2024m. March 28d. 16:43:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Triops
fankas
gal kas iš jūsų augina kokį nors trops'ą? Smile Amerikoje jas mėgsta vadinti jūrų beždžionėmis Smile
mytriops.com/articles/images/Triops_numidicus_pic.jpg
įdomu kur įsigijot. norėtųsi ir pačiam tokių paaugint.
kaip suprantu, jie greit auga ir yra (kai kurie) hermafroditai, tai turėtų neblogai daugintis.
gal kas pasidalintų savo patirtimi. žinau, kad juos lengvai augina net vaikai, bet kokie įspūdžiai? Smile
tarp nuotraukų radau, jog Vladas tokį bent fotkinęs Smile
 
Loona
Juos nesunkiai galima įsigyti ir Lietuvoje Wink
http://www.dovana...TRIOP.html
 
fankas
wow Smile Loona, ir kaina čia prieinama (18Lt) Smile dekui :thumb:
nes aš tai radau čia, o kaina 135LT..

o naudojot tą duodamą vandens minkštiklį ar susiveikėt dejonizuoto vandens? Smile
 
AndriusN
fankas parašė:
wow Smile Loona, ir kaina čia prieinama (18Lt) Smile dekui :thumb:
nes aš tai radau čia, o kaina 135LT..


Kainos skiriasi, nes komplektacijos skirtingos. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
fankas
akvariumas, manau, mažai kam būtų reikalingas Wink

o kaip įspūdžiai juos auginant? Smile
kiek kam išaugo? Smile
ar vėliau jums jie dauginosi?
 
Vladas
Aš prieš keletą metų pirkausi būtent Loonos linke duotą kompleksą irgi kažkur už 18Lt. Tik pirmą kartą turbūt nepakliuvo kiaušinių, todėl ilgai auginausi paprastas dafnijas, tikėdamasis stebūklo. Bet vėliau antrą kartą užsisakiau ir su analogiškom salygom užaugo apie 10 triopsų. Tačiau tai nėra "jūrų beždžionės", tos beždžionėlės yra paprasčiausios artemijos kurias reik auginti sūriame vandeny ir jos mums labiau yra pažįstamos sausame pavidale, nes sausos artemijos dažnai naudojamos žuvims maitinti. O tie triopsai yra skydvėžiai gyvenantys gėlame vandenyje ir jie šiaip sutinkami netgi Lietuvoje.
Redagavo Vladas 2009-07-02 12:30
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
fankas
tai štai,.. užsisakiau triopsų, tai bendrai gavosi 28,8LT.
tikiuosi, kad išsiris nemažiau 5. kaip seksis auginti pranešiu Smile
 
Limosa
fankas parašė:
tai štai,.. užsisakiau triopsų, tai bendrai gavosi 28,8LT.
tikiuosi, kad išsiris nemažiau 5. kaip seksis auginti pranešiu Smile

:yes: Ir fotkių nepašykštėk, įdomūs padarai
 
fankas
šiandien gavau siuntinuką.
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p302/fankas/egzotika/20090708.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p302/fankas/egzotika/20090708_001.jpg[/img] is not a valid Image.

tik pakuotėje nebuvo žadėto vandens minkštiklio, o instrukcija tik anglų ir vokiečių kalbomis (instrukcija man problemų tai nesukelia)
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p302/fankas/egzotika/20090708_002.jpg[/img] is not a valid Image.

dabar laikas "sodinti sėklas" Grin
 
Baudejas
na ir ? Smile
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai.
¤®¤
 
www.djscene.lt
civillis
baudejas, nereklamuok savo amatoGrin
 
fankas
nieko nesigavo. kaip ir rekomenduojama, auginau distiliuotame vandeny, temperatūra 22-26, taigi normos ribose, tas 12val UV spinduliu tikrai gaudavo, bet nieko nesigavo.. net nesivaidena.
supyliau dabar visą maistą kartu (gal sumaišė etiketes ir ten kur maistas, gal ten kiaušinėliai). palauksiu dar parą ir nuleisiu į tūliką, jei nieko nesimatys.
išmečiau į balą apie 40Lt
 
yovi
Nauris parašė:
fankas parašė:
nieko nesigavo. kaip ir rekomenduojama, auginau distiliuotame vandeny, temperatūra 22-26, taigi normos ribose, tas 12val UV spinduliu tikrai gaudavo, bet nieko nesigavo.. net nesivaidena.
supyliau dabar visą maistą kartu (gal sumaišė etiketes ir ten kur maistas, gal ten kiaušinėliai). palauksiu dar parą ir nuleisiu į tūliką, jei nieko nesimatys.
išmečiau į balą apie 40Lt


Marijampolėj yra rinkinių, dėžės baisiausio dydžio po 40lt, rinkiny ir akvariumas is trijų daliu, jungiasi vamzdeliais nu karočia, triopsų pasaulis :laugh: :laugh: :laugh: pats nepirkau. nebandžiau.. :svilp:

Laiku parašei Wink šiaip ir Vladas rase del savo patirties, tad jokių rimtu garantiju Wink
Redagavo yovi 2009-07-11 17:52
 
Shlipsas
Pernai pirkau iš eBay triopsų kiaušinius. Viską dariau pagal instrukcijas ir trečioje dienoje jau buvo išsiritusių (~15). Žinoma, instrukcijoj buvo paminėta, kad nieko negalima dėti i aqua su triopsais. Aš pripyliau smėlio. Gražiau atrodė. Su laiku buvau idėjęs ir Javos samaną. Kažkaip smagiau jie jautėsi, netgi ją ėdė. Bendroj sumoj triopsai išgyveno ~2 mėnesius. Kasdien keičiama vandens dalis ir pan. Jie man išdvėsė (paskutiniai 3), kai idėjau kokoso kevalą del grožio (beje jis anksčiau kelis metus buvo mirkęs akvariume). Vanduo kažkaip pabalo, bandžiau dar gaivint, kažkiek dar pagyveno ir išdvėsė.
Kai išdvėsė, aš jų neišemiau iš aqua. palikau visus tris ant smėlio. Aqua nusausinau ir padėjau su visu turiniu i tamsų kambarėlį. Prieš savaitę ištraukiau ir į smėlį pripyliau vandens ~1 litrą. Žinoma, neturįjau to kondicionieriaus, kurį reikia palaikyt kelias valandas. Jau kitą dieną pasimatė išsiritusių triopsų. Greičiau išsirito nei iš kiaušinių iš ebay.
Dižiausia problema - vanduo. Aqua mano 5 litrų. Kasdien keičiu ~1/2 nusiurbdamas visą brudą nuo smįlio. Bet dar labiau užknisa tą vandenį pirkti. Įdomu ar čiaupo vanduo labai toli nuo Žaliosios girios?

ps: bandau foto praeitų metų derliaus prikabinti Smile
Shlipsas prisegti paveiksliukai:
triopsdsc_7029.jpg

Redagavo Shlipsas 2009-07-18 11:31
 
guitar
Shlipsas parašė:
Pernai pirkau iš eBay triopsų kiaušinius. Viską dariau pagal instrukcijas ir trečioje dienoje jau buvo išsiritusių (~15). Žinoma, instrukcijoj buvo paminėta, kad nieko negalima dėti i aqua su triopsais. Aš pripyliau smėlio. Gražiau atrodė. Su laiku buvau idėjęs ir Javos samaną. Kažkaip smagiau jie jautėsi, netgi ją ėdė. Bendroj sumoj triopsai išgyveno ~2 mėnesius. Kasdien keičiama vandens dalis ir pan. Jie man išdvėsė (paskutiniai 3), kai idėjau kokoso kevalą del grožio (beje jis anksčiau kelis metus buvo mirkęs akvariume). Vanduo kažkaip pabalo, bandžiau dar gaivint, kažkiek dar pagyveno ir išdvėsė.
Kai išdvėsė, aš jų neišemiau iš aqua. palikau visus tris ant smėlio. Aqua nusausinau ir padėjau su visu turiniu i tamsų kambarėlį. Prieš savaitę ištraukiau ir į smėlį pripyliau vandens ~1 litrą. Žinoma, neturįjau to kondicionieriaus, kurį reikia palaikyt kelias valandas. Jau kitą dieną pasimatė išsiritusių triopsų. Greičiau išsirito nei iš kiaušinių iš ebay.
Dižiausia problema - vanduo. Aqua mano 5 litrų. Kasdien keičiu ~1/2 nusiurbdamas visą brudą nuo smįlio. Bet dar labiau užknisa tą vandenį pirkti. Įdomu ar čiaupo vanduo labai toli nuo Žaliosios girios?

ps: bandau foto praeitų metų derliaus prikabinti Smile


išsitirk ir sužinosi Smile šiaip - skiriasi.
 
Loona
Mes kai auginome, kai jau triopsai buvo paaugę pylėm vandenį iš akvos.
 
Shlipsas
išsitirk ir sužinosi Smile šiaip - skiriasi.


Dėkui už išsamų atsakymą ir puikų patarimą. Nebučiau dasigalvojęs.
 
guitar
Shlipsas parašė:
išsitirk ir sužinosi Smile šiaip - skiriasi.


Dėkui už išsamų atsakymą ir puikų patarimą. Nebučiau dasigalvojęs.



koks klausimas toks ir atsakymas Wink
 
Simona
Laba. susidomejau jais. O jie kanibalai? http://www.youtube.com/watch?v=KSyDlFuoAu0
Ar sudetinga juos priziureti? Maciau ebay buna nebrangiu..
 
Renatasx
Kur siu bestuburiu galimetu isigyti Frown Jei kas zinot imeskit nuoradas :aciu:
RenatasX-Samilijonas-tai as
Brachypelma emilia
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148403 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma