|
noriu pasisemti zyniu apie karaliskuosius pitonus
|
| donatas_s |
parašyta 2009-09-10 16:33
|

Administratorius
Pranešimai: 1517
Įstojo: 2006/10/17 10:07
|
wwc_gang, jei nepradėsi rašyti tvarkyngai, visos jūsų žinutės bus trinamos be išankstinio įspėjimo.
+37060481407
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-10 17:12
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
trochanter dekui uz pagalba :thumb:
Redagavo wwc_gang 2009-09-10 17:17
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-10 17:24
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
http://img246.imageshack.us/i/img0836z.jpg/
tai va cia siokia tokia nuotrauka mano vivariumo.cia buvo pirma diena kai nusipirkau as jy. tai dar nei lempos normalios, nei baseinelio normalaus nebuvo.vakare tureciau ikelt kaip jau dabar atrodo mano vivariumas |
| |
|
|
| Mantas |
parašyta 2009-09-10 18:04
|

Narys
Pranešimai: 730
Įstojo: 2007/08/01 15:01
|
kiek suprantu vivariume turi būti drėgmės daugoka, tai medinės konstrukcijos supus paprasčiausiai
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-10 18:28
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
na supus tai supus. teks nauja pirkt tada, stiklini.
reall deall
|
| |
|
|
| vic |
parašyta 2009-09-10 19:41
|

Narys
Pranešimai: 191
Įstojo: 2007/06/27 00:24
|
Nekreipk demesio i tikius pasakymus kaip supus medines konstrukcijos.Jei visos siules apteptos silikonu vadinas pjuvenine dalis dregmes negaus,o plokstes pavirsius dregmes nebijo.pas manes trys terai is baldines plokstes ir viskas ciki.Anglijoje stikliniai terai isvis nepopuliarus tarp gyvaciu augintoju.Stikliniuose tik skorpus,vorus ir kita smulkme laiko.Taip,kad tavo teras geras tik dekoraciju truksta,nes atrodo kaip dykumoje |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2009-09-10 19:48
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Na visų pirma apie puvimą ir neturi būt kalbos, nes drėgmės labai aukštos šiems pitonams nereikia, nebent prieš nėrimąsi pakeliama drėgmė. 
Kas dėl to substrato, tai man kažkoks jis kaip pjuvenos. Tai siūlyčiau keist į ką nors tinkamesnio, pavyzdžiui, keramzitą. 
Plius, įdėk tu jiems slėptuvių ir ne vieną.
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2009-09-10 22:27
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Čia yra- Euro-zoo specialios "drožlės" nelabai tinkamas pasirinkimas (būten šitos) :no:.Labai greit pradės pelyti :conf: nuo menkiausios dregmės, o jam būten dregmė turi būti ~70 %.....Sutikrink parametrus,padaryk sleptuviu-"padekoruok".O jai naujasis augintinis stresuoja, nieko keisto.Stebek jį.Nėra ko norėti ,kad naujoje aplinkoje elgtusi drasiai.
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-11 21:41
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
na dabar kaip ir viskas normaliai, sliauzioti daugiau pradejo ir sendiena net 3 pelikes surijo, vietoj 2. nes tas kitas buvo padietas kitam pitoniukui bet ir tai ta nuciupo. o del dekoraciju tai tikrai greitu laiku ju pagauses ir sleptuviu taip pat. pagrinda ir bandysim keist jei iseis jiem isaiskinti kas tas kerammzitas nes kaip angliskai vadinas nezinau d
reall deall
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2009-09-11 21:48
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Kas čia dabar per "bajeriukai" pačiupo...Tai šerk protingai,kaip priklauso,atskiruose "induose" ir nebus problemų ir visi būs sotūs bei ....Prašom daugiau pasiskaitinėti,"apsišviesti",auginimo ir laikymo klausymais.Čia draugiškas patarimas
Redagavo Vobleris 2009-09-11 21:48
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-11 21:52
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
na tai vobleris del to ir klausinejuos jusu visu patarimu ir tikrai skaitau daug.ir siaip kiek augintoju tiek nuomoniu.o del valgidinimo tai as terariume jiem duodu.reiktu atskirai i dezike kokia idet ir tada maitint?
reall deall
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2009-09-11 21:55
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Būtinai reikia :yes: visų pirma jie du (vienas gali likti nuskriaustas(kaip ir atsitiko šiuo atveju),arba vienas iš kito, gali bandyti atimti grobi ir pradėti veinas kitą smaugti) ir galų galiause su maistu gali prisiryti "substrato" ir bus problem ...
Redagavo Vobleris 2009-09-11 21:56
|
| |
|
|
| wwc_gang |
parašyta 2009-09-11 22:41
|

Narys
Pranešimai: 29
Įstojo: 2009/09/08 18:52
|
na tai po savaiteles reiks tada bandyt juos atskirai i dezikes ir po peliuka imest.kad neliktu nuskriaustu:thumb: o del substrato tain jau siandiena vienam jau traukiau is burnos jau beveik buvo surijes
reall deall
|
| |
|