2024m. May 15d. 09:42:55

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 7

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Svirpliu veisimas driezams/vorams
Klaipeda
Pas mane jau pilna tu skruzdelioku lakstineja, pas zoofobusu irgi nemazai priperejo... Draugas pasirodo jiems svirpliu lapu buvo idejes, tai peri dabar ir ten, nespeju gaudyti :shy: O kadangi dickiai pas mane ilgai negyvena, tai galvoju dar isigyti, kad pridetu papildomai kiausiniu :laugh: Nezinau, ka su jais netinkamai darau, gal cia del ti kiausiniu dejimo jos taip nusilpsta... Neisivaizduoju :nezin:
 
titana
Mano svipliai jau irgi nuo vakar pradėjo svirpautGrinBet turiu tik 2 suaugusius ir 2 mažylius.Tai kažin kada jau galėčiau laukt palikuonių?:naiv:
 
Loona
titana parašė:
...turiu tik 2 suaugusius ir 2 mažylius.Tai kažin kada jau galėčiau laukt palikuonių?:naiv:


Nu jei abu suauge svirkliai svirpia, kazin ar tau pavyks sulaukti is ju palikuoniu... Grin
 
titana
Tai man atrodo,kad vienas berniukas,o kita mergaitė,bet nesu garantuota:no:Žiūrėjau į tas uodegėles ir vis abejonių kelia.
 
aladnas
kokiu abejoniu? Smile pas viena turi but 2uodegos, pas kita 3 uodegos jei tai tiesa tai pas tau porele jei ne.... Grin
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
gsp
pas patele yra ilgas "strypas" is siknos Smile pas patina nera nieko, beto patinai pastebimai smulkesni uz pateles
 
www.gsp.projektas.lt
Klaipeda
Mano jau laksto skruzdeliokai, auga po truputi :shy: Kai turejau didelius, tai isaisdavo gana greitai, speje kiausiniu prideti. Taip ir nesupratau, ar kazkas siaip nepatiko, ar jau amzius didelis buvo...
 
xMc
Nenorejau floodint ir kur bereikalingos temos tai parasiau cia.

Ar imanomas tox variantas kaip prisigaudyti vabaliuku deti i saldymo kamera ir ant didziausio salcio susaldyti. Po to ziema issitrauki atsildai ir sumaitini vorui. Suprantu, kad ant ziemos galima uzsiveisti ir pan, bet TEORISKAI ar tai imanomas ir ar nekensmingas maistas vorui?
 
gsp
kam nesirita svirpliuku kiausineliai patarimas : padekit ant kompo dezes Grin man per dvi dienas tiek issirito kad dabar galesiu serti negailedamas Grin :clap:
 
www.gsp.projektas.lt
Mariezas
gsp man kaip tik bandziau nepavyko su tais svirpliais, ir po sildomu kabeliu gyveno, ir ant kompo dezes Grin nzn kas jiem nepatiko, bet po to dar po 1 ir mirt pradejo nors buvo maisto,gerti ir tt
 
gsp
gerti ash isviso nededu. Kas tris dienas idedu slapia servetele ir psisisiurbia ji kiek jiem reikia (bet praktishkai nesiurbia). Seriu zuvu maistu.

pastebejau kad kai per dregna jie pradeda vienas kita kazkodel esti. Neseniai buvau nauju durpiu dregnu idejes iskarto du lavonai. Dabar kai durpes perdziuvusios vel viskas norma kiausinius deda i spec indeli su dregnom durpem ir gyvena laimingai Grinisap:
 
www.gsp.projektas.lt
Mariezas
As gerimui jiem ir tarakonam dedu tai i petri indeli paralona iskerpu tokios formos, ji ikisu i petri ir suslapinu,o dregnos durpes ta prasme visam tere kai buna tada ryja vienas kita? Ar kai net per dregnos indelyje kiausiniams deti ? Smile
 
gsp
kai visam inde dregnos buna kazkodel tada man ryja
 
www.gsp.projektas.lt
titana
Galiu pasigirti,kad pagaliau ir man issiveiseGrinTuriu patina ir 2 pateles.O mazyliu daug laksto:naiv:
 
gsp
:thumb::thumb::thumb:sveikinam Smile
 
www.gsp.projektas.lt
aladnas
o as baigiu juos visus susert savo zuvytem GrinGrinGrin
b.smithi
c.nhandu
100l akvariumukas
 
AugisZ
gal kas kaune turit suaugusiu svirpliu ? nupirkciau kokia 20~ vienetu.. nes lb ir man ju reiktu uzsiveisti Smile
 
Klaipeda
mano svirpliai beveik uzaugo ir pradejo kristi... Krenta ant nugaros ir apsiversti negali... Bet gyvi taip kokias dvi paras islieka... Kuri laika negavo zuvu maisto (tik selenu ir zalumynu). Gal pritruko baltymu? Sad
 
Richardas
Tikrai ne nuo to:no:----gerti turi?-----ar atsigeria?----parametrai?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
gsp
voba, tokio varianto dar nemaciau Shock
 
www.gsp.projektas.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8338
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36286800 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma