2024m. April 28d. 13:39:59

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
UV ar IR
gsp
ir nereikia nieko ten nustatineti... per daug visviena nebus pvz klubuose prie pat apsaugos sviecia tikrai galingos lempos bet apsauginiai nepirsta Grin aisq durnas pavizdys, ash seip naudoju nedidele uv lempa irgi su droseliu kainavo ji man 15lt labai kompaktishka primeciau kad jos talpa turetu but mazdaug tokia pati kaip turis tu duju kur spec lempose (40%) , na driezai nesiskundzia atvirksciai labai atsigave apetitas zverishkas, tik va vienas kazkoks pasiligojes pries dvi dienas pasidare Frown
 
www.gsp.projektas.lt
Pao
N e, bet ir pavarot jaunimas. As daugiau neturiu ka pasakyti ir pasistengsiu nieko nesakyti. Tik gaila man labai jusu gyvunu, nes ju seimininkai nesupranta ka daro. Grinead:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vladas
Jo.... Grinead: (gal reikia keles paskutines žinutes ištrinti ? kad ir kiti žmonės pasiskaitę neužsinorėtų "sutaupyti" )
Redagavo Vladas 2006-09-17 20:23
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
gsp
nu gerai, o ka jus tada zinot apart to kas parasyta ant pakuotes (kuria varciau ir man info nepakako kad suzinociau visko ko reikia o ir pardavejas myke terroj) jus zinot tik procentus tu duju kuriuos skleidzia uv spindulius... o nezinot nei lempos bendros duju talpos, nei spektro kiekio nieko nezinot... mano lempoje, kurioje 100% duju skirtu uv, yra gal net maziau nei toje lempoje kur pardavinejama terroje (imant kad ten lempa didele ir 40% jos yra butent tos dujos skirtos uv) nieko cia stebuklingo nera reikia trupucio logikos, fizikos ziniu ir maziau tiketi ka sneka parduotuveje...

p.s. jau kas kas bet nedidel uv lempute (ilgis 20cm skersmuo 0.2cm) tikrai nieko blogo nepridarys... is saules arba soliariumu tu UV tiek iseina kad lyginant su situo tai mazmozis...
 
www.gsp.projektas.lt
gsp
a, dar vienas pastebejimas : kaip manote kas yra Black Light lempute kuria daug kas megsta apsviesti nakty? ogi UV 100% turio duju lempa...

ir dar pastebejau kad nera zalio supratimo kas yra IR spinduliai... va del tokio nezinojimo ir lupami pinigai sita A LA IR spinduliu lempute terroj ~25lt, o kas yra IR spinduliai? Siluma. O siluma skilnda nuo bet kokio silto ar ykaitusio pavirsiaus, lygiai taip pat ir nuo paprastos lemputes uz 90ct is maximos, kad neakintu gali dazais raudonais nupusti balionelio uzteks kazkur 30 lempuciu jei ne daugiau Smile
Redagavo gsp 2006-09-17 21:02
 
www.gsp.projektas.lt
Linius
Na, ko dėl gi, taupumas -dorybė, aišku, ne augintinių ir pačių augintojų sąskaita , o racionalizacija irgi visais laikais buvo vertinama, juk ir puodus ne dievai lipdo, jei žmogus pasikaustęs tuose reikaluose, tai kodėl napasidaryt kažką pačiam. Pvz., fotografijoje ir senais laikais buvo gabių žmonių, konstravusių įvairius priedėlius ir mechanizmus prie netobulų fotikų, o ir dabar dar sugalvojama... Tik nereikia vėl rėkti neįsiskaičius, kartoju, viską reik blaiviai pasvert ir apskaičiuot, ir išvis nemanau, kad kas lengva ranka darys eksperimentus su savo augintiniais, asmeniškai aš geriau paeksperimentuočiau su savo uošviene Grin
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Pao
gsp parašė:
nu gerai, o ka jus tada zinot apart to kas parasyta ant pakuotes (kuria varciau ir man info nepakako kad suzinociau visko ko reikia o ir pardavejas myke terroj) jus zinot tik procentus tu duju kuriuos skleidzia uv spindulius... o nezinot nei lempos bendros duju talpos, nei spektro kiekio nieko nezinot... mano lempoje, kurioje 100% duju skirtu uv, yra gal net maziau nei toje lempoje kur pardavinejama terroje (imant kad ten lempa didele ir 40% jos yra butent tos dujos skirtos uv) nieko cia stebuklingo nera reikia trupucio logikos, fizikos ziniu ir maziau tiketi ka sneka parduotuveje...

p.s. jau kas kas bet nedidel uv lempute (ilgis 20cm skersmuo 0.2cm) tikrai nieko blogo nepridarys... is saules arba soliariumu tu UV tiek iseina kad lyginant su situo tai mazmozis...



Siaubas, bent pats tiki tai ka kalbi? Gal geriau nerasyk tokiu dalyku, nes daug zmoniu gali ir patiketi, kurie neturi supratimo apie tai.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
gsp parašė:
a, dar vienas pastebejimas : kaip manote kas yra Black Light lempute kuria daug kas megsta apsviesti nakty? ogi UV 100% turio duju lempa...

ir dar pastebejau kad nera zalio supratimo kas yra IR spinduliai... va del tokio nezinojimo ir lupami pinigai sita A LA IR spinduliu lempute terroj ~25lt, o kas yra IR spinduliai? Siluma. O siluma skilnda nuo bet kokio silto ar ykaitusio pavirsiaus, lygiai taip pat ir nuo paprastos lemputes uz 90ct is maximos, kad neakintu gali dazais raudonais nupusti balionelio uzteks kazkur 30 lempuciu jei ne daugiau Smile

Grinead: baisu zinok...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
gsp
o tu bent turi elemtaru suvokima apie fizikinius reiskinius kad drysti is manes saipytis?
Redagavo gsp 2006-09-17 22:24
 
www.gsp.projektas.lt
Pao
gsp parašė:
o tu bent turi elemtaru suvokima apie fizikinius reiskinius kad drysti is manes saipytis?

Jei apie tai nieko nesuprasciau - tavo zinuciu nekomentuociau, jei idomu, diskusija galime pratesti AŽ. Beje, as nesisaipau, tik prasau neklaidinti vartotoju.
Redagavo Pao 2006-09-17 22:33
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
gsp
parasiau AZ, beto nieko ash neklaidinu :trenk:
 
www.gsp.projektas.lt
Tadas
Manau, kad diskusiją visgi reikėtų testi čia, kadangi manau, jog gsp iš principo yra teisus. Šiek tiek išleidus pradžiai (trys fizikos pradžiamoksliai kainuos ~ 30 litų, motyvaicija juos skaityti yra, kaip sako amerikonai, "priceless"Wink. Iš tavo komentatų, Pao, panašu į tai, kad fizika tau pasibaigė mokykloje, arba pavyzdingai nelankei pastarosios paskaitų universitete. Dėl pilno spektro, taip, bene geriausias variantas yra kvarcinė lempa, o tie, kas manote, jog UVA yra UVA - esate naivūs. Kai produkcija atvyksta ir geltonosios šalies, tikėti tais užrašais yra neprotinga. Pasimatuoti emisijos spketrą buityje neįmanome (išskyrus tuos, kurie gyvena optikos laboratorijose arba turite namie krūvas refraktometrų, monochromatorių ir smegenų galvoj), o vat žinant dujų sudėtį vamzdyje ir liuminoforą, galima išsiskaičiuoti, kas ir kaip.
Rašykit meilu.
 
www.god.lt
Pao
Tokiu atveju siulai nusipirkti kvarciniu lempu? Ar lempu, prie kuriu klubuose stovi apsauginiai?
Sutinku, kad kvarcas duoda platesni spektra nei UVA ir UVB, taciau nemanau, kad i kvarco spektra ieina visas UVA ir visas UVB spektras. Na kadangi neturiu gailimybiu spektro issiaiskinti pats, todel pasitikiu tuo kas rasoma ant lempu ipakavimo.

Fizikine mechanika ismanau siek tiek maziau, taciau apie spektrus mazumele nusimanau. Na gal leisiuos ivertinamas kompetetingesniu ekspertu, jei jus sutiksite...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Pao
Del idomumo:
standartinis kvarcas (manau kad buna ir siek tiek platesnio spektro, bet del bendros tvarkos palyginimui imkime standartini): 240-320 nm
UVB: 290-320 nm
UVA: 320-400 nm
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
karlas
o tai kas geriau iguanai uva ar uvb?:trenk:
Redagavo karlas 2006-09-18 10:39
 
Pao
žaliajai iguanai (Iguana iguana) rekomenduojama UVA, UVB šiaip rūšiai nereikalinga.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Ravenous
kuo skiriasi UVA nuo UVB ??? :shy:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Vladas
karlas parašė:
o tai kas geriau iguanai uva ar uvb?:trenk:


UVB - reikalingas D3 sintezei
UVA - gerina apetitą ir palaiko naturalę odos spalvą

Šeip paprastai pardavinėjamose spec. ropliams UV lempose būna abu spektrai...

Va radau dėl gyvačių UV: A snake's behaviour can also benefit from UVA, even though they do not need UVB to synthesise vitamin D3
Redagavo Vladas 2006-09-18 11:06
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Tadas
Smile Aš siūlau išsiaiškinti, kas yra saulutės spektras ir kas yra arčiausiai jo.
http://en.wikiped...scent_lamp
Galima pasistatyti 20 lempų arba galima pagalvoti, kaip išsiversti su viena.
Rašykit meilu.
 
www.god.lt
Pao
Su viena lempa turbut sunku issiversti, nes skirtingiems gyvunams reikalingi skirtingi spektrai. Todel gamintojai gamina daug lempu, taip pat biznis yra biznis, zmones is to gyvena, kad nesukurti vieno kazko universalaus - jie is to uzdirba, nes gyvunu augintojai yra priversti pirkti skirtinas lempas.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8305
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258652 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma