2024m. April 20d. 09:20:06

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Stiklai terariumams (pjovimas)
civillis
viskas baigesi laimingaiGrin tik daug darbo buvo, nes kai sprogo tai ir virtuve ir salonas paskendo stikluose Grin
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
Rec
Kur vilniuje pjausto stiklus?:svilp:
 
ReMaX
šiaurės miestelija, kalvariju turguja... jeigu pirksi stikla senukose ir ten gali supjaustit
 
civillis
kad senukuose kiek ieskojau tik organini pjausto banginyje.. o seip paprasta stikla pirkau siaures miestelyje ''mazosios stiklo dirbtuves''. nepasakysiu tikslei kainos dabar, bet nebrangei as ten sumokejau..
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
svaled
Gal kam bus idomu: Siauliuose tai 2mm arba 4mm stiklas su pjovimu, nesvarbu kokio dydzio detales, gali buti ir smulkios, kainuoja 1 m2 - 28 Lt, o astriu kampu nuemimas is abieju stiklo pusiu 1m - 1 Lt.
Redagavo svaled 2010-02-10 17:42
 
tprushenas
Vilniuje stiklo jau kuris laikas nebepjausto nei Senukai, nei Ermitažas. Gan pigiai ir kokybiškai supjausto Pasidaryk Pats parduotuvėje, Viršuliškių gatvėje (reikia nusileisti į parduotuvėje esantį rūsį). Trijų sekcijų teras po 25x25x25 cm iš 4 mm stiklo išpjaustyti sukainavo apie 45 litus, tiesa šlifavimas tokiam atsieis papildomus 75 litus. Pjaustė su pakenčiama paklaida - viena didelė plokštė nukypus iki 1 mm, mažesnės iki 0,5 mm. Pjausto ir tą pačią dieną, dirba savaitgaliais.
 
Jeras
Na, jei kam įdomu Vilniuj tai pastoviai naudojuosi Novalda firmos paslaugomis, ten pat užsakai stiklą, tau jį išpjausto ir moki tik 24lt už kvadratinį metrą. Tikslumas irgi pakankamas ir 30*30*30 tero išpjauti stiklai tik 14lt kainavo... Šlifuoti tai daug labiau apsimoka pačiam su šlifavimo akmeniu.
 
omax
Nu Kaune Stiklitoj pjoviau. 120*26 (4mm) ir 120*10 (6mm). 6mm stikle dar darė 4 skyles. Ir šlifavo. Sumokėjau 64Lt.
 
neo
Logiska butu pateikti pirkto stiklo kvadratinio metro kaina, stori ir firma.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Gulok
Pritariu neo, butu idomu suzinoti firma ir tikslesnes kainas
Elaphe taeniura friesei (male)
Boa constrictor (female)

Grammostola Acteon L6 (parduodamas)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gaminu terariumus pagal užsakymą, kainos mažos: 1 litras - 1Lt. Užsakant 20 litru ir mažesni kaina 20Lt. didesniu kaina skaičiuojama litrais. Wink Tero pavyzdys:http://img413.ima...002rxw.jpg
Susisiekti su manimi galite 8-633 89 287, tik prisistatykite kas esate Wink
 
omax
neo>>>aš neklausiau kvadrato kainos. Pasakiau ko man reikia,o jie pasakė kiek sumokėt. Ir tiek. Pasakiau tik,kad paprasto skaidraus stiklo.
Redagavo omax 2010-11-22 16:04
 
Gulok
bet firma parasyk:conf:
Elaphe taeniura friesei (male)
Boa constrictor (female)

Grammostola Acteon L6 (parduodamas)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gaminu terariumus pagal užsakymą, kainos mažos: 1 litras - 1Lt. Užsakant 20 litru ir mažesni kaina 20Lt. didesniu kaina skaičiuojama litrais. Wink Tero pavyzdys:http://img413.ima...002rxw.jpg
Susisiekti su manimi galite 8-633 89 287, tik prisistatykite kas esate Wink
 
omax
Rašiau juk,kur pjoviau.
 
neo
omax parašė:
neo>>>aš neklausiau kvadrato kainos. Pasakiau ko man reikia,o jie pasakė kiek sumokėt. Ir tiek. Pasakiau tik,kad paprasto skaidraus stiklo.


Be reikalo neklausi kainos Smile as kai didelius lakstus su slifavimu pirkau, tai praskambinau visas firmas.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
omax
Daug perkant žinoma reikia klaust. O nuo tokio kiekio,kaip aš pirkau,tai kaina skirtusi iki 5Lt manau.
 
Loona
Pirmas dalykas, tai stiklita pjausto staklėmis. Kampai status, paklaidos 0,2 mm (pjovėm pas juos daugiau nei 100tą atskirų stikų).

Pasidaryk pats pjausto ranka pagal liniuotę, matuodami rulete. Ir pagal jų taisykles leistinos paklaidos iki 5 mm, kampų statumas jau atskiras klausimasSmile .

Taip, kad nėra ko lyginti. Nebent 5/0,2 yra 25 kartai tikslumo skirtumas.

Stiklitoj mažų užsakymų kainos iš lempos. Tai pasitikslinimas telefonu nepadės, bet klijuojant sutaupysite daug laiko.
Redagavo Loona 2010-11-23 00:11
 
neo
Hm...butent stiklitoj visada ir perku stikla ir pjaustymo bei slifavimo paslaugas, visada moku tiek kiek parasyta ju kainorastyje.
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
arunka1
siandien pjove man stiklus novaldoi dzuku 2,tai gan greit ispjauste gal kokias 5 min.del tikslumo tai dar nezinau tik savaitgali lipdysiu savo pirmaji teriukaWinkuz 44x97x87 sumokejau 64lt:yes:
 
tprushenas
Patikslinta Pasidaryk Pats (Viršuliškių gatvėje, Vilniuje) stiklų pjaustymo kaina: pjaustymas 2 Lt už metrą, šlifavimas 6 Lt už metrą. Tiesa, nežinau, ar storesnio, nei 4 mm stiklo įkainiai nesiskiria.
 
Shagis
kiek teko susidūrt tai storesnio stiklo įkainiai skirias
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248134 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma