2024m. March 29d. 04:27:31

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Stepiniu vezliu terariumo kraikas
kammi
aš perku būtent tuos čipsus (pas mane stepinis) ir sveikas kaip ridikas:yes:Wink
 
Bennu
:laugh: atidžiau jį stebėk ,nes kai vėžliui ko trūks ir jis juos ims ryt, jis bus ne ridikas,o arbūzas,,,,,
Redagavo Bennu 2009-11-20 21:03
 
Pina_Colada
Aš tai naudoju čipsus ir smėliuką terariumams. Man jie atrodo tinkamiausi, tik buvau nusigandusi, kai vėžlys ėmė smėlį valgyti. Bet kai nupirkau sepijos, nustojo.
 
Bennu
:alus: už pastabumą ...
 
Ugne
Sveiki,
Na, o mano vezliukas vaiksto po visus namus.Grin
 
donatas_s
Na nematau kuo cia dziaugtis reiktu, verkt reiktu del gyvuno neprieziuros.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Ugne
Na pas mane jis jau gyvena apie 9 metus, tai gal reiktu dziaugtis?
 
Loona
Ugne parašė:
Na pas mane jis jau gyvena apie 9 metus, tai gal reiktu dziaugtis?


Naudokim tinkamus žodžius. Ne "gyvena", o "kankinasi". Ttu bent žinai kiek turėtų išgyventi tavo vėžlys, žinai, kad jam reikalingi vitaminai, uv lempos ir tinkama temperatūra ? Gal jau užteks paspirtukų išgyvenančių kelis ar net dešimt, penkioliką metų? Arba bent jau nesigirtum tuo, kad nesugebi suteikti bent pakenčiamų sąlygų vėžliui. Gyvūnas nėra žaislas ir sąlygas jam reikia suteikti tinkamas, o ne kokios patinka ir nevargina šeimininko.

P.S. Surask Lietuvoje nors 20 metų sulaukusį stepinį vėžlį. Bijau, kad bus labai sunku. O anksčiau jie buvo labai madingi. Gal geriau pagalvok kur jie visi dingo ir kodėl. Ir tavo tie 9 metai yra tik vaikystės pabaiga vėžliukui, jokiu būdu ne kažkoks pasiekimas.
Redagavo Loona 2009-12-19 00:59
 
kammi
Pritariu Loonai, tu kankini gyvūną :tdown: pamatysi po kelių metų jam bus chanaGrinead:
Redagavo kammi 2009-12-19 14:58
 
Lea
Sveiki. Savo vėžlei naudoju kokoso durpes maišytas su specialiu terariumų smėliu. Per pastarąsias dienas substratas tiesiog siaubingai išsausėjo. Kaip jį sudrėkinti? Tiesioginis vandens purškimas, pylimas skaičiau, kad yra kenksmingas vėžliui, nes būna šlapia aplink, o ne sudrėksta pats substratas. :help::aciu:
 
Vobleris
Čia kokiu tikslu daromas šitas "bizalas" ir jis drėkinamas.Reiktų naudoti tiesiog specialų smėliuką , kurio ,kad ir užvalgius vėžliui, jis pasišalins iš organizmo (ar kitą substratą) ,bet durpės ir smėlio mišinys (žinau ,kad kaikurioje literatūroje tai yra rekomednuojama) aš nepasisakau.Visų pirma šitas "bizalas" gali sukelti virškinimo problemų.Naudokite ,kad ir vieną koralinį smėlį , sausą.Ir tai bus gražiau,sveikiau ir papraščiau.Sausumos vėžlys yra sausamėgis gyvūnas ir kaškokia papildoma dregmė jam nereikalinga (manau kalbame ne apie superduper išskirtinį egzempliorių).
Redagavo Vobleris 2010-02-08 20:41
 
www.egzotika.info
Lea
Tikrai. Kalbame apie Testudo horsfieldi vėžliuką. Prieš tai saviškę Nesę laikiau grynai terariumams skirtame smėlyje, bet jis dirgindavo jai akis, Vobleri, ar tu nesusiduri su tokia problema?

Beje, koralinis smėlis turėtų būti itin smulkus, jei neklystu? Kur patartumėte jo įsigyti, ar būtų Vilniaus parduotuvėse, ar tektų užsisakyti internetu?

:aciu:
 
Paka
Tesiant tema.

Koks koralinis smelis tinkamiausias? Yra 1-2 mm, 2-3 mm, 3-5 mm, 5-8 mm.

Kokios storio to smelio sluoksnio reikia pilti?

Kokiam plotui uztenka 5 kg to smelio?

Kai ta smeli reikia keisti, ar ji galima perplauti, isdziovinti ir vel pilti atgal?

Ka reiskia "reikia daznai keisti"? Kiek tas daznai yra? Kiekviena diena? Viena kart per savaite? Viena kart per menesi? "Daznai" yra labai subjektyvi savoka.
 
kammi
Asmeniškai aš kiekvieną dieną išrenku jo išmatas ,o smėli keičiu kas mėnėsi kartais netgi vėliau.
 
Richardas
Naudokit statybini keramzita....(toks žiestas molis).Puikiai tinka sausumos vėžliams,kainuoja pigiai,atrodo dekoratyviai,galima drekinti.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Klaipeda
Richardai, aš jau ieškau, kuo tą keramzitą pakeisti :geek: . Maniškė nuolat bando graužti tą keramzitą ir jau baigė nusizulinti snapą. Tai tikrai ne išeitis, nes jau nusizulino tiek, kad per vidurį nebėra sukandimo, žandikaulis pavažiavo į priekį, nori kreiptis į šoną. Toks nudildymas nėra normalus. Eublefarams keramzitas puikiai tinka, džiaugiuosi, tačiau su vėžliu apsišovėm :tdown:
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
Vobleris
Būtent Wink dėlto aš šito gėrio nerekomenduočiau vėžliams Wink rizikinga, beto puikiai ir praryti gali.....
Redagavo Vobleris 2010-03-02 11:32
 
www.egzotika.info
Klaipeda
Vobleris parašė:
Būtent Wink dėlto aš šito gėrio nerekomenduočiau vėžliams Wink rizikinga, be to puikiai ir praryti gali.....


gal ką patartum? su smėliu taip pat nusvilom nemažai, kažkada jau rašiau apie vėžlio šarvo žaizdą. Pusę metų gydžiau, dabar bijau... Gal kas mėgino presuotą žolę?
Augintiniai:

1x Pogona vitticeps
1x Iguana iguana
2x Agrionemys horsfieldi
1x Testudo graeca
1x Elaphe guttata guttata
1x Žiurkinis žaltys (pavadinimo nepamenu (((: )

xxx Zophobas morio
xxx Tenerbrio molitor
xxx Nauphoeta cinerea

xxx Mus musculus
xxx Šunys (;
 
lak17a
Pas mane jau koks mėnuo bandomas http://www.natura...iu-6L.html kraikas pagamintas iš presuotų kviečių, šiaip labai lengvai valosi, kolkas is visko ką išbandžiau labiausiai patinka būtent šis. Pradžioje bandė visi vėžliai jį valgyti, bet dabar panašu, kad nusprendė jog nėra jis jau toks skanus Wink
 
www.aðtriai.lt
Lea
Sveikas lak17a.
Įdomu kraiką suradai. Pasidalink patirtimi, ar tikrai jis jau toks geras. skaiciau ta tinklalapi ir man pasirode, kad tai tiesiog idealu. dabar naudoju cipsus. jie visai tinka maniskei Nesei. taciau galbut tiktu ir sis kraikas? tuo labiau is sveiku produktu linijos. Tiesiog keista, per daug geras pasirode :laugh:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150283 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma