2024m. April 19d. 06:15:17

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
kaip jusu namiškiai reaguoja į egzotiką
pusiux
as kai pirma karta atejau su driezu tai teko puse dienos prasedet laiptinej su tuo driezu pakol tevas gryzo ir su juo sujunge pajegas ikalbejom mama p.s ji paniskai bijo driezu ir gyvaciu :hap: :conf:
 
kalendorija
Nors gyvenu ne su tėvais, jie labai nepalaiko, todėl nieko neauginu, nors norėčiau. Kai turėsiu savo namus ir pakankamai vietos ir laiko, būtinai auginsiu žaltį:jeee:
Dot the I.
 
audioDIY
Aš vorais susidomėjau su tėvais jau negyvendamas, o su sese, kambarioke ir drauge Smile (sakyčiau ir gi gan egzotiška aplinka). Kai pasakiau, kad noriu voro tai oi oi oi kaip trepsėjo kojom, kad su tokiu padaru vienam bute negyvens, nes naktim neužmigs, o tik galvos kaip ateina jų suėsti Grin bet aš nuolat zyziau koks esu nuskriaustas ir po to pačios padovanojo :hap: Aisku apetitas kyla be valgant ir namie jau 14 vorų.
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
chame
iš manęs mano vyresnieji giminaičiai juokiasi, o mano artimiausias žmogus pats labai mėgsta mūsų chamį, įrengė terą ir yra pripašęs krūvas jo portretų :alus: Tik va, terą valyti turiu aš Cool
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Silmaren
Mama šiandien labai juokėsi iš mūsų B. albopilosum mažylių... Kas čia per tarantulas, sakė, kad už musę mažesnis....
 
giriniss
B.albopilosum yra voras paukštėda o ne tarantulas, jai kam reikia tarantulo ieškokit Lycosa tarentula ar giminingo vilkinio voro, čia kvaili amerikonai visus vorus tarantulais vadina, nebūtina jų kopijuot. Negi "kietumo taškų" prisideda vadinant tarantulais? Panašiai kaip žaltį vadinti "gyvate".[čia apskritai, o ne konkrečiai į kieno daržą akmuo] hmm, atskiros temos gal tam reikėtų, lietuviška sistematika nelabai aprašo.
Redagavo giriniss 2008-04-16 14:59
 
Silmaren
Aš tai žinau, bet mano mama taigi ne Smile o aš kažkaip nepuoliau aiškint per daug subtilybių. Visi, kas dideli ir plaukuoti yra tarantulai ir gerai :}
 
edwizziukas
oi blogai! :conf: kai parodau eublefaru ar corn snake'u tai net purtos :conf: GrinGrinGrin
dunno... ;D
 
Ega
na vaikysteje man leido tik suni laikyti,kuri padovanojo mociute pamaciusi mano didele aistra gyvunams Pfft. Veliau vyras pamates mano silpnybe,net nepretendavo kai isigijau pinceriuka,po jo pasilikau ir antra :yes:. Po poros metu internete pamaciau Sfinksu kate ir ji mane ,,pribaige,, :yes:, vyras vos nenuvirto pamates ko uzsimaniau ,nes abu nebuvome per dideli katinu myletojai Grin . Dabar katyte yra jo pati mylimiausia augintine :hug:, zinojau jo nora zalciams,jiems as buvau visiskai abejinga :laugh:,na nutariau paslapcia padaryti jam dovana,taip musu tarpe atsirado amuro zaltys...:shy:. Tiesa vyras prie jo ne artyn nejo,tad teko viskuom rupintis paciai :naiv:, dabar zalciokas yra mano numyletinis :hap: . Taip ,kad namie pas mus jau yra visas mini zoo :clap:, vyras sako tik arklio betruksta,o jis zino mano silpnybe ...Wink
amūro žaltys
 
Richardas
:conf:ateina laikas,kai namiškiai visi sutaria kad reikia mažinti namų zoo:laugh:
Redagavo Richardas 2008-09-18 14:40
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Bufas
Pries savaite pradejau veisti svirplius, tai mano sese jau 2 naktis miegojo manokambary. Ji ateina pasiklausyt ju svirpimo ir uzmiega, tad dabar jau kaip ir 8 augintinius turiu :hap: Tai Gekko Vittatus, Naminiai svirplei X6 ir sese GrinPfft
 
marsas
Na aš vorą prieš parsinešdamas tik pasakiau auginsiu vorą. Tėvai net nesureagavo, bet kai parėjau ir pasakiau prasidėjo visokios nesamonės apie pabėgimus. O aš nepasidaviau ir praėjo pora dienų ir mama kuri labai nenorėjo voro pasižiūri kaip jam sekasi. O mano tėčiui visada patinka kažkas įdomiau. Kaip ir man. Nors skorpionui nepritarė, kurio labai noriu. Manau gaučiau nieko nesakytų, bet pinigų skorpionui nėr. Nu tačiau gerbiu savo tėvus, kad įsileidžia naujovių. Linkiu ir kad ir jum pritartų jūsų šeimos nariai;]
 
http://ardarkrize.lt
guitar
Ega parašė:
na vaikysteje man leido tik suni laikyti,kuri padovanojo mociute pamaciusi mano didele aistra gyvunams Pfft. Veliau vyras pamates mano silpnybe,net nepretendavo kai isigijau pinceriuka,po jo pasilikau ir antra :yes:. Po poros metu internete pamaciau Sfinksu kate ir ji mane ,,pribaige,, :yes:, vyras vos nenuvirto pamates ko uzsimaniau ,nes abu nebuvome per dideli katinu myletojai Grin . Dabar katyte yra jo pati mylimiausia augintine :hug:, zinojau jo nora zalciams,jiems as buvau visiskai abejinga :laugh:,na nutariau paslapcia padaryti jam dovana,taip musu tarpe atsirado amuro zaltys...:shy:. Tiesa vyras prie jo ne artyn nejo,tad teko viskuom rupintis paciai :naiv:, dabar zalciokas yra mano numyletinis :hap: . Taip ,kad namie pas mus jau yra visas mini zoo :clap:, vyras sako tik arklio betruksta,o jis zino mano silpnybe ...Wink


idomus pasakojimas Grin
 
forgeris
mano namiškiai kai pasakiau kad noriu auginti vorą tai niekaip neleido kol neparsinešiau ir nepamatė ai sako koks mažiukas augink o kai paaugo priprato ir nebetrugdo jiems ;D
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
bonkius
Mane prieš savaite išmetė iš bendrabučio tad teko kraustytis namo. O čia ir iškilo didžiausia bėda - mano sesė pasakė, kad namuose nebūtų jokios egzotikos ir pareiškė, kad arba aš atsikraustau be savo augintinių arba net nesirodyčiau namuose, tad dabar visi mano augintiniai apsigyveno pas fankąAngry
http://tinyurl.com/bonkius
 
Renatasx
Maniskiai siltai prieme taciau po pirmos savaites norejo jog as savo vore parduociau kol kas viskas normaliaiGrin
RenatasX-Samilijonas-tai as
Brachypelma emilia
 
scorpionasx
che, kolkas 2 vorai pas mane, bet kaip kolegos sake, apetitas auga.. :laugh:
tetis nieko kolkas nezino, Smile
mama tai juokais ziuri i mazus voriukus...
sese zino, bet nelenda.. , bent jau kolkas...:hap:
parasas...
 
Sekhmeta
Smile
Redagavo Sekhmeta 2013-04-09 23:36
Kas yra žmogus gamtoje? Niekas prieš begalybę, viskas prieš nieką, centras tarp visko ir nieko.
[Blezas Paskalis]
 
civillis
pas mane egzotai prasidejo nuo iguanosSmile smegenis namiskiam plaut labai ilgai nereikejo, turejau griezta nuomone, kad LAIKYSIU IGUANA ir viskasGrin is pradziu nenorejo, bande mane atkalbinet, bet kai viena diena namie gryze pamate iga, suprato, kad bandymai buvo beverciaiGrin o dabar patys megsta iga, ateina paglosto, jei savaitgaliui palieku, skambina klausineja, kodel jis taip ilgai vienoj vietoj sedi, kodel mazi valgo ir panasei, sako gal todel kad taves nera namieGrin
paskui nieko nesakius, namie atsirado 2 voraiSmile ju tai jau bijo, net nelabai ir ziuriSmile
o va pries savaite isigytas kukuruzasGrin laukiau progos, geros namiskiu nuotaikos svarbiam pranesimui ir islaukiauSmile vakar pranesiau, kad mano ukis padidejoSmile reakcija man patiko, galima sakyt jokios reakcijos, sako ai kas tau is tokios mazos gyvatesGrin ir nuejo geriau iguana paglostytGrin

nu bet dabar as jau pats tikiuosi , kad mano ukis nesiples daugiau:trenk:
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
666audrius
mano motina paėmė pandinusa ir vagansą augint ir praeita savaitę išsinėrė voras,tai skambino ir džiaugėsi Grin o su gimtadieniu tarakonų prašė parvežt Grin tad nuomonė visiškai pasikeitė,nes kaip pasakiau,kad skorpioną nusipirkau,tai sakė negryžt namo,o jau kaip parodžiau,tai patiko matyt... Grin
Pandinus imperator,
brachypelma vagans,
lasiodora parahybana,
brachypelma albopilosum
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245741 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma