2024m. May 02d. 00:43:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 13

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Egzotika.Info
 Spausdinti temą
Kelis kart besiregistruojantys vartotojai
Pao
Paskutiniu metu esame pastebėję, kad padažnėjo vartotojų, kurie mėgina prisiregistruoti tinklapyje po kelis kartus, taip susikurdami naujus vartotojo vardus.
Kai kurie mėdinai tai daryti, jog mėginas "pakeisti savo įvaizdį", kiti - užbaninti ar kitaip susiteršę savo reputaciją, bando atgimti naujai, treti mėgina populiarinti vienu savo vartotoju kitą vartotoją.

Jei trumpai tariant vyksta asmenybių susidvejinimas.
Kol kas kai kurių narių nepatvirtinam, įspėjam, kai kuriuos baninam.
Būtų įdomu sužinoti narių nuomonę apie tokius "susidvejinusius kolegas"?

Vienas iš jų - naujasis aktyvistas "corallus", anksčiau save vadinęs ir už narių įžeidinėjimus banintas "dreigonas".

Yra minčių apie gėdos lentą. :svilp:
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
agnulllka
Gėdos lentai pritariu :yes: Pastebėjau aš tą asmenybės susidvejinimą, bet galvojau , kad man tik rodosi ir aš klystu, nes nesuprantu kam to reikia. Grinisap:
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
donatas_s
Manau naujai sukurtus antrinius vartotojus trynti. O dėl gėdos lentos, ką nors panašaus į zonas: geltona zona - įspėjimas, raudona zona - ban tam tikram laikui, juoda zona - ban visam laikui.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
GiX
Manau įspėjimas visiškai nereikalingas piktybiniams nariams.
 
www.scorpions.lt
Pao
GiX parašė:
Manau įspėjimas visiškai nereikalingas piktybiniams nariams.

O kokia nuomonė apie viešumą? Piktybiškumas ir atsiranda dažnai, nes mano, kad nebus paviešinti ir apgaus kitus.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
tequila
Kiek mačiau "corallus" nemėgino nieko apgauti, jis pats parašė, kad čia jo naujas vartotojo vardas.
 
Neonaz
Dėl tos gedos lentos net nežinau... gal efektyviau būtu kokiu nors atitinkamu simboliu žymėti vartotoja?
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Pao
tequila parašė:
Kiek mačiau "corallus" nemėgino nieko apgauti, jis pats parašė, kad čia jo naujas vartotojo vardas.

Galima paprašyti administratoriams ir paprašyti priminti password. Jei jau taip.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
GiX
Pao parašė:
GiX parašė:
Manau įspėjimas visiškai nereikalingas piktybiniams nariams.

O kokia nuomonė apie viešumą? Piktybiškumas ir atsiranda dažnai, nes mano, kad nebus paviešinti ir apgaus kitus.


Prasidės visokie verkimai, kad čia mano sesė prie pc buvo prisėdus ir panš. ir t.t... Nežinau, ar tai turės drausminantį poveikį.

Geriau padirbėkit prie vertinimo sistemos narių, kad kiti, padoresni naujokai matytų, kurio nario pagalbos prašyt ar adekvačiai vertint, pasitikėt jo suteikta informacija.
 
www.scorpions.lt
Vyper
Gėdos lenta padėtų nedaug. Šiam saite, kad ir nedidelė mūsų Lietuva, bet ne visi vienas kitą pažysta, tai gėdo padarytų tik vartotojui, o jei jau ir padarė ką nors, dėl ko jam turėtų būti gėda, tai visi jį ir taip žinos. Tačiau jei ne viešai gėdos vertą poelgį padaro - visai gera mintis tai paviešinti, kad nesugalvotų to daryti kiti.

Pao parašė:
Vienas iš jų - naujasis aktyvistas "corallus", anksčiau save vadinęs ir už narių įžeidinėjimus banintas "dreigonas".


Šio "aktivizmo" nebūčiau linkęs toleruoti, nes jei gavai ban'ą, tai jis ir turi kažką reikšti.
 
lithater
Neonaz parašė:
Dėl tos gedos lentos net nežinau... gal efektyviau būtu kokiu nors atitinkamu simboliu žymėti vartotoja?


Visiškai pritariu narių simboliams, tokiems kaip pvž: naujas narys, patyręs narys, na gal profesionalas ar ekspertas. Gal biškį nusišnekėjau. O dėl baninimo, tai moderatoriai būna pernelyg žiaurūs kartais, ir banina netgi už kvailesnius klausimus ar naujai sukurtas panašaus pobūdžio temas.
Aš už antrą šansą. Na jeigu žmogus nesuprato antros galimybės pasitaisyt, tada jau reik griežtai.
Nepykit, aš pacifistas.
tik Brachypelma albopilosum
[img]http://pic.ipicture.ru/uploads/090711/36679/XSt6T8q4sM.jpg[/img] is not a valid Image.
Nevok - valdžia nemėgsta konkurencijos! :conf:
i.smiles2k.net/big_smiles/big_smiles_257.gif
 
donatas_s
Moderatoriai baninti negali, jie tik duoda įspėjimus, už pakartotinius įspėjimus būna pranešama administracijai, taigi antras šansas yra.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
corallus
zmones grerieji ka jum tokio esu padares kad taip manes nemegstat atsiprasaiu visu grizau i sy saita tam kad suvisais sutarciau del to uzsiregistarvimo nu atleiksit begalo pamirsau pasvorda nesypyksiu nesu vienu nuo siol ne nebaninkit tik 1 diena praejo kai atbanino nu zmones neturiu zodziu kaip gaila man kad taip ivyko bet supraskit mane kad uzmirsau pasvorda o administratoriu bijojau prasyt nenorejau vel butu ikirus ir vel gauti ban maldauju jusu nebaninti manes lb prasau noriu butu jusu draugu o ne priesu lb atsiprsaiu dar karta Sad
 
lithater
O jei dar parašytum lietuviškai, su kableliais, taškeliais, tai manau lengviau būtų tave suprasti ir atleisti. Na bent jau man nieko blogo nepasakei, tai aš ir nepykstu. Pfft
tik Brachypelma albopilosum
[img]http://pic.ipicture.ru/uploads/090711/36679/XSt6T8q4sM.jpg[/img] is not a valid Image.
Nevok - valdžia nemėgsta konkurencijos! :conf:
i.smiles2k.net/big_smiles/big_smiles_257.gif
 
Pao
Ryškiai nepažeidinėdamas taisyklių "lietuviškai" rašo. Tokie verkšlenimai graudumą sukelia... Jau visi verkiam Sad Sad Sad
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
corallus
tai ka man daugaiu pasakyti as labai atsiprasau ir cia neverkslenimai i prasymas jusu nebukit tokie rustus
 
lithater
Pao parašė:
Ryškiai nepažeidinėdamas taisyklių "lietuviškai" rašo. Tokie verkšlenimai graudumą sukelia... Jau visi verkiam Sad Sad Sad


Na lietuviškai gali būti tiesiog nelabai patogu rašyti. Pavyzdžiui aš turiu laptopą, kur nėra lietuviškų simbolių, todėl rašyt įprast reik kantrybės. Na bet tai neesmė, su laiku įsiminiau simbolius ir stengiuosi rašyt taisyklingai :yes:
Redagavo lithater 2009-01-09 20:58
tik Brachypelma albopilosum
[img]http://pic.ipicture.ru/uploads/090711/36679/XSt6T8q4sM.jpg[/img] is not a valid Image.
Nevok - valdžia nemėgsta konkurencijos! :conf:
i.smiles2k.net/big_smiles/big_smiles_257.gif
 
corallus
tai nedekit man BAN lb prasau
 
corallus
Gix db cia corallus
 
AndriusN
Rangai yra geras dalykas, na bet jau tikrai tuos rangus turėtų skirt ne nariai, o administratoriai.
Gėdos lenta taip pat :thumb: Arba bent jau koks nors paviešinimas.
Į įvairius verkšlenimus nereikia kreipt dėmesio, nes vieną kart atkreipsi, tai visi pradės verkšlent ir nieko gero iš to nebus.
Ir šeip, nario profilyje galima būtų kaip nors "atžymėt" jo domėjimosi sritis. Juk nėra tarp mūsų daug tokių, kurie apskritai viską žinotų. Aišku, googlė yra ir tam naujokui jei paprašytų kokios pagalbos visą info galėtum padėt susirast ir pan. Parekomenduot ką nors.
Truputį OFF TOPIC "pavariau". :naiv:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8314
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39612
 
 
  
  36263733 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma