2022m. August 11d. 06:20:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Lissachatina reticulata
Lissachatina reticulata
2022/06/14 10:43

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,970
· Naujausias narys: vidasp

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Pagalba,del vezliu sarvuku
macado
Cia yra mano vezliukai.Noreciau suzinoti kodel ju sarvai brozdinasi,bluksta,keicia spalva?Nors as jiems tepu ta sarvuka su vitaminu D3,lasinu vitaminus jiems isleidziu pabegioti sioje dezuteje.Gal zinote kodel taip?Prasau patarkite ka man daryti ,kad sarvai butu normalus?
macado prisegti paveiksliukai:
pa310535.jpg

Stakta
tu jų tereriumu nuotraukas įdėk ar laikai šitoj dežėj, kokias lempas naudoji? Kokia temperatūra?

http://staktosvoras.lt
macado
Cia yra vandens vezliukai,tai laikau akvariume ~50l.Temperatura vandes ~27 laipsniai.Lempa yra paprasta,kuri tiesiog sildo.

Mantas
UV spindulių gauna? negalima vienu maistu šert, reikia duoti kuo įvairesnį maistą (spec. pašaras, žuvis, jaučio širdis, daržovės, kai kurie vaisiai). salelė iš ko? gali apsitrinti į akmenis. Vandenį dažnai keiti, filtras yra? nenaudoji vandens priemonių (skaidančių organinius teršalus ir pan.) ?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)

macado
UV spinduliu negauna,seriu juos ten specialiu maistu kur mini veziukai,dafnijos,zuveles dar seriu tokiu maistu kuriame yra lastelienos,riebalu ir t.t.Salele yra padaryta is plastiko.Manau jiem problema yra tokia ,kad sunkiai uzlipa ant jos ,nes jom reikia uzlipti ant filtro tada tik ant saleles ir tas mazesnis ant salos uzlipa ,kai buna didesnis ,nes tada gali isikibti i sarva ir uzsiropst ant jo ir pasisildyti.Akmenis anksciau buvo kai turejau 1 vezli ta didesni.Pamaciau ,kad pas ji pradejo sarvas brozdintis tai nuemiau ta akmeni.Vandeni keiciu kas ~2 sav arba kas 3 savaites.Filtras yra.Anksciau pildavau i akvariuma toki specialu skysti ,kuris kaip tu sakai suskaidydavo maisto likucius

macado
Beje pamirsau parasyt ,kad kartais duodu ten arbuzo,obuoliu ir kt.Buvau maitines krevetem,zuvimi,mesa(virta) tai ,kai skaiciau tai ,kad jiems zuvi ir mesa galima duoti tik 2 kartus i savaite tai taip bemaitindamas uzmirsdavau duoti si maista

Mantas
vandenį keisk dažniau, kad ir su filtru, bet keisti VISĄ VANDENį reikia bent 1 kartą per savaitę. Įdėk akvariumo nuotrauką. Vitaminų irgi nepadaugink, ir uv lempą naudok, tai būtina vitaminam įsisavinti.. salelę padaryk normalią, arba nusipirk, kad vėžliam būtų patogu išlipti..

http://www.zoopli...iukui.html

virtos mėsos duoti negalima, tik neriebios žalios paukštienos, triušienos (Nedaug). Dažniau maistą kaitaliok.. ir.. parodyk veterinarui (kurie nuraukia apie roplius)

macado
Foto nelabai ryskiai isejo,bet akva ir vezliukai matosi
macado prisegti paveiksliukai:
pa310538.jpg

macado
Del veterinaro nezinau, tevai sako reikia dazniau isleist pabegiot,nes veterinas tik pinigelius iskraptys del vitaminu pasistengsiu neperduozuot ir salele manau as ja isigysiu ,bet ne dabar kai turesiu nauja akva tai bus mazdau po menesio

macado
Beje kur galima butu nusipirkti ta UV lempute ir salele?Tame saite parasyta ,kad parduotuve yra tiktai Kaune.
Redagavo macado 2009-10-31 20:04

Mantas
skelbimuose šio puslapio žiūrėk, berods Loona parduoda.

Stakta
vandenį keisk dažniau, kad ir su filtru, bet keisti VISĄ VANDENį reikia bent 1 kartą per savaitę

Manau jei filtras geras ir akva didelis tikrai taip dažnai nereikia keist, norėčiau pažiūrėt kaip tu 200-300lt karta į savaite keiti. Be filtro tai kas diena keist reiktu :conf:

Beto koks litražas akvariumo ir koks filtas?
.

Dėl palakstimo tai juokingai skamba Grin
Redagavo Stakta 2009-10-31 20:40

macado
Smile Akvariumas ~50l .Tiksliai nezinau ,nes as ji pasiskolinau.Filtras FANFILTER FAN-1 plus 60-100 l

Stakta
macado parašė:
Smile Akvariumas ~50l .Tiksliai nežinau ,nes aš ji pasiskolinau.Filtras FANFILTER FAN-1 plus 60-100 l

Kiek pamenu šita filtrą jis veikia tik stačias, jei čia tas kur nuotraukoj Smile ir skirtas jis 50lt akvariumui. kiek vatu?
Redagavo Stakta 2009-10-31 20:43

macado
230 V

Pagan
Čia voltaiGrin Vatai žymimi W raide ir rodo galingumąGrin
Oh rly?

macado
tai tada 4.7 W

Stakta
Parašei greičiau už mane Grin bet šiaip jo filtras kaip ir pas mane Wink jis 100l bet veikia tik stačias, arba čia mano išskirtinis.
Redagavo Stakta 2009-10-31 20:54

macado
Kai pirkau sake gali buti ir paguldytas ,nes vezliam nereikia pilno akvariumo vandens

Stakta
macado parašė:
Kai pirkau sake gali buti ir paguldytas ,nes vezliam nereikia pilno akvariumo vandens

Na vandens vežliam, vandens per daug nebūna Smile čia kaip vorui per tamsu Grin
Redagavo Stakta 2009-10-31 21:00

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2022-07-19 19:55
Nieko negavau. Grin

2022-07-03 03:05
Tavo deka, parašiau daugumai augintoju. Dabar turėtu kristi temperatūra, kai visi išjungs Grin

2022-07-01 09:38
Chebra, pas kažką paliktas šildymo kabelis įjungtas - iskjunkite, į lauką neįmanoma išeiti - per karšta.

2022-06-28 13:38
Kai išjungi visus kilimelius, ir kitą šildymą jauti kaip pinigai tauposi Grin

2022-06-28 13:38
· Nektyvuotų narių: 10 Einu tikrinti kas tokie Grin

2022-06-26 23:22
Nekaršta jums? Man tai taip šiltoka. Grin

2022-06-26 23:20
Tinka patarlė: Nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Grin

2022-06-15 15:23
Jau tuos aktyvavau ir dar dabar du nauji. Tai sakyčiau nėra miręs tik taip atrodo Grin

2022-06-14 10:47
Stakta, rašo, jog dar du neaktyvuoti yra Grin

2022-06-12 10:02
Nu va... Apie ką aš ir kalbu. Grin

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 7971
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232