2024m. April 18d. 08:00:42

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
kaip jusu namiškiai reaguoja į egzotiką
valke159
as tai seip nelabai driezus mgau bet youtube.com pamaciau kaip amerikoj ten po 8 augina na ir pagalvojau gal ir neko pasakaiu tetei tai regavo mazdauk taip-gerai vasara galesim koki nori nupirkt tik reiks didelio terariumo.mama-nu jau ne jau 2 buvai parsineses taip ant lovos sedejau kol tete atvaziavi ir isnese tai dar ko uzsimanysi.dabar mama-gerai pirk ka nori tik man ju nerodyk.tai gaudysiu vikruji drieza,poto skiauteretaji tritona,poto leopardini gekona o velaiu zesim!Pfft
One Ambystoma Mexicanum Changed My Life , And I`m Pride Of Him Smile
 
Ernestielis
Man motina sake, jog niekad neleis jos namuos, kad butu kazkas didesnio nei zaltys. Grin
 
Seniunas
Įdomios tos jūsų istorijos. Tik išgirdę mano sapaliones, kad norėčiau kažko egzotiškesnio namiškiai griežtai pasakė ne. Vis tiek, anksčiau ar vėliau, parsitemsiu namo vorą, vėliau ir pitoną... Dėl tėvų, tai jiem vis tiek tektų susitaikyt, tik dėl draugės nefaina, nesinori pyktis, o jin irgi griežtai prieš. Sakė pamiršt apie... Na.. Tipo.. Daugiau pas mane į svečius niekad neatvažiuos Grin Dar sesė labai zyzia, kad tik voro nesugalvočiau augint, nes, mat, bijo labai Grin
 
marius777
Savo draugę jau senokai pratinu prie minties, kad pas mane apsigyvens Elaphe schrenkii. Prie kol kas tuščio bet jau įrengto terariumo draugė nesiartina arčiau kaip metro spinduliu. Kaži kaip čia bus kai žalčiokas apsigyvens..??
 
Arnas
Apsipras po kiek laiko Smile
 
StrangeTemptation
maniškiai kirtiškai vertina tą mano maniją. suteikiau pasirinkimą. sakau, arba gitarą man elektrinę, arba vorą. Dar pasakiau, kad voras atsieitų pigiau, ir man labiau patiktų, bet čia jūsų pasirinkimas. GrinD Tai kvaiša išvadino, ir jei tik pradedu kalbą tai ir gaunu atsakymą "nenusišnekėk". šiaip nuo vaikystės apie žaliąjį medžių pitoną ir tarantulus svajojau, tai gal jie šiek tiek priprato. Tėtis nesipriešina, jam ir pačiam patinka tokie gyviai, pradedant žiurkėmis.. Tikiuosi kalėdom išsireikalaut kokio plaukuoto voriuko.
 
kitaniux
Žiūriu nemažai jaunimo augina ką nors egzotiško. Aš jau seniai svajoju apie medvarlę arba driežą tačiau tai buvo tik svajonės ir informacijos paieškos tačiau greitai (tikiuosi) turėsiu savo kampelį, o tada įsirengsiu terariumą. Namuose gyvūnų jau yra, o vietos mažoka todėl svajones teko atidėti Smile
 
Pandinusas
Daugiau pas mane į svečius niekad neatvažiuos Grin
Man ir taip sakė, bet važiavo ir važiavo GrinDDD
Atleiskite savo priešams, bet niekada, niekada užmirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
THe Giedrius
Kandangi mano tetis gyvena ispanijoje,bet zianau kad jis ir taip kad ir dinozaura leistu laikyti :jeee::jeee: bet... didziausia problema MAMA jie apsoliuciai pries gyvunu laikyma Grin tik zuvytes leido laikyti bet kai sakiau kad pirksiu vezliuka tai tik burbejo, burbejo, bet kai pamate tai issilyde Grin koks fainas koks grazus,o kai pamate kai jis plaukioja tai is vis dziaugesi kad ji isigijau :thumb: (kai suzinojo kokie jie uzauga biski supyko Grin )
Redagavo THe Giedrius 2010-10-04 20:39
 
Gulok
vezliukas tai vezliukas, kaip ji reaguotu i koki zaltuka ar drieziuka? o jau nekalbanrt apie voriuka GrinDD
Elaphe taeniura friesei (male)
Boa constrictor (female)

Grammostola Acteon L6 (parduodamas)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Gaminu terariumus pagal užsakymą, kainos mažos: 1 litras - 1Lt. Užsakant 20 litru ir mažesni kaina 20Lt. didesniu kaina skaičiuojama litrais. Wink Tero pavyzdys:http://img413.ima...002rxw.jpg
Susisiekti su manimi galite 8-633 89 287, tik prisistatykite kas esate Wink
 
kitaniux
Na mano draugui labai gyvatės, žalčiai, smaugliai nepatinka, taigi draugiškai nusprendėm, jog apsiribosiu driežais ir varlėmis, medvarlėmis Smile Dar vienas minusas bendrabutis, kuriame ir taip vietos maža, o dar terariumas tai visai nebūtų kur dėtis. Smile
 
THe Giedrius
zodziais butu sunku pasakyti :laugh::laugh:
 
MrL0MK3
nezinau ju nuomonesGrin tiesiog kai jie buvo atostogaut uzsieny as sutaupiau litus ir nusipirkau B.A. ir visko ko vorui reikia, madagaskaro tarakonu 3 skirtingu veisliu bei visa "aplinka", svirpliu ferma ikurdinau ir dabar simboliskai salia viso to auginu veziuka:yes: dar visiskai mazytis, o jau pas mane 3 kart neresiSmile
Redagavo MrL0MK3 2010-10-05 14:52
 
TiesogAs
Pas mane didžiausias stabdis: mama. Paniškai vorų/voriukų bijo (įskaitant ir tuos ilgakojus kur kampuose tupi Grin). Tuoj tuoj mano gimtadienis, gausiu bapkiu biškiuką ir parsitempsiu kokį paukštėdą :evil:. Ir šiaip ji prieš visokius gyvūnus namuose, bet vistiek banguotąją papūgą auginam Grin
 
BACARDI
TiesogAs parašė:
Pas mane didžiausias stabdis: mama. Paniškai vorų/voriukų bijo (įskaitant ir tuos ilgakojus kur kampuose tupi Grin). Tuoj tuoj mano gimtadienis, gausiu bapkiu biškiuką ir parsitempsiu kokį paukštėdą :evil:. Ir šiaip ji prieš visokius gyvūnus namuose, bet vistiek banguotąją papūgą auginam Grin


Pas mane tas pats Smile) Laukiu dbr simtadienio gausiu bapkiu ir perku pauksteda bei tera ;D:hug::thumb:
Nesvarbu iš kur paimta, daug vertingesnė už kvailą savąją.
 
www.facebook.com
gnom
Mano šeimyna nepasirašo niekam, kas nuodinga. O dėl viso kito problemų nekildavo. Svečiai audringiau reaguoja.
 
lemonas
as turiu vora tetis zino ir domisi, mama nezino ir labai bijo, brolis zino bet nelenda nes prigasdinau. mama sako: kas tam terariumuke, sakau: gekono maistas, mama:ai tai gerai.
 
komandoras
Maniškiai visi žino ir visiem jie patinka (vorai) :hap:
Brachypelma Albopilosum
Chromatopelma cyaneopubescens
Brachypelma klaasi (Dead)
 
lemonas
maniskia tai niekas nesirupina, nes as uz savo pinigus perku tai skaito, kad mano (tik tetis biski kartais pasidomi). o jau suni kai pirkom visi tai visi ir mylim. :naiv:
 
kammi
Mama dievina mūsu Aksolotlius ,o patėvis ... Vienu žodžiu nėra tokios dienos kada jis dėl jų neburbėtu :laugh: Broliui irgi labai patinka. O kas čia paminėjo šunis tai pas mus jis yra lygeteisis šeimos narys,visi vedžiojam,visi šeriam ,visi glostom ir visi dievinam :laugh: ir taip jau septynerius jo gyvenimo metus Wink
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244423 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma