2024m. April 29d. 14:14:59

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terariumo šakos
karlas
man reikia :help:
turiu problema. Tuoj turėsiu iguaną o dar terariume nėra jokių šakų. Kur rasti jų ir ar tinka kriaušės šakos?:nezin: dar į tą pacią temą, kur geriau terariume vedinimas, apacioje ir viršuje, ar tik apačioje ar tik viršuje? bijau kad iguana neperšaltų.
Redagavo karlas 2006-09-18 10:25
 
Ravenous
dėl šakos tai man atrodo jokio skirtumo, svarbu, kad tik būtų sausuolis.
O vėdinimas reikalingas ir apačioje ir viršuje...
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
karlas
jkas tas sausuolis?:trenk:
 
Pao
Isdziuvusi saka - yra sausuolis.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
karlas
tai kaip tą šaką apdoroti? nes bijau kad nebūtų ten kokių parazitų. Tai gal nunešių į trečią aukštą kur nerealiai karšta ir sausa ir tegul džiūna, gal ir tie parazitai nugaiš.Grinead:
 
karlas
o tai ilgas darbas manes laukia, jei turesiu zieve nulupti.:conf:
 
Linius
aš tai buvau irgi nužievintą sausuolį įdėjęs, o po to, grybaudamas, prie miško ežeriuko pakrantėj radau apsemtų madžio šaknų, išmirkusios, be žievės, ale kokių gražių formų :yes: tai va, vieną gabaliuką parsivežiau, gerai nuvaliau, nuplikiau verdančiu vandeniu, išdžiovinau saulėj ir psio Pfft Žadu kada su priekabėle dar nuvažiuot parsivežt tų kelmų aplinkai puošt :thumb:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Vladas
Jo labai gerai nuplykinti karštu vandeniu, o jei telpa į orkaite tai ir orkaitėje galima pakaitinti.... neseniai aš kelmą taip "kepiau" :laugh: ...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
karlas
tai as truputi apskusiu zieve o po to nuplikysiu.
 
karlas
va kaip as padariau: nuskutau truputi, tada nuplikinau, vel paskutau nes lengviau skutosi, tada vel nuplikinau, vel paskutau ir nunesiau dziovinti.:aciu:
 
garsas
jeigu ką, tai labai gerai praverčia dezinfekcijai ne tik nuplikyti, bet ir pamirkyti Kalio permanganato (Kalii permanganas) tirpale
 
coliuke
O zekit, iguanos terui reikia daug sak7?bu as kolkas tik viena didele tokia turiuFrown o virsuje tero įtaisiau tokias lentynėles iguanai gulėt prieš lempa, o gal žinot kokią svetainę, kur parodyti terariumų pavyzdžiai?pasissemciau idėju:aciu:
 
Vladas
Labai daug šakų nereikia, geriau, kad būtų kelios, tačiau tvirtos ir patogios laipiojimui. Labai gerai, kad po lempa lentyną darysi :thumb: joms jos labai patinka
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
MosNos
Sveiki, turečiau toki klausimėlį:

va mano terariumas :

http://www.egzoti...to_id=1687

norejau pasiteirauti ypač tų kurie savo gyvates maitina terruose, ar neperdaug šaku? Ten kampe matosi kelmas, ir dar įdėta istrižai šaka, o klausiu dėl to, ar nekyla problemų gyvatei medžiojant, jei terre per daug šakų?
 
evalduxx
Kyla problemų, bandis pagriebti grobį ir jį apsivinioti kils problema jeigu kūno dalis kuri nors užklius ir tada bakst, ir įkas pacukas, tada jau bus problema, dar tokia problema kaip durpių prisivalgymas irgi yra taip, kad pats galvok, ar tau kils problemų kokių nors jeigu kas nors atsitiks ar ne.
 
MosNos
jo del pačio maitinimo ar atskirai, ar terariume skaičiau kitoje forumo dalyje, del to galima daug ginčytis, mano nuomone natūraliau yra maitinti teratiume, gamtoje jos taip pat gali ir žemių prisivalgyt ir visa kita, tačiau del pačių šakų norėjau pasiteirauti tų kurie maitina terariumuose ar ju neperdaug? :nezin: ten iš nuotraukos gerai jos visos matosi :aciu:
 
evalduxx
MosNos, ginčykis, kai mirs augintinis būtent dėl tokio dalyko kaip durpių ar kokio kito substrato prisivalgymas, galėsi vėl pasiginčyt. Beto jos dabar gyvena ne laisvėje, tad ir reikia suteikti sąlygas, kad galėtu gyventi, o ne, kad išliktu stipriausi. Turbūt dar ir gyvus peliokus duodi valgyti?
 
MosNos
evalduxx be abejo gyvus:thumb:, kiek žmoniu tiek ir nuomonių, pažystu ne vieną žmogų kurie ne metus ir ne 2 augina gyvates, ir visi jie šeria gyvu maistu, ir terariume, neteko dar kažkokių problemų girdėt iš jų pusės.. (ne vieną net ir šiame forume pasisakiusį už maitinimą terariume mačiauWink)

Beje esu 3 metus vaikystėje lankes gamtininkų būrelį Grin pas gerbiamą R. Kazlauską, kuris tarpkitko irgi savo 3 pitonus kuriuos tuo metu turėjo šerdavo gyvomis žiurkėmis ir terariume..


ir dar norėčiau pakomentuoti tavo kelis žodžius:

"Beto jos dabar gyvena ne laisvėje, tad ir reikia suteikti sąlygas, kad galėtu gyventi"


mano nuomonė būtų tokia:

"Reikia suteikti kuo panašesnias salygas kaip ir laisvėje, kuo tos sąlygos bus panašesnės tuo ir augintiniai mūsų bus gyvibingesni ir panašesni į laisvai gamtoje gyvenančius "

Va tokia būtu mano nuomonė...Smile




 
evalduxx
Tu lik prie savo nuomonės aš prie savo liksiu, o finale siūlyčiau pažiūrėti kokios pasekmės būna kai įkanda gyvačiokui pacūkas ar šiaip koks nors maisto šaltinis. Be to tai atsitinka tikrai dažnai, ir dažniau nei tau atrodo.

Puslapis štai čia.

P.S. jeigu jau natūralesnes sąlygas suteikt nori, tai nepamiršk dėl terariumo dydžio, jos gamtoje nesutinka stiklinių apribojimų. Wink
Redagavo evalduxx 2007-05-03 12:25
 
MosNos
jo dėl terariumo dydžio kaip tik šiuo metu mastauGrin o del nuomonių sutariam :alus: manes tikrai neperkalbėsi, matau ir taves as tikrai neperkalbėsiu, o dėl įkandimų tai taip nuoroda tikrai žiauroka, tačiau tikrai toli gražu manau ne kiekvienas įkandimas toks baisus, kad taip atsitiktu, reikia gyvačiokui pasigauti infekcija, o jeigu terariumas, bei graužikai tvarkingi, tai irgi nėra taip lengva. O šiaip ar taip dėkui už nuomonę, norėčiau išgirsti, dar bent poros žmonių nuomones:aciu:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260102 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma