2024m. April 16d. 15:36:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
gabenimas egzotu
donatas_s
Jei pasitaikis labai geranoriški muitininkai ir valdžia (kaip pasisekė man), tai jie tuo tarpu sulaikis gyvūnus ir laikis juos, kol pateiksi visus dokumentus: pirkimo, leidimą importuoti į lietuvą ir kt. Jei ne taip pasiseks, gyvūnai bus konfiskuoti ir perduoti zoologijos sodams. Jei labai nepasiseks, dar prisidės baudžiamoji atsakomybė už kontrobandą.
Jei bus įdomu, galėsiu duoti nuorodas vėliau į straipsnius apie tai, kai reikėjo savo kailiu tai patyrti, daug ką perskaičiau šiomis temomis Smile
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Stakta
Dar daug priklausys nuo to ką vežiesi, kiek ir kaip sake kokie muitininkai pasitaikis Smile Aj dar nuo tos šalies vidaus įstatymų. O jei laikytis įstatymų ir bijoti kas bus manau čia didžioji dalis savo augintinių neturėtu Wink O jie atgabenti buvo. Muitinėm yra ir opesnių temų negu smithis sedintis užantija, arba raudonausiai po sedyne kibiriuke Wink
 
http://staktosvoras.lt
donatas_s
Tai tau be galo pasisekė, antraip tokių šalių kalinimo įstaigose ir supūti gali.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
herpetologas
akvilina parašė:
Iš manęs kinijos pasienyje konfiskavo 2 raguotes varles.. Bet nk nebuvo, jokių baudų- gal dėl to, kad nepilnametė esu.. O vat ką dėjau į bagažą tai normaliai parsigabenau, jokių problemų Smile Todėl nesiimkit nieko į rankinį !

tikrai džiaukitės kad visas bagažas nebuvo sulaikytas ir patikrintas,žinant Kinijos įstatymus ypač jų pritaikymą užsieniečiams tai ojojoj kuo galėjo baigtis tokie šposai
su egzotika idomiau
 
akvilina
Į europiečius ten kitaip žiūrimaSmile
O kadangi iš ten visi vežasi butelius su gyvatėm, skorpionais ir t.t, tai didelio įtarimo manau nesukelia toks bagažas
 
donatas_s
Na nežinau ar nesukelia, gal dar Kinija kitaip traktuoja, bet pavyzdžiui pamėginkit jūs kažką panašaus padaryti Pietų Amerikos muitinėje, mažai nepasirodys. O jei jau iš ten pavyks praslysti, kiti labai dideli nemalonumai gali laukti Europos muitinėse, jei atrastu. Čia jau grėstu milžiniškos baudos už tai.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Siouxsie
Na,neseniai į UK iš Lietuvos parsivežėm (važiavom savo automobiliu) savo vorus.Irgi šiek tiek paprakaituot teko,kai prancūzai pradėjo mašiną tikrinti,ir įtariai į terrariumus žiūrėti.Ačiū Dievui,terrariumai buvo tušti,pavyko juos įtikint,kad UK namuose kelis vorus turiu ir jiems naujus terrus vežu.O patys vorai tuo metu tyliai tupėjo po mano rūbais Grin
Pogona Vitticeps (m.)
Lasiodora Parahybana (f.)
Nhandu Chromatus (f.)
Acanthoscurria Geniculata (f.)
P.Murinus (f)
P.Ornata L5
P.Regalis L6
 
neo
Kokia tvarka ivezti i UK drieza su dokumentais?
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
henrika
Kaip transportuoti gyvuna (dvi agamos)jeigu nusimato ilga kelione apie 15h? Plius kad nerastu?Grin Vora veziausi tiesiog po sedyne Tera padejus. O kaip "pakuojat" drieziukus?
 
malks
Gal kas galite paaiškinti ar teisingai suprantu...
Tarkime planuoju pirmą kartą važiuoti į parodą vykstančią ES. Noriu nusipirkti kelis varliagyvius sau, kurie įrašyti į CITES antrą priedą. Neįsivaizduoju, kaip vyksta parodoje, ten išduoda pirkimo pardavimo sutartį, čekį, kad legaliai nusipirkau....ar kaip?
Ir... Dar anksčiau turiu kreiptis į Aplinkos ministeriją su prašymu, kad man leistų, tarkime, tuos tris varliagyvius įsivežtį į Lietuvos teritoriją, nes jie yra CITES?
Tačiau leidimo auginti juos namuose man nereikia prašyti, nes nesiruošiu jų veisti ir nekelia pavojaus žmogaus sveikatai?
Redagavo malks 2014-11-25 16:33
ji
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242229 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma