2024m. March 28d. 12:52:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Svirpliu veisimas driezams/vorams
Kosmos
klausyit as cia paskaiciau ir perskaiciau kad duoti kaciu maista tiems svirpliams. o sunu maistas netinka?? nes pas mane kaciu namie nera. tik suo Smile o del svirpliu pirkimo vilniuje tai yra tokia parduotuve reriz fauna (cia astulkaj jei dar nerado) :thumb:
Redagavo Kosmos 2009-08-10 12:55
 
GiX
Viskas jiems tinka.
 
www.scorpions.lt
bambalys
Is indeliu durpes su kiausinias supilu i didesne salotine. Taip indeli vis papildau durpiu turiniu. Visai neseniai, kai durpiu ten dar buvo nedaug, svarioje vietoje lakste kruva svirpliuku, o po paskutinio tokio papildymo matau, kad tuos svirpliukus galima ant ranku suskaiciuot.. Pirmaja partija svirpliu isauginau sitaip, tai galvoju ir dabar taip darysiu. Ka darau blogai?? durpes dregnos, viduj imestas kopustas.
durpes bandziau perknist, bet neuztikau nieko idomaus. Arba jie taip gerai maskuojas, arba ju ten tikrai nera..

Beja, pasisakykit kaip jus elgiates.
 
fanaRiC
parduotuveje nezinau kam kaip, bet kiek meginau is parduotuves visi isdvesdavo, arba daznas kanibalizmo atvejis... aciu loonai uz svirpliukus, ji su jais pagelbejo, dabar pats jau ju truputi pertekliu turiu... o del kiausiniu dejimo tai pas mane indelis nuo salotu guli ir as ji tiesiog apipurskiu pastoviai vandeniu kad butu dregna ir viskas deda kiausinius ir jie ritasi vieni kiti ir t.t dabar be svirpimo neuzmiegu :hug:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
bambalys
Na as isemu po paros ta indeli is bendro indo, nes kiek skaiciau, tai patinai megsta paskanauti. Kiek teisybes yra nezinau.
Dabar labai gailiuos kad ispilynejau.. Jei paskutinieji like gyvi svirpliai nesudes kiausiniu, tai bus prasti reikalai su maistu.. Smile
 
fanaRiC
na jai maisto jiems pakanka tai kiausiniu nees, beja man ju tiek prideda kad net negaila tegul paskanauja Grin o seip jie juk nieko daugiau ir nedaro kaip valgo ir veisiasi, kuo maziau lendi prie ju tuo ju labiau daugeja!
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
GiX
Patinai kiaušinius ėda praktiškai visada, nes kiaušiniuose daug proteino. Smulkias groteles ant viršaus įkaskit ir problemos kaip nebūta.
 
www.scorpions.lt
chame
Seiki mielieji svirplių augintojai. Gal kas galėtų prieš Kalėdas atlikti gerą darbą ir prisidėti prie akcijos "Išgelbėk Chames Chamelioną nuo dietos"? Būsiu dėkinga ir skolinga neliksiu, jei kas Vilniaus ribose man pagelbėtu su maistu ir svirpliais veisimui. Maniškiai didieji susiėdė, o mažiukai dar per maži... Bėda... Skubus ir baisus reikalas, Vilniuj pardėse nėr.. Zoofubusų maniškis lepūnis nemėgsta...
Ačiū už dėmesį ir pagalbą
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
bambalys
chame parašė:
Seiki mielieji svirplių augintojai. Gal kas galėtų prieš Kalėdas atlikti gerą darbą ir prisidėti prie akcijos "Išgelbėk Chames Chamelioną nuo dietos"? Būsiu dėkinga ir skolinga neliksiu, jei kas Vilniaus ribose man pagelbėtu su maistu ir svirpliais veisimui. Maniškiai didieji susiėdė, o mažiukai dar per maži... Bėda... Skubus ir baisus reikalas, Vilniuj pardėse nėr.. Zoofubusų maniškis lepūnis nemėgsta...
Ačiū už dėmesį ir pagalbą

Ar tikrai? bent buvai iki rezis nuvaziavus?
 
Paulius9
Ka daryt zmones !!! As pirkau 20svirpliu ir visi su dvien uodegom... Dideli atrodo ir ne vienas nesvirpia Frown .... Frown gal cia pas mane tik pateles?... Nieko nenusimanau apie svirplius ... Ir beto sitie visi pas mane be sparnu Grin Skaiciau cia apie situos gyvius ... Daug kur kertasi nuomones del lyties ..... Frown Veliau idesiu foto Wink
Redagavo Paulius9 2010-01-17 11:08
 
Whyza
Ką daryt?! Ogi, dar kartą perskaityk visą šitą temą gilindamasis ir žinosi ką daryt :read:
 
DzWu
As apskritai turejau tik 8 svyrplius tylius, visi uzsilenke po keliu dienu, o dabar tam paciam terariume ju gal ~2000 laksto. Smile Kantrybes reikia su jais.
 
http://obuoliupyragas.lt
Voriukstis
sveiki, as turiu plastmasine deze ir noreciau ten uzveist svirpliu, tik dangtis su skylem, norejau paklausti ar jie neislips per virsu (mazyliai turejau omeny)
 
www.PSP-LT.com
donatas_s
Tikrai išlips.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Voriukstis
o ką būtų galima padaryti kad neišliptų?
 
www.PSP-LT.com
bambalys
Gal uzkamsyti skyles? Smile

Toks gan kvailokas klausimas iskilo. Ar buna svirpliu, kurie veistusi tyliai? Grin Truputi veikia ant nervu, kai prasideda vakarinis koncertas..
 
Voriukstis
;D tai gal tiesiog vietoj dangčio organinio stiklo pavaryti Grin bet tada neturėtu per kur kvėpuoti Grin
 
www.PSP-LT.com
velniaz
patepk krastus vazelinu ir neislips maziukai .
 
Voriukstis
:aciu:
 
www.PSP-LT.com
Vyper
Voriukštis, priklausomai kokia dėžė. Iš naujos, nesubraižytos ir švariais kraštais plastmasinės dėžės, joks svirplys išlipti negali. Tad neverta terliotis to vazelinu Grin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147854 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma