kai tų lempų, ne viena ir ne dvi...) ,bet kas metus reikia.
 
www.egzotika.info
Zimzuma
Aišku, vadinasi reikia jau naujos, nes lygiai prieš metus Rugsėjį ir pirkau Smile
 
neo
Prikelsiu sena tema apie UVB lempas. Teko girdeti is keliu, tikrai daug metu patirti turinciu herpetologu, apie UVB lempu blogasias savybes, ypac apie vamzdines UVB lempas. Ju teigimu, jie yra pastebeje onkologiniu ligu susirgimo atveju naudojant sias lempas. Noreciau, jog panasaus pobudzio pastebejimais, savo patirtimi ( ne metu laiko ) ar kaip tik paneigimais pasidalintu kompetetingi asmenys.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Vobleris
neo parašė:
Prikelsiu sena tema apie UVB lempas. Teko girdeti is keliu, tikrai daug metu patirti turinciu herpetologu, apie UVB lempu blogasias savybes, ypac apie vamzdines UVB lempas. Ju teigimu, jie yra pastebeje onkologiniu ligu susirgimo atveju naudojant sias lempas. Noreciau, jog panasaus pobudzio pastebejimais, savo patirtimi ( ne metu laiko ) ar kaip tik paneigimais pasidalintu kompetetingi asmenys.


Kad , vamzdinės lempos nėra pačios saugiausios :gal... Kitas klausymas ,kaip aplamai yra naudojamos- keičiamos (kokiame aukštyje naudojamos ir ar keičiamos pagal galiojima) manau nei vienas negalime sau leisti turėdami nnn terariumų lempas keisti ,kas pusmeti ,bent kas metus reikia.Taigi kaip galima teigti ,kad UV lempa sukelia onkologines ligas neatlikus išsamių tyrimu atkirais atvejais aš nžn,bet rizikos faktorius zinoma yra(gal buvo nekeičiama,netinkamai naudojama,gal kiti faktoriai nesusija su apšvietimu,bendrai su auginimu).Užtenka vien priminti ,kad soliariuminėse lempose irgi UVA-UVB spinduliai ir naudojamasis jais pastoviai (moksliškai įrodyta) sukelia rizika susirgti onkologinėmis ligomis ir ypač tai padideja ,kai lempos yra nekeičiamos.Pvz; čia žinoma tik tarpkitko ,nes lempų stiprumas soliariume ir terariume skiriasi Grin dar vienas vamzdinių lempų savybė yra ta ,kad jos šviečiai tolygiai visame plote.Vadinasi gyvūnas spindulius gauna intensyviau ir daugiau (sąlyginai) negu neudojant paprastas lempas ir gaunasi sąlyginis "soliariumo" efektas visur spinduliai.Bet yra kitas dalykas ,kad vamzdinės lempos yra ekonomiškesnės ir pigesnės.Tačiau jaigu atkreipsite dėmesį bendrąją prasme jos ir nėra populerios.Kitas klausymas gyvūnui kuriam gyvybiškai reikalingi UV spinduliai , turi naudoti tai kas yra siūloma ir renkiesi arba paprastas "burbulines" arba ilgas-vamzdines.Kitas dar ,aktualesnis klausymas terariumo dydis ? Jaigu terariumas yra didelis nori-nenori turi naudoti ilgas lempas ir čia su paprastomsi jau neeapsiaisi.Asmeniškai galvoju ,kad nereikia išradinėti dviračių ir naudotis tuom kas išrasta.O rizika yra visur ir visada ypač egzotiniu gyvūnų auginime.Gyvūnas gali numirti,susirgti dėl nnnnnn priežaščių.Dėl blogų sąlygų,blogo maitinimo,nuo blogo ir blogai naudojamo apšvietimo irgi,bet kas pasakys tiksliai nuo ko....
Redagavo Vobleris 2010-12-03 11:14
 
www.egzotika.info
neo
Vobleri, kaip supratau, tau toku bedu nebuvo?
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Vobleris
neo parašė:
Vobleri, kaip supratau, tau toku bedu nebuvo?

Neteko susidurt su kaškokiu lempų poveikiu,kuris man keltų įtarimą :no: tiesa pasakius turiu "vamzdines"lempas ,bet nei vienos nenaudoju,nes tiesiog neprisireikė ir man labiau patinka "burbulines" realiai kas liečia vamzdines galima sutikti ,nes su kaikuriais gamintojais ,net užsienio straipsniuose parašyta ,kad geriau nenaudoti(tam tikro modelio ir stiprumo).Svarbiausia pasirinkt tinkamą gamintoją- gerą produktą ir tinkamai naudoti pagal reikalavimus ir tada manau problemos išlieka minimalios Wink
Redagavo Vobleris 2010-12-03 12:46
 
www.egzotika.info
neo
Vobleris parašė:
neo parašė:
Vobleri, kaip supratau, tau toku bedu nebuvo?

Neteko susidurt su kaškokiu lempų poveikiu,kuris man keltų įtarimą :no: tiesa pasakius turiu "vamzdines"lempas ,bet nei vienos nenaudoju,nes tiesiog neprisireikė ir man labiau patinka "burbulines" realiai kas liečia vamzdines galima sutikti ,nes su kaikuriais gamintojais ,net užsienio straipsniuose parašyta ,kad geriau nenaudoti(tam tikro modelio ir stiprumo).Svarbiausia pasirinkt tinkamą gamintoją- gerą produktą ir tinkamai naudoti pagal reikalavimus ir tada manau problemos išlieka minimalios Wink


Tai apie ka as ir kalbu. Mano minimu atveju daug metu buvo naudojama ZooMed UVB lempos driezams. Herpetologo aplaiduma galime atmesti.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Vobleris
neo parašė:
Vobleris parašė:
neo parašė:
Vobleri, kaip supratau, tau toku bedu nebuvo?

Neteko susidurt su kaškokiu lempų poveikiu,kuris man keltų įtarimą :no: tiesa pasakius turiu "vamzdines"lempas ,bet nei vienos nenaudoju,nes tiesiog neprisireikė ir man labiau patinka "burbulines" realiai kas liečia vamzdines galima sutikti ,nes su kaikuriais gamintojais ,net užsienio straipsniuose parašyta ,kad geriau nenaudoti(tam tikro modelio ir stiprumo).Svarbiausia pasirinkt tinkamą gamintoją- gerą produktą ir tinkamai naudoti pagal reikalavimus ir tada manau problemos išlieka minimalios Wink


Tai apie ka as ir kalbu. Mano minimu atveju daug metu buvo naudojama ZooMed UVB lempos driezams. Herpetologo aplaiduma galime atmesti.

Būtent "zoomedo" lempas ir turėjau omenyje ,kaip nepatikimas ir minimas kaip nesaugias.
Redagavo Vobleris 2010-12-03 17:38
 
www.egzotika.info
neo
Idomu kokia reputacija Exo Terros lempu???
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Vobleris
Pas mane asmeniškai visos exo terros kelios yra 'lucky reptile" pasirinkimas ir priėjimas geriausias "exo terros "produkcijos ir naudojamos visame pasaulyje.Manau gera produkcija ir priainama kaina,nes tarkim "lucky reptile" x brangesnės.Apie produkciją plačiau -http://www.exo-te...ide_EN.pdf reklaminė ,bet informatyvi informacija.O reputacija teigiama.
Redagavo Vobleris 2010-12-03 18:19
 
www.egzotika.info
domask
Sveiki,
Norėjau paklausti, kur Vilniuje galima įsigyti UV lempą iguanai, ar terros parduotuvės tebėra? Taip pat kokios firmos ir kokio galingumo lempą verta pirkti.

Ačiū Wink
 
Vobleris
'Gyvasis Pasaulis'- Justiniškių 91 'Norffos' cokolinis aukštas.
'Akvariumai' -Šimulionio g. 5,
Exo terra Repti Glo 5.0
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151248 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma