2024m. April 18d. 09:21:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Del barzdotos agamos maitinimo
Gintaraz
ar tinka barzdota agama maitint uodo truklio lervom? is kart :aciu: uz atsakyma
 
Beprotishkai
Jokių būdu, griežtai - NE!
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Vyper
Pritariu Beprotishkai. Netinka, nes jie nėra maistingi ir iš jų jokios naudos. Dabar kai yra kas parduoda zoofobusus, neverta maitinti nei truklio lervom, nei dzikais ir sliekais Grin
 
Egus
tj kad pas man ner kur pirkt tu zoofobusu, o driezas dar mazasFrown
 
Beprotishkai
Mažas ar didelis, uodo trūklio lervos tikrai nėra tinkama alternatyva. Nenoriu pamokslaut, bet visada yra pabrėžama: nėra kur pirkt maisto, nėra ko pirkt ir gyvūno.
O šiaip atsakant į temą, paieškok skelbimuose, yra žmonės,kurie pardavinėja maistą ir siunčia viską autobusais Smile
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Loona
Egus parašė:
tj kad pas man ner kur pirkt tu zoofobusu, o driezas dar mazasFrown


Buvo kur nusipirkt driežą, yra kur nusipirkt ir maisto jam. Ir dar pridėsiu, vien zoofobusų neužteks. Nusipirkai gyvūną nieko nepaskaitęs. Vadinasi imi mažą kastuvėlį ir eini kol žemė nesušalo duobutės kast, kad turėtum kur palaidot. Arba pradedi skaityti straipsnius ir stengiesi užtikrinti jam tinkamas sąlygas.

Savo gyvūnams šiuo metu laikome 7 rūšių gyvo maisto kolonijas. Plius agama gauna įvairaus augalinio maisto. Jų medžiagų apykaita labai greita. Todėl būtina užtikrinti ir maisto įvairumą ir tinkamas laikymo sąlygas. Jei ne - galėsi kaltinti tik save.
 
Egus
nu va užsiveisiau svirpliu ferma, peliu tai maisto yra sočiai Smile :clap:
 
sonata
Situacija tokia,kad drauge uzsimane agamos.Rado kur pirkt.Nusipirko.Laike palaida po namus ir stebejosi kodel ji nevalgo.Maitino per prievarta zoofobusais.T.Y. praziodydavo ir sukisdavo.Zaisliukas greit atsibodo ir atkeliavo pas mane.Kadangi atkeliavo netiketai,tai namai tik iki puses gatavi (darom is senos spinteles),iranga beveik turiu.Tad liko svarbiausias klausimas del maisto.Kaip po viso sito ja maitinti?Ar pabuvus normaliose salygose ji pati prades esti?Kas kiek laiko ja maitinti?(nes pvz. jei suo ilgai badauja,tai iskart duodama po truputi,kad skrandis neuzsiverstu).Kaip jai siuo metu padeti ir kas jai butu svarbiausia.Gal kokiu vitaminu pasiulysit?:aciu:
 
kitaniux
Tai va skaitau skaitau aš tuos straipsnius ir kilo man dilema: ar galima kątik gimusiais peliukais šerti agamą? Radau daug prieš ir daug už, net video kaip agamai sušeriamas peliukas. Tačiau taip pat ir istorija, kaip po peliuko sumaitinimo agama greitai paliko šį pasaulį. Taigi kur teisybė?
Niekada nesakyk niekada.
 
Vobleris
kitaniux parašė:
Tai va skaitau skaitau aš tuos straipsnius ir kilo man dilema: ar galima kątik gimusiais peliukais šerti agamą? Radau daug prieš ir daug už, net video kaip agamai sušeriamas peliukas. Tačiau taip pat ir istorija, kaip po peliuko sumaitinimo agama greitai paliko šį pasaulį. Taigi kur teisybė?

"Kaškur anapus" :yes: čia lygiai tas pats ,kaip ir priešpriešos šerti įguaną gyvulinės kilmės maistu peliukais įpatingai ar ne.Vieni šerai,kiti nešeria,nors faktų ,kad dažnas šėrimas tokiu maistu pakenkia yra.Jaigu iš asmeninės pusės manau labai retsykiais galima duoti "pinky" tai yra katik,katik atsivestą pliką,aklą,mažą peliuka ,bet tai jokiu būtu neturėtų būti pastovi racijono dalis (aš neduodu).Kekvienas augintojas sprendžia pagal save ,ar to labai reikia ar ne,kad tai nėra būtina faktas.Jaigu gyvūnas turi pakankamai gera racijona (augalinės- givulinės kilmės (vabzdžius,daržoves...) plius papildus, agama tikrai nunumirs ir nepajus poreikio pelytėm.Tai labiau šeimininko "pasiūlymo ir poreikio" klausymas.Pas mus forume yra pvz kai gyvūnas šeriamas jau atakusiais ir pakankamai dideliais-plaukuotais peliukais tai jau tikrai nėra gerai ,nes tokį "sunkų" maistą ir įpatingai plaukus suvirškinti reikia o ,kad agama ne gyvatė irgi suprantama.
Redagavo Vobleris 2010-12-22 15:12
 
www.egzotika.info
kitaniux
Ačiū už išsamų atsakymą. Aš asmeniškai nesu linkusi ir net negalvoju apie maitinimą pinky. Visgi agama yra vabzdžiaėdis-augalėdis gyvūnas, o bestuburiai nuo stuburinių gana stipriai skiriasi, taip pat ir jų virškinimas. Ties šiuo klausimu dėsiu pliusiuką - pasitikslinta.
Niekada nesakyk niekada.
 
akata
:help: tika nusipirkau barzdotajy drakona tai cia tas pats kaip ir barzduotoji agama ? cia tik pavadinima kitoky uzrase ant terariumo ? nes atrodo taippat Smile Frown
:aciu:
 
lemonas
Jo čia taspats tik jeigu iš parduotuvės pirkai tai ten visalaik taip parašo. iš kur pirkai?
 
akata
Pirkau akvariumas parduotuvė tokia yra) jiems galima duoti augalus valgyti ? Ir ar būtinai reikia sildomojo laido ir ar galima laikyti viena ? Ar reikia ir draugo?
:aciu:
 
Vobleris
http://www.egzoti...icle_id=60 perskaitykite pradžiai ,bent šį straipsnį.O šeip eilinis "pamokslas" ,kad tokius dalykus reiktų žinoti prieš , o ne po gyvūno įsigijimo.
 
www.egzotika.info
akata
kad siame saite kuriame nurodei apie barzdotaias agamas...
yra parasyta biskutis netiesos.
Pvz: apelsinai- jos nuo ju gali gauti galaAngry negalima isvis jiems duoti citrusiniu vaisiu Smile
siaip jau norejau zmoniu nuomones paklausti...
o ne tai kad numestu nuoroda kuri simta karta skaityta...
tai vat jei jums reikia aoie agamas suzinoti daug daugiau ir smulkiau rasykit numesiu saita...
ten tikrai sulauksyte daug geresnes pagalbos....
P.S ir pries perkant toky gyvuna buvo olabai daug skaitoma....
 
Karry
Tai jeigu taip daug skaitei iš kur kilo klausymas apie šildymo kabelį? Grin
 
kitaniux
Akata taip daržovių reikia. Ar skaitai angliškai? Turiu knygą apie bearded dragon pdf formatu.
Niekada nesakyk niekada.
 
akata
zinoma kad skaitau angliskai :yes: labai noriu kuo daugiau suzinoti apie siuos nuostabius gyvunus Smile
 
akata
Tai jeigu taip daug skaitei iš kur kilo klausymas apie šildymo kabelį?



nes kai kurie juos naudoja kai kurie ju nenaudoja...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244481 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma