2024m. March 29d. 01:53:09

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Plepalai
 Spausdinti temą
kaip jusu namiškiai reaguoja į egzotiką
paska
vat įdomu, kokia namiškių reakcija sužinojus ar pamačius jūsų naują augintinį skorpą, vorą ar kitą egzotą. kažkada gal prieš 10 metų man yra tekę atiduoti gal 50 bronzinukų. tuo metu gyvenau su tėvaisAngry dabar būsimoji žmona, pamačius pandinus imperator nuotrauką, pasakė "pirk, gražus, bet aš prie jo nelįsiu.." Grin o tai, kad nelįs tik džiugina, tik kas maitins, kai as būsiu komandiruotėse?
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:26
 
Sandra
jau nebereaguoja niekaipSmile))
 
Beprotishkai
na mano šeimos vienbintelė itin neigiama reakcija buvo, kai parsivežiau tarakonų.. Kol manęs nebuvo namie (buvau kažkur išėjus) brolis juos išnešė į lauką ir užkasė Angry dar dabar pyktis nebima prisiminus Angry
"Protas turi ribas,o beprotystė beribė."
 
Deleted_User
kai be žinios tėvų nusipirkau tarantulą, tai pyko labai... teko atgal nešt grąžint... na, bet dabar, atrodo, dėl skorpiono sutinka...Pfft:yes::jeee:
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:27
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
trochanter
Apie skorpioną galiu tik pasvajot, žmona niekada tokio gyvio į namus neįsileis. Vorai tai man pačiam nėra labai mieli. Del kitų augintiniu priekaištų beveik nesulaukiu, tik karts nuo karto gaunu perspėjimą, kad jau per daug prisiveisė Smile.
Tėvai į mano pomėgį žiūrėjo atlaidžiai, suprato mano ligą, jos negydė, bet išmokė susivaldyti ir neperlenkti lazdosWink
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:29
 
AndriusN
Šiaip tai dabar dėmesio kaip ir nebekreipia. Turbūt jau priprato prie voro, o va gyvačioko jokio taip ir nepavyksta įkalbėt, nes mama labai bijo gyvačių (kaip, beje, bijojo ir vorų :laugh: ).
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:31
 
Natrix
Niekaip. Šiaip mano mama netgi mėgsta egzotiką.Wink Bendrai kiekvienas į namus mano ''parvilktas'' roplys (ir varliagyvis) namiškiams daugiau kelia susižavėjimą :thumb:, o ne pasišlykštėjimą. Vorais ir skorpais nelabai domiuosi.:tdown:
Redagavo mildaster 2008-01-03 21:32
Aš pasaulio valdovas.
 
Lenore
Egzotika pas mane - griežtas tabu... tačiau vis po biški tėvus įkalbinėju ir atrodo išeina :shy: tad kol kas auginu tik aksolotlį, afrikietiškas sraigutes ir tarakonus Smile rudenį bandysim įsigyti ir voriuką
 
Ravenous
Pas mane į sakinį "Parsivežu dar vieną vorą" jau reguojama taip pat kaip į teiginį "Kaži ar šiandien lis?" :thumb::laugh:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Loona
Kai gyvenau su tevais, vasara savo kambary turejau zoo soda, visi draugai galejo drasiai palikti man savo grauzikus, paukscius, zuvis, roplius. Tevai net nepyko, kai vasarai parsinesiau dele Smile ir dezute slieku i saldytuva istaciau Smile

Dabar gyvenu atskirai, bet tevams periodiskai atvezu nuotraukas savo gyviu. Mamai visai patinka vorai, tevas vaidina pasislikstejima, bet vtixaria savo draugams rodo voru nuotraukas ir pasakoja kokie jie faini Smile
 
Deleted_User
mano tevas irgi panasiai daro:yes:
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
Lenore
Ir aš tokių tėvelių norėčiau... Grinisap:
 
Deleted_User
bet uz tai man piercing'o pasidaryt neleidzia...nu nors tu ka.Grinead: bet man labai keista,kad mama leido skorpiona laikyt...nagaliu patiket.:conf::geras:
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
gsp
na, egzotika mane seniai trauke bet neleido tevai man nes budavo su maitinimu prastai (buvau jaunas ir nezinojau kur kas ir kaip) viena kart vieno kolegos Wink deka nusipirkau B.Albopylosum, mama nezinojo bet jau ysivaizdavau jos reagcija, todel ant dezutes su markeriu DIDELEM raidem israiciau "voras pauksteda" ir padejau matomoje vietoje :jeee: atejo mama perskaite ir ramiu balsu klausia : is kur gavai :hug: poto ir liko tokia rami :hap: dabar ziurek, jau ir anoliai atsirado su terariumu, neuzilgo jei kolega Wink pades turesiu B. Smithi, o kiek veliau Vagans :hap: ech grazuoliai :thumb:

p.s. kaip ash shlykstejausi voru tai ne tas zodis, bet tik iki tos dienos kaip man ant drebancio delno uzdejo suaugusy Albopylosum :clap: pasirode toks fainas svelnus padarelis ir ash "susirgau" :hap: :nezin:
 
www.gsp.projektas.lt
Mariezas
Mano tevai patys nupirko tarantula ir scorpiona :laugh: ka noriu ta laikau jei tik ne pukuotas :laugh:
 
herpetologas
nežinau ar yra dar tokių tėvų ir artimūjų šiame pasaulyje kaip manoFrownkurie pakeltu kad kai būdavo tokį žvėryną namuose,tikrai nesuskaičiuočiau greitai kiek-žiurkėnų,pelių,žiūrkių,balandžių,papūgų ir kitokių sparnuočių,roplių,varliagyvių netgi beždžionių,gyveno mano tėvų namuose-ir ką tėvai ne tik kad neprieštaravo priešingai visokeriopai man padėdavo prižiūrėti mano kolekcijas.Vėliau keitėsi laikai,"tobulėdavo" įstatymai kolekcija tai sumažėdavo tai vėl įšaugdavo,netgi dabar jau negyvenant su tėvais kartu pas juos dar daug mano augintinių:aciu:
su egzotika idomiau
 
paska
Ravenous parašė:
Pas mane į sakinį "Parsivežu dar vieną vorą" jau reguojama taip pat kaip į teiginį "Kaži ar šiandien lis?" :thumb::laugh:

o tai reiskia kad jau susitaike ir nebekreipia demesio?
 
aladnas
as tai tik nustebau kad mama kai parsitempiau l. parahybana ir kai nuejau pirstines pasiimt ji paeme rankon ir pati i terariuma perkele GrinGrinGrin
nesitikejau to is mamos GrinGrinGrin o dabar ji dziaugiasi worais tajp pat kajp ir as GrinGrinGrin
Redagavo aladnas 2006-08-09 20:00
 
paska
aladnas parašė:
as tai tik nustebau kad mama kai parsitempiau l. parahybana ir kai nuejau pirstines pasiimt ji paeme rankon ir pati i terariuma perkele GrinGrinGrin
nesitikejau to is mamos GrinGrinGrin o dabar ji dziaugiasi worais tajp pat kajp ir as GrinGrinGrin

pasaka. mano mama kai isejau i armija tris dienas verke is baimes prie ziurkes narvo kol istrauke lauk kad isvalyti narva. tiesa po to jos tapo geriausiomis draugemis- mama sededavo prie teliko su ziurke ant peties, ir kai ja teko uzmigdyti del vezio buvo daug kartu didesne tragedija nei jos atsiradimas namie...
 
Gafri
aš tai važiuodama pirkt savo voriuko net nesakiau mamai, kur traukiu, nes žinojau, kaip mamka jų bijo ir kad tikrai neleis tokio padaro laikyt namuose :naiv:taigi grįžus iš karto išrėžiau kalbą, kad juo bus pasirūpinta, bus uždarytas ir jokios grėsmės jai nekels,o mama tik ramiai pasižiūrėjo ir pasakė: "iki 18 metų buvai protingesnė" :shy:
aisku,biškį kitokia reakcija buvo, kai pamatė tarakonus ir svirplius :hap:
good, kad bent dabar jau apsiprato :clap:
Jei zmogus linksi ne i takta,dar nereiskia,kad jis neturi klausos,galbut jis girdi kitokia muzika...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150042 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma