|
koks tai skorpionas
|
| ozas |
parašyta 2009-01-21 17:34
|

Narys
Pranešimai: 26
Įstojo: 2008/02/03 19:16
|
sveiki. gal kas zinot sio skorpiono pavadinima? |
| |
|
|
| ozas |
parašyta 2009-01-21 17:35
|

Narys
Pranešimai: 26
Įstojo: 2008/02/03 19:16
|
Japanese Bug Fight (JBF) Round 07 Spider vs Scorpion |
| |
|
|
| GiX |
parašyta 2009-01-21 18:03
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
Sunkiai įžiūriu skorpiono uodegos "raštus".
Bet ten tikrai vienas iš trijų:
Androctonus bicolor
Androctonus mauritanicus
Androctonus crassicauda |
| |
|
|
| ozas |
parašyta 2009-01-21 18:08
|

Narys
Pranešimai: 26
Įstojo: 2008/02/03 19:16
|
:aciu: |
| |
|
|
| akvilina |
parašyta 2009-09-04 05:37
|

Narys
Pranešimai: 106
Įstojo: 2008/01/03 21:59
|
Sveiki, prašau gerų žmonių pasakyti šio skorpiono rūšį. Beje čia tie skorpionai kuriuos kepa maistui.. Vaizdas sutraumavo mane, kai po 4 gyvus skorpionus sumauna ant pagaliuko.. ead:
Redagavo akvilina 2009-09-04 05:38
|
| |
|
|
| fanaRiC |
parašyta 2009-09-04 08:51
|

Narys
Pranešimai: 277
Įstojo: 2008/02/11 15:18
|
kad pasaulyje valgo viska, ir driezus, skorpionus, vorus, gyvates... tai nk jau cia neiprasto nera :nezin:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata 
_______________
Green Iguana 
|
| |
|
|
| GiX |
parašyta 2009-09-04 11:56
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
Greičiausiai Mesobuthus martensii |
| |
|
|
| Stakta |
parašyta 2009-09-04 12:02
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 675
Įstojo: 2009/01/10 16:51
|
fanaRiC parašė:
kad pasaulyje valgo viska, ir driezus, skorpionus, vorus, gyvates... tai nk jau cia neiprasto nera :nezin:
Norėčiau pamatyt ką ten valgyt ?  |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2009-09-04 12:15
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Stakta parašė:
fanaRiC parašė:
kad pasaulyje valgo viska, ir driezus, skorpionus, vorus, gyvates... tai nk jau cia neiprasto nera :nezin:
Norėčiau pamatyt ką ten valgyt ? 
MATYK!!!
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| fanaRiC |
parašyta 2009-09-04 14:48
|

Narys
Pranešimai: 277
Įstojo: 2008/02/11 15:18
|
stai kaip vietnamieciai a kas juos megsta... patykek lekste suvalgai ir SOTUS!
http://www.youtube.com/watch?v=2J-K7SYwuRU
jauciuos isialkes aziurejas video
Redagavo fanaRiC 2009-09-04 14:54
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata 
_______________
Green Iguana 
|
| |
|
|
| akvilina |
parašyta 2009-09-04 17:20
|

Narys
Pranešimai: 106
Įstojo: 2008/01/03 21:59
|
GiX parašė:
Greičiausiai Mesobuthus martensii
ačiū  |
| |
|