2024m. April 20d. 06:45:12

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Svirpliu veisimas driezams/vorams
gsp
dabar jus man pasakykit Smile jei mano viena is subrendusiu pateliu laksto su ryskiai labiau issiputusia subine nei kiti svirpliai ar tai reiskia kad ji persiedusi ar kad pilna kiausiniu? ir jei visgi kiausiniu (ar ka jie ten nesioja) tai kiek laiko ji juos nesios kol pades? nes jau apie savaite tokia Grinisap:
 
www.gsp.projektas.lt
gsp
neblogas straipsniukas atsake i visus mano klausimus :hug:

http://members.home.nl/nico.abrahamse/engels.html
 
www.gsp.projektas.lt
aladnas
sita pastebejimas- ju augima skatina netik kaciu maistas, bet ir zuvu Wink turekit omenyje kolegos Wink
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
gsp
jo, zuvu maistas dabar eina kaip reikalas. Dauginasi svirpliukai kaip pasele Grin I joki kita maista taip nereaguoja kaip i zuvu Smile
 
www.gsp.projektas.lt
aladnas
kaia perskaiciau bentjau savo zuvu maisto pakely tai zinai toks kad jau geresne dieta nei pas mus Grin beja duodu as tetra pro Smile
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
gsp
ash tai naudoju dvieju rusiu tera rubin for all ornamental fidh (sita griebia net pesdamiesi) ir Sera for goldy fish (sita nelabai noriai jama)

na ir vitaminu milteliu. Situ praktishkai neima bet laiks nuo laiko isimeta kasniuka...
 
www.gsp.projektas.lt
Klaipeda
Maniskiai labai ryja selenas :conf: Pridejo kiausiniu, tiksliau jau savaite deda. Kada turetu issiristi?
 
Klaipeda
Pastebeimas: Svirpia tik patinai, kai kviecia patele poruotis. Jei artinasi kitas patinas, pirmasis ji nuveja ir grizta prie pateles. Kartais poruojasi, patelei nesant salia, tada ji pati ji susiranda. Petele, nusprendusi, kad jau yra pasirengusi uzlipa ant patino ir jie susiporuoja :shy: Po kiek laiko eina ieskoti dregnos vietos kiausiniams deti, jei virsus sausesnis, israusia duobe ir prideda ten, po to dazniausiai uzkasa. Smagu stebeti ju elgesi. :naiv:
 
gsp
kaip jus gaudot svirplius kai reikia juos suserti? maziukus tai ash su rankom bet dideli man slykstus Grinead: fui, tai su indeliu zaidziu... isvilioju poto uzdengiu staigiai indeliu mazu ir pakisu popieriaus lapeli poto i voro terariuma ir iskratau turiny :svilp: blemba nzn kaip kitaip jus gaudot?
 
www.gsp.projektas.lt
gsp
nespeju sugraibyti ;( tas kur antakiam pesioti per smulkus o virtuvinis kepsniam vartyti per didelis ir aplamai shudas Grin jie laksto kaip pasiute o sutraiskyti irgi nesinori...
 
www.gsp.projektas.lt
AugisZ
Eikit i pievas ziogu gaudyt jau yra (mazu) man snd vaikai prigaude kokia 30 :thumb: :read:
 
gsp
kam man ziogus gaudyti kai namie dvi dezes svirpia Grin

hmmm sakai kryzminiu ne? kur toki isigyti? :read:
 
www.gsp.projektas.lt
gsp
Grin reiks apsilankyti diedukuose Grin
 
www.gsp.projektas.lt
AugisZ
as tj kartais su ranka svirpli pagaunu ir imetu savo drieziukui.. o su pincetu nera jau taip sunku pagauti Grin
 
Forget_me_not
Man tai dideli šlykštūs... Todėl aš irgi su visokiais indeliais terliodavaus Grinead: Labai retai tuos "svirpalus" perku, o dabar manau, kad išvis niekada nebepirksiu :svilp: Fe, bjaurybės kanibalai.. 100 kartų zoofobusai geriau- nei smirda, nei šokinėja, be to daug maistingesni ir vorai noriau triauškia - tiesiog pasaka :naiv:
 
shrnz
na čia šiek tiek nuo temos, bet keista man skaityt kuo jums tie svirpliai šlykštūs, taigi tas pats žiogas, tik storesnis; tarkim zofobusas dar bjauresnis turėtų būt, kirminas toks, bet šiaip kai pats auginu, tai pripranti ir be problemų su rankom juos imu, net gražūs jie man pasidarė Grin būna neretai, kad po kokį 30 rankoj tenka palaikyt, kai perkėlinėju
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
gsp
nu blem ash irgi kartais susimastau : svirplys tas pats ziogas o ziogai man neslykstus... bet va svirplys kazkodel vistiek specifinis toks... nzn Grin seip man jie gal labaiu ne tiek slykstus jiek ash bijau kad jie issoks is dezes ir pabegs Grin
 
www.gsp.projektas.lt
aladnas
slykstu neslykstu.... ce zmones madagaskaro tarakonus isilgai pjausto o ce gywais jau slykstytes Pfft Grin
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
Forget_me_not
Nieko panašaus tie svirpliai su žiogeliais neturi, apart to, kad šokinėt moka Pfft Man asmeniškai svirpliai labai į tarakonus užneša Grinead: O dar kai yra tekę juos po kambarį vaikytis...:nezin:

Bet iš tiesų į lankas nuklydom :shy: Grįžtam prie veisimo... Tiksliau, jūs grįžkit Wink
 
Klaipeda
As tai neturiu kur dingti, turiu juos veisti, bet negaliu pereiti prie zoofobusu, nes mano eublefarai nelabai ju nori, ypac mazylis: atsisako ir viskas Sad Dabar net nebezinau, kam man tu zoofobusu uzsiveisti reikejo...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247913 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma