2024m. March 28d. 15:23:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
voro perkelimas
lemonaizeris
siandien keliau p.irminia is mazo indelio i sioki toki teriuka, tai net nespejau pastebet kaip voras atsidure ant rankos poto ant kedes.. tai blemba buvo strioko bsk;/ turit gal kas kokiu patarimu kaip kuo paprasciau ir saugiau perkelt vora is terariumo? vistiek voras auga, jam reikia vis didesnio tero, ir galu gale reikia keist durpes ir pan..
 
Vobleris
Reikia vorą, atsargiai teptuku Wink pervarytį į mažesnį indą ir jokių problemų.Pakeitus terariumą, vora įleisti atgal.Žinoma su "greitaisiais" ir mažais vorais reikai elgtis asargiai.Svarbiausia neskubėti pvz : galima palikti indeli ir palaukti kol voras į terariumą "išeis" pats.
Redagavo Vobleris 2010-08-15 19:21
 
www.egzotika.info
lemonaizeris
tai bandziau as jy pastumet pestuku bet sakau net nespejau sureguot kaip jis ant rankos atsirado.. o kai irminia paaugs tai bus tik greitesne piktesne ir dar sokinet mokes ;/ kazka girdejau kad bsk atvesinus vora suleteja jis labai.. nekalbu aisku apie minusine temp ar ten kokius +5 - +8 laipsnius, bet ar tai nepakenktu vorui smarkei? kol buvo sugedes mano kabelis tai lividumas gyveno +17temp tai nieko beveik neveike koki men.. suvalge tik viena milciu ir nei neresi nei ka.. susitaisius kabeli ligtais vel viskas jam norm buvo
 
bambalys
Pasistatyk taip inda kad vos vos praveres dangti galetum vora pabagsnoti. Turejau irgi pamoka, tai kai murinusas dejo i kojas tai vos infarkto negavau :laugh:
 
lemonaizeris
ir mazdaug kiek laiko reikia vorui kad apsiprastu naujoje vietoje? nes dabar jau trece diena sedi vienoje vietoje ir nieko nedaro..
 
augis7
Mano kol apsiprato praejo apie 3 dienos.

O vora pervarau papusdamas i ji svelniai.
Redagavo augis7 2010-08-18 10:58
 
Mode
mažą voriuką jei perkelinėji į didesnį terą, įdėk mažajį į didesnį, paversk ir palik, greit išeis tas voras ir jokių bėdų
www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_spider.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bluefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_orangefish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_schooloffish.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_cat.gif www.bbc.co.uk/h2g2/skins/Alabaster/images/Smilies/f_bunny.gif
 
neo
As kazkaip sumasciau toki buda ir kolkas jis pasiteisino. Paemiau bliuda, ipiliau truputi vandens, i bliuda idejau didesni inda i kuri reikejo perkelti murinusa, tuomet maza indeli idejau i didesni, su pincetu truputi pajudinau, lakste visur, bet vandenukas atbaide ji tai grizo i indeli ir beliko dangti uzdeti. Adrenalino buvo pakankamai, bet pavyko.
 
donatas_s
Su vandeiu nerizikuočiau, jis tą vandenį perlėkti gali laisvai jei tik sugalvotu ir įsidrasintu, aš kai su tokiais žaisti reik, tai nešuosi į lauką vasaros metu, kambaryje, kažkaip nesinori tokį paleisti žvėrį.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
neo
hm, maniau vorui vandenelis neturetu patikti. Na teks sugalvoti kazka isradingesnio Smile
 
Vobleris
Pvz : http://www.youtub...uwaPwcTJMU beveik "Urbonas" Grin
 
www.egzotika.info
ernisxl
geriausia i vonia idet terariuma ir ten perkelinet.......ten dar gali sureguot jai megins pabegt.man taip nebuvo bet nzn ar jis vonios sonais uzbegtuGrinDDD
 
Gulok
jei medziu voras tai uzbegtu ir dar kaip:yes:
Elaphe taeniura friesei (male)
Boa constrictor (female)

Grammostola Acteon L6 (parduodamas)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gaminu terariumus pagal užsakymą, kainos mažos: 1 litras - 1Lt. Užsakant 20 litru ir mažesni kaina 20Lt. didesniu kaina skaičiuojama litrais. Wink Tero pavyzdys:http://img413.ima...002rxw.jpg
Susisiekti su manimi galite 8-633 89 287, tik prisistatykite kas esate Wink
 
Nauris
ernisxl parašė:
geriausia i vonia idet terariuma ir ten perkelinet.......ten dar gali sureguot jai megins pabegt.man taip nebuvo bet nzn ar jis vonios sonais uzbegtuGrinDDD


Su Disculusus savo tai dariau...ten daugiau vietos nei bliude Smile ir paciam ramiau ir sugaudyt lengviau buvo Smile vonia :thumb: jai ten nera rakandu o tik dusas vonia ir tulikas...nebus kur ilyst ir pasislept vorui..
1.0.0 Brachypelma annitha
1.0.0 Brachypelma auratum
0.2.0 Brachypelma boehmei
1.1.0 Brachypelma emilia
0.1.0 Brachypelma epicureanum
0.1.0 Brachypelma schroederi
0.0.X Brachypelma smithi
0.0.1 Chilobrachys dyscolus blue
0.0.1 Chilobrachys fimbriatus
1.1.0 Cyriocosmus elegans
0.0.1 Cyriopagopus sp. Sumatran Tiger
0.0.1 Cyriopagopus shiodetei
0.0.1 Ceratogyrus marshalli
0.0.1 Gramostola pulchipres
0.0.4 Homoeomma sp. Peru II
0.0.10 Idiothele mira
0.0.5 Monocentropus balfouri
0.0.4 Oligoxystre diamantinensis
0.0.1 Pamphobeteus ultramarinus
0.0.1 Poecilotheria metallica
0.0.1 Poecilotheria miranda
0.0.2 Poecilotheria ornata
0.0.1 Poecilotheria rufilata
0.0.1 Theraphosa stirmi
0.0.2 Xenesthis immanis
0.0.1 Xenesthis sp. blue
1.2.0 Heterometrus spinfer
0.0.1 Heterometrus laoticus
0.0.1 Scolopendra hardwickei
0.0.1 Scolopendra dehaani cherry red
X.X.X Gromphadorhina portentosa
 
ernisxl
istikruju tai sunku perkelt i kita tera, as savo p murinusa kai perkelinejau tai baimes buvo tikrai........geraiusia aisku kur tucia patalpa bet jai nera salygu tai reik naudotis tai ka turi.GrinGrinGrin
 
Kenguriukas
:labas: man teko savo B. Vagans perkelti, tai tiesiog su visu jo nameliu (kokosas su skyle) perkėliau. Diena jis gi jame būna, tai ramiai per daug nieko nepurtidamas perkėliau visą namelį į kitą terą ir ramu. :hap:
 
Shagis
Nu vagans ir murinus skirias gan stipriaiAngry
 
MrL0MK3
as savo l4 murinuso pasert negaliu, nes atidarius indeli jis atsiranda man ant peties, bet baigiu priprastWink
 
zippo1
geriau atprask,nes kai paaugs nebus smagu :laugh:
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
ernisxl
nu kita murinusa meginsiu jau perkelinet i terariuma kadangi jau didelis net l6GrinDDDtai ziuresim kaip cia gausisGrin:hap:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148259 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma