|
Kukurūzino žalčio terariumas
|
| budreviciuke |
parašyta 2011-10-19 22:56
|

Narys
Pranešimai: 12
Įstojo: 2008/02/19 15:07
|
man ir šiaip su medžiu terariumas gražiau atrodo, o ir šiloumą jis geriau savyje išlaiko. Dėl kabelio, tai žinau, kad viduje reiks dėti, tas žmogus kur terariumus gamina sakė, kad galima padaryti per visa dugna stiklinini isimama loveli tada kabelis dedamas po juo arba i ji.
Plečiu akiratį 
|
| |
|
|
| budreviciuke |
parašyta 2011-10-20 09:36
|

Narys
Pranešimai: 12
Įstojo: 2008/02/19 15:07
|
Dar norėčiau jūsų paklausti, kaip turėčiau įrengti vėsesnį kampą žalčio terariume šiltesnis, tai kaip suprantu po lempa, kazkur ant kelmo gali būti, ar ne? :shy:
Plečiu akiratį 
|
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-10-20 16:33
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
budreviciuke parašė:
Dar norėčiau jūsų paklausti, kaip turėčiau įrengti vėsesnį kampą žalčio terariume  šiltesnis, tai kaip suprantu po lempa, kazkur ant kelmo gali būti, ar ne? :shy:
Tiek karštajame, tiek vėsiajame kampuose turėtų būt slėptuvės, kad žaltys galėtų pasirinkt kurioj zonoj slėptis. O visa kita esmės nesudaro, kad tik gyvūnui nekenktų.  |
| |
|
|
| budreviciuke |
parašyta 2011-10-20 20:11
|

Narys
Pranešimai: 12
Įstojo: 2008/02/19 15:07
|
aišku, jau turiu galvoje viziją :aciu:
Plečiu akiratį 
|
| |
|
|
| sauka |
parašyta 2011-12-24 20:26
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2011/12/24 01:00
|
Sveiki, pirksiu maza kukuruzini zaltciuka. Skaiciau internete, kad pradedanciajam (pvz. man) butu sunku dideliame terariume palaikyti tinkama dregme ir temperatura.
Tai galvojlu, gal is pradziu daryt koki 50cm ilgio 30 plocio ir 40 aukscio. o paskiau kai paaugs daryt didesni.
O gal nebutu ten taip sudetinga palaikyti tinkamas salygas? Tada iskarto daryciau terariuma 1m ilgio 50cm plocio ir 60 aukscio. Ka apie tai manot?:aciu:
Atsiprasau, kad rasau be lietuvisku raidziu. |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-12-24 20:39
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
sauka parašė:
Sveiki, pirksiu maza kukuruzini zaltciuka. Skaiciau internete, kad pradedanciajam (pvz. man) butu sunku dideliame terariume palaikyti tinkama dregme ir temperatura.
Tai galvojlu, gal is pradziu daryt koki 50cm ilgio 30 plocio ir 40 aukscio. o paskiau kai paaugs daryt didesni.
O gal nebutu ten taip sudetinga palaikyti tinkamas salygas? Tada iskarto daryciau terariuma 1m ilgio 50cm plocio ir 60 aukscio. Ka apie tai manot?:aciu:
Atsiprasau, kad rasau be lietuvisku raidziu.
Daryk iškart tokį, kokio reikia ir ramu bus. Nėr jau taip sunku tą drėgmę bei temperatūrą palaikyt.  |
| |
|
|
| sauka |
parašyta 2011-12-24 20:44
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2011/12/24 01:00
|
ir dar klausimuku pora..
dregme turi but apie 60% kiek zinau, o kiek pries ta nerimasi ar kaip jis ?
kokia temperatura diena, ir swarbiausia kokia nakty.?:help:
P.S. Su sventem visus:alus: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-12-24 20:48
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Prieš nėrimąsi daugiau padrėkini ir tiek.
O visa kita galima sužinot skaitant straipsnius, nes to tikrai prireiks auginant gyvūną. 
|
| |
|
|
| sauka |
parašyta 2011-12-24 20:52
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2011/12/24 01:00
|
skaiciau nemazai, bet konkreciai taip ir neradau. butu gerai kad atsakytumet kasnors, ne man wienam tai padetu.:aciu::aciu: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2011-12-24 21:14
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
http://www.thecor..._sheet.htm
http://www.reptil..._sheet.htm
http://www.reptil...snake.aspx
http://www.kingsn...page11.htm
http://exoticpets...akes_2.htm
Mažai skaitei.  |
| |
|
|
| sauka |
parašyta 2011-12-24 22:40
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2011/12/24 01:00
|
sorry- as tik lietuviskai ka radau perskaiciau pokolkas.:aciu: |
| |
|
|
| donatas_s |
parašyta 2012-01-31 18:18
|

Administratorius
Pranešimai: 1517
Įstojo: 2006/10/17 10:07
|
Lolas4 parašė:
Sveiki, taigi sumaniau jog būtų pats laikas įsigyti kokį egzotą namuose, ir nusprendžiau pasikonsultuoti čia. Taigi norėčiau sužinoti kokio terariumo reiktų, kuo išklot reikėtų, kokių augalų/dekoracijų įdėti ir t.t . Bėje gal žinote iš kur pigiai kukurūzinių žalčių galima gautI?
+37060481407
|
| |
|
|
| Skarota |
parašyta 2012-02-01 01:53
|

Narys
Pranešimai: 6
Įstojo: 2011/12/20 17:06
|
Mažai skaitei. 
Negražu taip, žmogus gražiai paklausė, o tu nutrenkei krūvą angliškų nuorodų, nors nei vienoj nėra konkretaus atsakymo apie drėgmę.
Nesu patyrus augintoja, todėl pasakymas "normali drėgmė" ir manęs tikrai netenkina. Žalio supratimo neturiu, kas yra normalu, o surasti kur parašyti konkretūs laipsniai nebuvo lengva.
Paniurzgiau :conf:, dabar dalinuosi savo atradimais : Tas normalus drėgnumas yra 30-50% - gana platus. Trumpa asmeninė patirtis - mažiau nei 40% yra per mažai, o nėrimosi laikotarpiu tikrai turi būti virš 50% . Pas mane buvo 46-48%, tai nėrėsi gabalais, nei maudynės nepadėjo.
Temperatūra šaltam gale 21-23, šiltam gale 26-28. Naktį gali nukristi 5 laipsniais, bet tai nėra būtina ir -1 užteks.
Turiu gražuolę Pantherophis guttatus. Jos vardas Ginger Morka 
|
| |
|
|
| pipiras11 |
parašyta 2012-02-01 20:46
|

Narys
Pranešimai: 3
Įstojo: 2012/01/25 13:15
|
ar uztektu vienam kukuruziniam zalciui 61x38x38h tokio terariumo?? |
| |
|
|
| ukmerge |
parašyta 2012-02-08 16:50
|

Narys
Pranešimai: 60
Įstojo: 2010/07/30 18:24
|
mane tas dregmes palaikymas jau baigia uzknisti.... purskimas padeda tik kuriam laikui, bet per nakti vel nukrenta iki 30 proc.... vandens dubenelis stovi, bet matyt ne ka padeda arba gal per mazas.
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
|
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2012-02-08 18:02
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
http://img535.ima...zaltys.jpg
Jei terariume vis dar tas smėlis, tai visai nenuostabu, kad drėgmės palaikymas užknisa. 
Dedi vien durpes, ant durpių suverti pusė litro vandens ir taip sudrėks, kai oi oi oi. :thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| ukmerge |
parašyta 2012-02-08 19:03
|

Narys
Pranešimai: 60
Įstojo: 2010/07/30 18:24
|
tai kad to smelio ten pas mane visai nedaug, nuotraukoje tik taip atrodo kad jo didziuma terariumas pas man didelis, ir 70-80 proc. yra durpes. tiesa, kai pastoviai kaitina tas kabelis, tai jos sausos, tai vis purskiu ant ju, bet kiek ten pripurksi...
ir tas zaltys dar kaip kurmis, viska israusia, istampo, jo vienintelis darbas - miegoti, pavalgyti, o visa likusi laika, jis bando pralisti kiaurai stikla, stumiasi, duodasi, iki gryno stiklo visa substrata sustumdo... net issiozes stumia... isiremia galva i stikla, ir stumia,,, tuo paciu su kunu stumdamas visa smeli ar durpes
Redagavo ukmerge 2012-02-08 19:05
Darykit ką norit, bet namuose kokį gyvį vistiek laikysiu.....
|
| |
|
|
| gusaras24 |
parašyta 2012-03-17 20:51
|

Narys
Pranešimai: 2
Įstojo: 2012/01/31 18:21
|
kaip manote ? ar tiktu kukuruzinem zalciui kaip gruntas pjuwenos smulkios?
Hierodula grandis
akvariumas
ir kita givunija
kukuruzinis zaltys
|
| |
|
|
| Andrius_ |
parašyta 2012-03-24 22:28
|

Narys
Pranešimai: 14
Įstojo: 2011/05/04 18:53
|
Sveiki, čia pirmas mano post'as - kol kas neturiu (ir nesu turėjęs) jokio egzoto, bet va pirmadienį iš, spėju, šiame puslapyje irgi besilankančiojo parvažiuoja kukurūzinis žalčiukas, tai bandau jam namus padaryt. Turiu keletą klausimų su vaizdinėm priemonėm 
Akvariumas, kuris virs į terariumą - 60x20x30, pradžiai kaip nors turės užtekt, paskui didinsiu gyvenamą plotą, nes žalčiukas jaunas, 7 mėn (nors neįsivaizduoju, kokio ilgio ir šiaip gabaritų).
Dangtis bus iš metalinio tinklelio, tiks ar reiks ką nors perdaryt?
[img]http://s49.radikal.ru/i125/1203/2c/53c44f0f54a9.jpg[/img] is not a valid Image.
Slėptuvei nupirkau du kokosus ir išgramdžiau
[img]http://s019.radikal.ru/i639/1203/21/6cd2c8a774a3.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://s019.radikal.ru/i609/1203/80/95d038e934cd.jpg[/img] is not a valid Image.
tai va dėl jų klausimas - reikia juos kažkaip paruošt žalčiui ir ar jie ne per maži? Ir ar galima tokį su viena skyle padėt ar nupjaut apačią, kad užsidengtų kaip dubenėlis?
Klausimas dar dėl substrato - kiek maždaug cm jo turi būti pripilta? Nusipirkau briketą kur su vandeniu reik užpilt, kažkas iš kokoso ten.
Šildymui 25w kabelis bus po apačia.
Iš anksto dėkui už atsakymą, nes skaitydamas šiame puslapyje jaučiu būsiu pražiūrėjęs tą info. |
| |
|
|
| ramus |
parašyta 2012-03-25 16:07
|

Narys
Pranešimai: 8
Įstojo: 2009/02/16 18:06
|
60x20x30 ilgis pakankamas, bet kiti du matmenys tikrai mazoki, nes zalciai megsta kilt i virsu (sakomis). Pradziai uztektu, tik idomu ar ilgai ta pradzia tesis? Dangcio dali siulyciau sandariai uzdengti, nes jei visas bus is tinklelio tai vargu ar prisildysi... Jei pats darysi kita terariuma, tai zinok, kad ventiliacijos vien virsuj nepakaks... Kokosams siulyciau nupjauti apacia del to, jei prireiktu zalti iskrapstyt, be to pries neriantis durpes po kokosu patogu padrekint. Dar pries dedant i terariuma patarciau juos nuplikyt verdanciu vandeniu. Durpiu sluoksnis yra pakankamas ir 2-3cm bet butu gerai paberti ir storiau, nes zalciam patinka po juo raustis, sleptis |
| |
|