2026m. June 12d. 23:56:52

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
noriu pasisemti zyniu apie karaliskuosius pitonus
donatas_s
wwc_gang, jei nepradėsi rašyti tvarkyngai, visos jūsų žinutės bus trinamos be išankstinio įspėjimo.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
wwc_gang
trochanter dekui uz pagalba :thumb:
Redagavo wwc_gang 2009-09-10 17:17
 
wwc_gang
http://img246.imageshack.us/i/img0836z.jpg/


tai va cia siokia tokia nuotrauka mano vivariumo.cia buvo pirma diena kai nusipirkau as jy. tai dar nei lempos normalios, nei baseinelio normalaus nebuvo.vakare tureciau ikelt kaip jau dabar atrodo mano vivariumas
 
Mantas
kiek suprantu vivariume turi būti drėgmės daugoka, tai medinės konstrukcijos supus paprasčiausiai
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
wwc_gang
na supus tai supus. teks nauja pirkt tada, stiklini.
reall deall
 
vic
Nekreipk demesio i tikius pasakymus kaip supus medines konstrukcijos.Jei visos siules apteptos silikonu vadinas pjuvenine dalis dregmes negaus,o plokstes pavirsius dregmes nebijo.pas manes trys terai is baldines plokstes ir viskas ciki.Anglijoje stikliniai terai isvis nepopuliarus tarp gyvaciu augintoju.Stikliniuose tik skorpus,vorus ir kita smulkme laiko.Taip,kad tavo teras geras tik dekoraciju truksta,nes atrodo kaip dykumoje
 
AndriusN
Na visų pirma apie puvimą ir neturi būt kalbos, nes drėgmės labai aukštos šiems pitonams nereikia, nebent prieš nėrimąsi pakeliama drėgmė. Smile
Kas dėl to substrato, tai man kažkoks jis kaip pjuvenos. Smile Tai siūlyčiau keist į ką nors tinkamesnio, pavyzdžiui, keramzitą. Smile
Plius, įdėk tu jiems slėptuvių ir ne vieną. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Čia yra- Euro-zoo specialios "drožlės"Wink nelabai tinkamas pasirinkimas (būten šitos) :no:.Labai greit pradės pelyti :conf: nuo menkiausios dregmės, o jam būten dregmė turi būti ~70 %.....Sutikrink parametrus,padaryk sleptuviu-"padekoruok".O jai naujasis augintinis stresuoja, nieko keisto.Stebek jį.Nėra ko norėti ,kad naujoje aplinkoje elgtusi drasiai.
[img]http://s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif[/img] is not a valid Image.
 
www.egzotika.info
wwc_gang
na dabar kaip ir viskas normaliai, sliauzioti daugiau pradejo ir sendiena net 3 pelikes surijo, vietoj 2. Smile nes tas kitas buvo padietas kitam pitoniukui bet ir tai ta nuciupo. Grin o del dekoraciju tai tikrai greitu laiku ju pagauses ir sleptuviu taip pat. pagrinda ir bandysim keist jei iseis jiem isaiskinti kas tas kerammzitas nes kaip angliskai vadinas nezinauGrind
reall deall
 
Vobleris
Kas čia dabar per "bajeriukai" pačiupo...Tai šerk protingai,kaip priklauso,atskiruose "induose" ir nebus problemų ir visi būs sotūs bei Smile....Prašom daugiau pasiskaitinėti,"apsišviesti",auginimo ir laikymo klausymais.Čia draugiškas patarimas Wink
Redagavo Vobleris 2009-09-11 21:48
[img]http://s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif[/img] is not a valid Image.
 
www.egzotika.info
wwc_gang
na tai vobleris del to ir klausinejuos jusu visu patarimu ir tikrai skaitau daug.ir siaip kiek augintoju tiek nuomoniu.o del valgidinimo tai as terariume jiem duodu.reiktu atskirai i dezike kokia idet ir tada maitint?
reall deall
 
Vobleris
Būtinai reikia :yes: visų pirma jie du (vienas gali likti nuskriaustas(kaip ir atsitiko šiuo atveju),arba vienas iš kito, gali bandyti atimti grobi ir pradėti veinas kitą smaugti) ir galų galiause su maistu gali prisiryti "substrato" ir bus problem Sad...
Redagavo Vobleris 2009-09-11 21:56
[img]http://s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif[/img] is not a valid Image. [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif[/img] is not a valid Image.
 
www.egzotika.info
wwc_gang
na tai po savaiteles reiks tada bandyt juos atskirai i dezikes ir po peliuka imest.kad neliktu nuskriaustu:thumb: o del substrato tain jau siandiena vienam jau traukiau is burnos jau beveik buvo surijesSmile
reall deall
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40813256 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma