2024m. March 28d. 21:28:17

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 9

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Smaugliai
 Spausdinti temą
Boa užpuolė
broodas
Viename tere pas mane auga 1,30 ir 70cm BOA taip pat su jais kartu iki šiolei gyveno kukurūzinis žaltys kuris ilgesnis už mažajį boa bet daug smulkesnis. Taigi naktį gulių lovoj ir girdžiu kaip kažkas staigiai žarsto medžio ,,čipsus" galvojau didysis BOA neriasi ( jam pats laikas) atsikeliu uždegu šviesą, žiūriu mažasis boa smaugia žaltį, na ka mėginau jį išgelbėti, kaip ir pavyko, bet reik gydytis -aizda nes įkandimas buvo i žalčio galvą, na čia ne tame esmė.... galvoju dėl ko visa tai galėjo įvykti? juk smauglaii neėda šaltakraujų, gal žaltys mėgino jį pulti? nors nemanau juk jis gerokai silpnesnis ir boa buvo įkandęs jam i galvą.... Aišku boa šianakt atskyriau, bet kai atskyriau tą naktį boa buvo gerokai įsiutes, kandžiojo man į ranką, šnypštė..... Gal kas žinot šio įvykio priežastis ir tolimesnią jų draugystės ateitį?
0.1 N. Chromatus
 
Vobleris
Visų pirma be reikalo drauge tokius exsperimentus atlieki :conf: viskas gerai kas beveik gerai baigėsi.....Antra apie kokį mes ten toliau galim kalbėt sugyvenimą :nezin: (aš ,net tokios įdėjos kėles nebūčiau)Boa ir kukurūzas ne Liolekas ir Bolekas iš animacinio filmuko(du skirtingi sutvėrimai iš visiškai skirtingų regionų, skirtingų charakterių(vietos,klimato ir tt zonų).Reziumė laikyk atskirai (o ir drysiu pasakyt nuo pat pradžių taip reikėjo daryt).Už durną galvą ir kojom papurto (Lietuvių liaudies išmintis).P.S BOA gamtoje reikalui esant užkremta ir driežais...
Redagavo Vobleris 2009-02-19 15:18
 
www.egzotika.info
evalduxx
Gal todėl pas mane visos gyvatės ir gyvena atskirai, nors ir yra tos pačios rūšies atstovų.
 
Sadas-Inga
Gal buvai seres neseniai ir boa uzuode kvapa ir del to puole ,nes mano boa irgi kai yra paserti ir dedu atgal i tera daznai puola viens kita ,bet buna apipurksti vandeniu gausiai ir nusiramina Grin
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
pinkis29
labas visiems. gal kas zinote, kodel ant mano BOA, atsirado mazu erkuciu? ir kaip imanoma ju atsikratyti? buk geri parasykit az. labau aciuAngry
 
Vobleris
Visų pirma kokios tos erkutės ? baltos ar juodos (kraujasiurbės) Tai du skirtingi dalykai Wink Bet,kokiu atveju reikia dezinfekuoti terariuma nuo pagrindų(dekoracijos,substratas ir t.t).Smaugliuką išmaudyiti ("baltosios" erkutės nusiplaus ) jai yra "juodujų" kraujasiurbių tai jau rimtesnė problema Wink dažnas gyvūno maudymas, lengvo (Kalio permaganato tirpaliuko naudojimas-maudymas).Taipogi yra specialių preaparatų nuo parazitų (dėja nat "kekvieno kampo"nesimėto Wink.
Redagavo Vobleris 2009-06-28 08:37
 
www.egzotika.info
pinkis29
jo ce tos juodos. jos palindusios jam po zvineleis. bet nuo ko jos galejo atsirasti?
 
Vobleris
Jis jų jau turėjo matomai Wink ir tai ne vienos dienos problema Wink dabar turėsi biškleli vargelio.....Daryk kaip sakiau pastovus maudymas ir (tirpaliuko naudojimas tik lengvo) visa kitą : plauni,šveiti,kaitini,keiti ir t.t.Per vieną dieną šitų "dovanėlių" neatskiratysi.Sekmės Wink
Redagavo Vobleris 2009-06-28 08:51
 
www.egzotika.info
pinkis29
gal kartais zinai kur butu galima isigyti specealiu priemoniu nuo tu parazitu?
 
neo
pinkis29 parašė:
gal kartais zinai kur butu galima isigyti specealiu priemoniu nuo tu parazitu?

parduotuvej
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
pinkis29
kurioj gal gali pasakyt?
 
agnulllka
http://www.egzoti...p?cat_id=7
Redagavo agnulllka 2009-07-01 11:44
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149030 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma