2024m. March 28d. 17:54:52

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
Pepperman
Artemijos (seashrimps) dar labai tinka mailiui. Būna gyvūnų prekėse pirkt kiaušinių.
 
Ram
Jeigu kažką netyčia domintų, parduodame mažus aksolotliukus Vilniuje (pilną skelbimą su kontaktais žiūrėti forumo "parduoda" gijoje.
 
siga14
nesukite sau galvos su gyviu mailiumi. Aš savo rožytę maitinu prieš tvarkant akvariumą, t.y. kas3-4 dienos. gaunasi į savaitę 3 kartai vieną kartą duodu vištos, žuvies filės mažų gabaliukų suėdamas kiekis maždaug 1*1 cm. kitą kartą įmetu kokia keturias dugnines tabletes skirtas dugninėms žuvims -sako taip įmanoma aksolotlį pamaitinti trūkstamais vitaminais, trečią kartą duodu šaldytų trūkio lervų. po to kaip maistas jai įmetamas po valandos gerai su šlanga išvalau ( nusiurbiu )akvariumo dugną, filtrą. Beje turime žuvų akvariumą, bet kaip nusprendėm pirkti aksolotlį pirkom atskirai akvariumą specialiai jam. Jis labai bailus. Nuo streso, bent aš pastebėjau, ta vieta ,kuria jis sustresavo apsitraukia pelėsiniu pūku, po kiek laiko jį vikriai gyvūnėlis nusikrato. mūsų gyvūnėlio akvariumo talpa 34 ltr, bet jei dabar reikėtų pirkti akvariumą- pirkčiau didesnį, nes norim pirkti dar vieną aksolotlį tačiau bus maža dviem vietos 34. ltr akvariume. akvariumas įrengtas labai paprastai gruntas ir kelmas. dar mačiau užsienietiškuose puslapiuose , kad neblogai būtų koks vamzdis, kur jis galėtų pasislėpti.
 
kammi
Sveiki :labas:,taigi laikas ir mums su jumis pasidalinti naujienomis Grin Po ilgu aiškinimusų pasirodo turiu porelę :naiv: Taigi mano Stefutė ir Mikutis :hap: Mikutis -juodutis Stefutė -Rausvoji. Gyvena jie abu neblogai. Mikutis žvėris mėgstantis pakramsnot pirštus ir retkarčiais Stefutės uodega :laugh: O Stefutė mūsu nabgėlė bailiukė jei išgasdini tai taip duodasi jog didesnius akmenius su galva į kita akvariumo kampą numuša :trenk: Ankščiau Mikutis ją buvo kaip reikiant patvarkes neturėjo ji nei dvieju koju nei viso uodegos galo ,kadangi buvo kokiais dviem cemais trumpesnė,o apie svorio skirtuma net nėr ką kalbėt... Taigi tuo metu Stefutė buvo perkelta į ledinio vandenio inkubatoriu ir šeriama kas dien,kai Mikutis ėsti gaudavo kas dvi dienas Grin Taigi po truputi Stefutė sustiprėjo atsiaugino ir uodega ir kojas. Bei truputėli padidėjo kai paleidome ją vėl kartu plaukioti su Mikučiu savo viršenybės jis daugiau nerodė ir tuo esu labai patenkinta :clap: Na ką daugiau lyg ir nieko iki kito karto :alus:
 
steu
aksolotlis toli gražu nėra tas gyvūnas kuris darys jum fokusus kaip šuniukas ar kitaip jus linksmins.. leisk apsiprasti su nauja vieta.. ir dar nepamirškite jog jie mėgsta šaltą vandenį.. atkreipkite į tai dėmesį ypač vasaros metu :conf:

-
 
ainaras
Aksalotliai gali gyventi su vėžliuku?
Redagavo donatas_s 2011-07-02 21:42
 
Loona
Taip, kaip vežliuko maistas gali, bet neilgai.
 
ainaras
sveiki:labas: gal kas žinot kaip atskirti aksalotlių lytį?
 
kammi
Sveiki. Šįkart aš ir vėl su problemom... Miko dešinė akis pabalo ir išsipūtė gana smarkiai , kiek supratau su ta akimi jis visiškai aklas. Spėju jog galėjo susitrenkti galvą į akmenukus nes kartais jie su Stefute pažaidžia gaudyniu... (Stengiuos žiūrėti ,kad tokių nutikimu būtu kuo mažiau) tačiau dabar pagalvojau ar tik nebus tai kokia liga? Kitokių simptomu nėra,apetitą turi,elgesys nepakitęs,gal mažiau gaudo pirštus kai įkišu į akvariumą ranką. Tačiau jei jis viena akimi aklas tai suprantama...
Taigi ,o kita ne tokia didelė problemą - maistas. Iki šiol šėriau juos VIEN raudonom uodo truklio lervom *gėda* noriu paaivairint mano padarėlių racijoną. Dėl gyvo maisto žinau ,tačiau ką dar pasiūlytumėt? Kažkur girdėjau jog jiems galima duoti kažkokios tai mėsytės... Jei tai tiesa tai kokia mėsa tai konkrečiai būtu ir kokiais kiekiais ją galima duoti?

EDIT' ką ti pastebėjau kai ką ant mikučio. Nuo žiaunų jis numetė visus šerelius... Dabar tik plikos žiaunos :help:
Redagavo kammi 2011-07-16 18:53
 
Karry
Gali būt netinkami vandens parametrai, ar kokia nors bakterinė liga
 
steu
nematant gyvūno ir neatlikus tyrimų sunku pasakyti.. galima tik spėti.. pagal simptomus tai Mycobacterium piscium bakterija.. deja neišgydoma.. atspari kai kuriems antibiotikams.. jei tai tikrai ši bakterija gydyti neverta, nebent stambius reprodukcinius individus.. beje jei gyvena keli tai užsikrėtę bus visi ;]

-
 
kammi
O dieve mano. Tačiau Stefutei nieko nėra ji tokia kaip visada ;( Ir kas galėjo tai sukelti? Ką man dabar daryti? Negi visiškai galas? ;(
Redagavo kammi 2011-07-16 21:22
 
Karry
O dar mintis kilo, gal temperatūra per aukšta, visdelto vasara?
 
kammi
Galimas daiktas,okių pasiūlymu turėtumėt numušėnėjant temperatūra? Vis dar turiu vilčių ,kad viskas bus gerai... Nes kiek pastebėjau tai temperatūra dažnokai šokteli aukštyn...
 
Karry
Plastikinį butelį, pripilt vandens ir užšaldyt kameroj, o paskui įmest į akvariumą. Jeigu tik tame bėda būtų...
 
kammi
Labai,labai tikiuosi,ačiū už idėja.
 
Precious
kammi parašė:
Sveiki. Šįkart aš ir vėl su problemom... Miko dešinė akis pabalo ir išsipūtė gana smarkiai , kiek supratau su ta akimi jis visiškai aklas. Spėju jog galėjo susitrenkti galvą į akmenukus nes kartais jie su Stefute pažaidžia gaudyniu... (Stengiuos žiūrėti ,kad tokių nutikimu būtu kuo mažiau) tačiau dabar pagalvojau ar tik nebus tai kokia liga? Kitokių simptomu nėra,apetitą turi,elgesys nepakitęs,gal mažiau gaudo pirštus kai įkišu į akvariumą ranką. Tačiau jei jis viena akimi aklas tai suprantama...
Taigi ,o kita ne tokia didelė problemą - maistas. Iki šiol šėriau juos VIEN raudonom uodo truklio lervom *gėda* noriu paaivairint mano padarėlių racijoną. Dėl gyvo maisto žinau ,tačiau ką dar pasiūlytumėt? Kažkur girdėjau jog jiems galima duoti kažkokios tai mėsytės... Jei tai tiesa tai kokia mėsa tai konkrečiai būtu ir kokiais kiekiais ją galima duoti?

EDIT' ką ti pastebėjau kai ką ant mikučio. Nuo žiaunų jis numetė visus šerelius... Dabar tik plikos žiaunos :help:




Mano aksololtiui, kuri auginu apie metus laiko, lygiai tas pats nutiko su viena akim - issipute, pasidare pilksva ir jis ja nemato. Taciau akvariume nera astriu daiktu, i ka jis galejo atsitrenkti.. O kitos akys nepsikrete jusu augintiniui?
 
kammi
Mikutės po trejų dienų nuo parašymo čia numirė. :no: Gedulas visai šeimai buvo... Stefutei vis dar jokių tos ligos požymiu JOKIŲ ar gali būti jog ji neapsikretė, ar liga ant tiek lėtinė ,ar ta liga ją tiesiog griaužia iš vidaus ir išorinius požymius matyti dar per anksti?
Redagavo kammi 2011-10-03 16:28
 
kammi
:labas:Sveiki,mielieji nusprendžiau aprašyt savo mergyčkos gyvenimėli. Dėkui Dievui man Stiefka nesusirgo ir laimingai gyvena toliau,ėda sau viską ,kai nebėra Mikučio pasidarė aršesnė ir kaip reikalas aktyvistė GrinD Tiesa su tuo jos aršumo yra tokia bėda,kad negaliu ilgai filtro įjungus laikyt,nes jinai gražuolė gaudo tuo burbuliukus... Visa tik paraudonuoja ir ''medžioja'':kvail: tai tenka išjungt ,nes nenoriu ,kad vargšė per daug stresuotu... Šiuo metu ji kokių 17-18 cm,lanai lėtai auga... Bet tai tikriausiai normalu?. Mityba vis dar ta pati greitu laiku,duosiu žuvyčiu gyvų pamedžiot Wink Tai ir tiek. Iki kito karto Wink
Redagavo kammi 2012-01-05 19:11
 
karolis
Jau buvo atsibode man tie akvariumai,bet paskui sugalvojau vel uzsiimti panasia veikla.Taigi,atidaviau savo 2 aksolotlius pries 3m savo giminaiciams ,bet dabar vel juos parsiveziau namo.Uzaugo jie iki 25cm. Akvariumas apie 30l,su filtru(zinau,kad jiem sis akvariumas per mazas) ,temperatura 20-22laipsniai(irgi per auksta ) .Jie buvo siariami kiekviena diena uodo triuko lervom ir zuvyciu maistu, todel man jie atrodo siektiek per stori.Ka manot jus?
Dar man siektiek neramu del ju odos. Vietomis ju oda patamsejus,kai kur atsirado tarsi pusles,kai geriau isiziurejau pamaciau ten atsilupusia oda.Del to isemiau dekoracija ,kuri nors ir nebuvo astri bet nemaloni lesti. Siaip jie atrodo sveiki abu gan judrus,noriai valgo ,sake kad net karta nerse,bet nesugebejo issaugoti jaunikliu.
Planuoju ju salygas pagerinti: nupirkti didesni akvariuma, ideti vietoi grunto smeli,sugalvoti sumazinti temperatura kokiu nors buudu.
Ka manote apie dabartines ju salygas? Ka daryti,kad jie pradetu nersti,nes tai yra kaip ir mano tikslas ?

Aciuu
P.s Stai ju nuotraukos http://public.fotki.com/piopin/ambystoma-mexicanum/
as esu toks ir nekitoks
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8239
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148531 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma