2024m. March 29d. 03:13:58

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
noriu pasisemti zyniu apie karaliskuosius pitonus
wwc_gang
auginu du pitoniukus ir vienas is ju yra judrus sliauzioja domisi viskuom o kitas visada susirietes nieko beveik nedaro labai retai kada nusliauzia kurSad ar tai gali buti per didelio terariumo pasekmes?nes esu skaites kad perdidelis terariuma sgali sukelti stresa?ir kolde vieno is pitoniuku liezuvelis kartais buna sukibes ?tai normalu?

nuotrauka mano terariumo...
 
Vobleris
Ne,tai nenormalu...Ir visų pirmą jai klausi,klausk konkrečiai.Pasakymas "pytoniukai",mum nieko nesako (kokie ?,kas?kur? kaip? kiek?) kokios laikymo salygos ir t.t mes ne ekstrasensai :no:
 
www.egzotika.info
wwc_gang
vobleris jei geriau paskaitytum temos pavadinima rastum ir rusy(karaliskieji pitonai) lotyniskai ar kaip ten Python regius.siaip salygos laikimo yra tokios:temperatura vienam kampe apie 28 kitame apie 24 plius minus cia.po lempa baiseiniukas stovi vandeni keiciu kas para mazdaug pagrindas yra medzio drozles .
Redagavo wwc_gang 2009-09-10 11:37
 
wwc_gang
bandziau prisegti nuotrauka per netinka arba formatas arba perdidele
 
AndriusN
Slėptuvių turi? Tas plius/minus nelabai ką ir sako, reiktų tiksliai pamatuot temperatūrą. Kokia ventiliacija terariume? Kokio medžio drožlės?
"Šalta!" (P. Coelho)
 
wwc_gang
na sleptuve siokia tokia yra esu tokia didele medzio zieve idejes tai jie ten daznai slepiasi ir siaip dar po baseiniuku pasirausia o del temperaturos tai yra termometras tik vad nepasakysiu kiek tikslaii dabar yra nes darbe esu. o del medzio drozliu ir negaliu pasakyt nes maisas kur jos buvo ismestasSad
 
wwc_gang
dar uzmirsau paminet kad yra 5 skyles padarytos terariume orginaliai 3 virsuje 2 apacioje
 
AndriusN
Svarbiausia, kad tos medžio drožlės būtų ne spygliuočio medžio.
Šiaip, terariumo foto labai pagelbėtų. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
GiX
Niekas neatkreipė dėmesio į liežuvėlio šakučių sulipimą. Jei kartais - tai būna visko, bet jei pastoviai, vadinasi pitoniukas serga. Reikėtų atkreipti dėmesį į klaoką, ar neužkimšta pulinių ir t.t... O dar geriau nunešti į vet.
 
www.scorpions.lt
wwc_gang
na ar daznai ar ne tai nezinau dar nes tik vakar as jy gavauSmile tai iskarton atkreipiau demesi i ta lezuveli nes kaskur cia buvau skaites kad jei sulipes kaskas blogai bet neberadau tos temos.ir dar vienas klausimelis kas tas klaoka?
 
Juratukas
Ne klaoka, o kloaka Wink
 
wwc_gang
juratukas tai jei pataisei galejei ir paaiskinti kas tai
 
Juratukas
Kloaka (lot. cloaca) – kai kurių stuburinių gyvūnų tiesios žarnos praplatėjusi galinė dalis, į kurią atsiveria šlapimo ir lytiniai latakai. Kloaką turi kloakiniai žvėrys (Monotremata) gyvūnai, paukščiai, ropliai, varliagyviai.
 
wwc_gang
na vienu zodziu jau ir pats issiaiskinau ka stai yra
 
wwc_gang
o ar galima pitonus laikyti su driezu vienam terariume~?
 
Loona
"Auginu" ir "vakar gavau" yra du labai skirtingi terminai. Pirmą dieną tu nori, kad pitonai ratais lakstytų po naują aplinką ? Kažkaip man viskas čia nesiriša. Per dieną nei temperatūros nusistovi, nei drėgmė, nei gyvūnų stresas praeina. Įkelk foto, pažiūrėsim kaip kas, o pats palauk kelias dienas ir atidžiai stebėk abu. Jei matysi apnašas aplink burną, sulipusį liežuvį ir kitokius blogą sveikatą rodančius ženklus - tada pasakok kas blogai.

Su driežais laikyti negalima. Ir jei jau klausi tai tikslink. Iguana nuo eublefaro skiriasi - o vis vien driežas.

P.S. Šiame forume rašoma lietuviškais rašmenimis ir be slengo.

Redagavo Loona 2009-09-10 15:08
 
wwc_gang
tai jei geriau paskaitytum kas parasyta kad pitonai 2 tik kad viena vakar gavau.tai delto ir sunerimau del to naujo nes lezuvis sukibes.ir esme tame kad tas vienas kur vakar atejo sliauzioja po terariuma o ta skur jau senokai pas mane visada susiraites labai retai kada sliauzia kur na bet gal cia tik toks harakteris(tinginys) gal sakau.o del foto negaliu ikelt peridelis formatas ir kaip sumazinti nezinau
 
wwc_gang
ir siaip Loona tu per daug kabinejesi prie menkiausio zodelio juk negali apgalvot kekviena zodeli kad visiem itikt
 
Juratukas
Apgalvoti kiekvieną žodį reikia jau prieš pradedant rašyti, nes reikėtų pagalvoti apie kitus forumiečius, gal jiems sunkoka įskaityti tavo "rašliavą". Wink Ir dėl kitų pastabų tikrai nereikėtų pykti, juk esam suaugę žmonės, o gal dar ne? Wink
 
trochanter
wwc_gang parašė:o del foto negaliu ikelt peridelis formatas ir kaip sumazinti nezinau


"PIXresizer" tavo paslaugoms. Patogu, nemokama, paprasta. Jį gali rast čia: http://bluefive.p...esizer.htm
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150170 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma