2024m. April 29d. 14:02:53

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
kaip jusu namiškiai reaguoja į egzotiką
erkute
nepažįsti tos senutės, tai taip ir sakai :laugh: nieko jai dar nesakiau, ko gero ir nesakysiu visai Smile
kaip man smagu, - šiandien gavau iš mamos sms, rašo - ką veikia voras, kuo tu jį šersi:hap:
o maniškis tik mezga tinklus, tik mezgaSmile bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:
Redagavo erkute 2008-01-23 19:01
 
AndriusN
erkute parašė:
bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:


O kokiu tikslu tu jį imsi ant rankos? :nezin:
Šiaip gi čia yra voras...ne ant rankų kilnot, o terariume grožėtis juo reikia. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Andrelis parašė:
erkute parašė:
bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:


O kokiu tikslu tu jį imsi ant rankos? :nezin:
Šiaip gi čia yra voras...ne ant rankų kilnot, o terariume grožėtis juo reikia. Wink

Andriau, tipo tu pats nesi paemęs savo vorų į rankas? Dar fotke gi yra kur su voru ant rankų esi. Kokiu tikslu tu jį emei į rankas? Gi terariume gali grožėtis Grinisap::naiv:
Redagavo agnulllka 2008-01-24 10:40
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
AndriusN
agnulllka parašė:
Andrelis parašė:
erkute parašė:
bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:


O kokiu tikslu tu jį imsi ant rankos? :nezin:
Šiaip gi čia yra voras...ne ant rankų kilnot, o terariume grožėtis juo reikia. Wink

Andriau, tipo tu pats nesi paemęs savo vorų į rankas? Dar fotke gi yra kur su voru ant rankų esi. Kokiu tikslu tu jį emei į rankas? Gi terariume gali grožėtis Grinisap::naiv:

Tikslas: valiau terariumą... :yes: Roger that?
Ar valyt neišėmus iš tero?
Beja, tai darau kas pusė metų. Wink Ir vorus pirkau ne ant rankų patampyt. Kaip ir bet kokį kitą gyvūną.
Suprantamai parašiau ar paprasčiau paaiškint? :naiv:
Redagavo AndriusN 2008-01-24 11:01
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
Suprantamai Grin nors giliai sirdy ne Grin
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Mariezas
Andrelis parašė:
agnulllka parašė:
Andrelis parašė:
erkute parašė:
bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:


O kokiu tikslu tu jį imsi ant rankos? :nezin:
Šiaip gi čia yra voras...ne ant rankų kilnot, o terariume grožėtis juo reikia. Wink

Andriau, tipo tu pats nesi paemęs savo vorų į rankas? Dar fotke gi yra kur su voru ant rankų esi. Kokiu tikslu tu jį emei į rankas? Gi terariume gali grožėtis Grinisap::naiv:

Tikslas: valiau terariumą... :yes: Roger that?
Ar valyt neišėmus iš tero?
Beja, tai darau kas pusė metų. Wink Ir vorus pirkau ne ant rankų patampyt. Kaip ir bet kokį kitą gyvūną.
Suprantamai parašiau ar paprasčiau paaiškint? :naiv:


Jeigu tu jau toks genijus tai kodėl gi ne su dežute emei,o ant rankų?
 
AndriusN
Mariezas parašė:
Andrelis parašė:
agnulllka parašė:
Andrelis parašė:
erkute parašė:
bet dar nedrįstu paimt ant rankos :nezin:


O kokiu tikslu tu jį imsi ant rankos? :nezin:
Šiaip gi čia yra voras...ne ant rankų kilnot, o terariume grožėtis juo reikia. Wink

Andriau, tipo tu pats nesi paemęs savo vorų į rankas? Dar fotke gi yra kur su voru ant rankų esi. Kokiu tikslu tu jį emei į rankas? Gi terariume gali grožėtis Grinisap::naiv:

Tikslas: valiau terariumą... :yes: Roger that?
Ar valyt neišėmus iš tero?
Beja, tai darau kas pusė metų. Wink Ir vorus pirkau ne ant rankų patampyt. Kaip ir bet kokį kitą gyvūną.
Suprantamai parašiau ar paprasčiau paaiškint? :naiv:


Jeigu tu jau toks genijus tai kodėl gi ne su dežute emei,o ant rankų?

Nes ant rankų pati užlipo. Be jokio plaukelių mėtymo ir pan.
Dar klausimų yra, genijau? Grin
Šeip tai off topic'ą jau varot čia, genijai.
Redagavo AndriusN 2008-01-24 13:03
"Šalta!" (P. Coelho)
 
erkute
tai meskit i mane akmenį, arba rankas nukapokit :nezin: nematau tame nieko blogoSmile ir paėmimas ant rankos jokiu būdu nėra voro tampymas Smile
 
kalimaras
amžinas ginčas Grin vieni už emima ant ranku ,kiti prieš,mano manymu nereiketu pradeti tikiu ginču del ,tokiu smulkmenu:read:
 
AndriusN
erkute parašė:
tai meskit i mane akmenį, arba rankas nukapokit :nezin: nematau tame nieko blogoSmile ir paėmimas ant rankos jokiu būdu nėra voro tampymas Smile

Nieks čia neketina mėtyt akmenų ir pan.
Tiesiog kai voras paaugs, tai pamatysi kame čia kampas (jei suaugusį jį imsi ant rankų).
Jokiu būdu nedraudžiu to daryt. Imk, kelk, ką nori daryk. Ne mano voras ir aš tau nepaaiškinsiu kaip su juo elgtis.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
AndriusN
enrika333 parašė:
p.s. pavydziu tiems kieno zmonos ar vyrai taip pat pamise del siu egzotu. gaila kad maniškis ne Sad Grinead:

Šiuo klausimu gali ir man pavydėt. na ne žmona pamišus, bet draugė. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
Vorui šviesa nebūtina tai gali paslėpti ne viena vora:laughShockpitonui reik 12 valandu šviesosWinkDraugui pasakyk kaip sakau aš :Tu dar nežinai kad ji myli(pitoniuka):naiv:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Siouxsie
Mano mama į pirmąjį vorą (B.Smithi patelę) reagavo gana adekvačiai.Pasakė tik "pati nusipirkai-pati ir prižiūrėsi.Aš rankų prie jo nekišiu."Dabar jau ir pati ją ant rankų pasiimaGrin O kai atsirado ir kiti vorai-buvo daug šaukimo,staugimo ir bandymų mane,kartu su visu žvėrinčium išgrūst iš namų:laugh: Bet dabar jau apsiprato,nes pasakiau,kad daugiau nieko neparsitempsiu...kolkas...Pas mane ateičiai yra toks grandiozinis planas-pasidaryti egzotikos kambarį su įvairiais gyviaisPfft
Pogona Vitticeps (m.)
Lasiodora Parahybana (f.)
Nhandu Chromatus (f.)
Acanthoscurria Geniculata (f.)
P.Murinus (f)
P.Ornata L5
P.Regalis L6
 
fanaRiC
mano tevai regavo skirtingai... mama durnium išvadino ir .t.t... sake jai pabegs atsiras po šlepete.. o tėvas pradejo man aiškint kad jis nuodingas ir .t.t lietuvoj priesnuodziu nera ir .t.t sako daugiau discovery ziurek Grin Grin bet dabar apsiprato.. pats kartai ir paseria ir stebi Grin sakau dar pirksiu... sakai jai pirksi tai tik koki grazesni Grin
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Silmaren
Mano namie tai nežinia iš kur staigus lūžis į teigiamą pusę įvyko.. Anksčiau karai dėl žiurkėno su mama vykdavo, tik vėžliuką ir katiną mylėjo :} o dabar jai ir voriukai 'tokie pūkuoti, mieli' ir aksolotlis 'drakonas'... Net žuvytes su malonumu pati pirko Grin Nežinau, kas čia atsitiko.. Gal kad aš užaugau, ar kad studijuot pradėjau ir teko susitaikyt su mintim, kad namai visada pilni gyvūnų bus...
 
FaTaLiTy
Pamenu kaip gal prieš kokius penkerius metus pasakiau, jog noriu vėžliuko. Na ir ką jūs manot? Po trijų savaičių nupirko, bet tėvas zyzė dešimt minučių dėl kainos Grin. Žiurkėnus auginau penkias valandas slaptai su sese Grin, aprėkė.. Dabar jais žavisi Smile. Kasdiena kalbu apie driežus įvairius. Tai nieko nesako.. Nujaučia kas bus. Grin Gaila, kad bute gyvenam Sad Su sese bendras kambarys :no: Statomės namą, tada tai prasidės mini zoo Grin
 
http://www.tornadas.info/
yovi
"Statomės namą, tada tai prasidės mini zoo" čia su sese GrinD?
 
FaTaLiTy
Ne Grin
 
http://www.tornadas.info/
Kzkas
aš tao metus laiko knisau protą ir pagaliau nupirko iguaną!!!!:hug: ir labai džiaugiuosi...Grin noriu dae kukuruzniko bet grieštai "NE"... Grin tai užprasiau gyvalazdžių tevas išpradžiu nesutiko bet mama žinodama kas tai sutiko net nedvejojus...Grin
 
akvilina
i visokias siurbeles ziurejo ''o tau jos nepabegs ir t.t'', dekoratyvines ziurkes tapo seimos narias - rytais kai tevai gerdavo kava ziurkyte prisistatydavo ant lovos ir lakdavo is puoduko (budavo, kad isversdavo)Grin, na i kitus gyvius panasiai reguodavo... bet kai kazkada pasigavau dirvine pele , tai pastoviai burbedavo, bet viena diena griztu is mokyklos ir ziuriu- mama ja seria obuoliukaisGrin
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260087 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma