2024m. April 28d. 14:10:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
Karole_
mano aksolotlis gaista SadSad jau virs menesio nieko needa, susiraukslejo visas,o siandien isvis is uzpakalio tokia kaip pusle iskilo ir nemaza,gaila net ziuret Grinisap:
[img][/img]
 
Rec
Sveiki. Noriu isigyti aksolotli bet kyla tokie klausimai:
1. Kaip jiems tinkamai paruosti vandeni? (skaiciau kad jie labai jautrus amoniakui nitritu bei nitratu kiekiui vandenyje)
2. Ar jiems reikalingas filtras, burbuliatorius?
3. Kas keik laiko maitinti ji ir kokiais kiekiais?
Dekui Smile
 
mmssms
1. Šiaip jiems labai tinka distiliuotas vanduo, bet turbūt paprastoms namų sąlygom teks vandenį virint, palaukti kol atvės ir nusistovės.2. Yra žmonių ,kurie nenaudoja filtro ir viskas ok, bet aš filtrą tūrėjau. Burbuliatorius ne.3. Kas 2 -3 dienas nedideliais gabaliukais širdies ar skrandelių, kol mažas bent jau.
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
steu
aksolotliams distiliuotas vanduo visiškai netinka, nes jame nėra ištirpusių mineralinių druskų kurios reikalingos visiems varliagyvams. tiek širdies tiek kokios kitos mėsos gabalėliai irgi vienas ir blogiausių pašaro pasirinkimų, pagalvok kaip dažnai aksolotlis laisvėje gauna skrandukų ar širdelių? tai gali būti vienas iš alternatyvių pašaro pakaitalų tačiau anaiptol nepagrindinis pašaras.

-
 
Rec
1. Šiaip jiems labai tinka distiliuotas vanduo, bet turbūt paprastoms namų sąlygom teks vandenį virint, palaukti kol atvės ir nusistovės.


steu parašė:
aksolotliams distiliuotas vanduo visiškai netinka, nes jame nėra ištirpusių mineralinių druskų kurios reikalingos visiems varliagyvams.


Tai kaip man paruosti aksolotliui vandeni??? Vienas sako vienaip, kitas kitaip...Galit kas nors teisingai parasyti kaip is eiles gerai paruosti aksolotliui vandeni?

Ir del pasaro tuo paciu klausiu tuomet gal uodo truklio lervos tiktu pagrindiniam maistui?
Redagavo Rec 2010-05-30 16:45
 
steu
dėl uodo trūklio.. ir tiktų ir netiktų.. aš visus savo varliokus šeriu uodo trūklio raudonom/baltom lervom, kartais gauna krevečių, dafnijų ciklopų.. esu girdėjęs jog pastoviai maitinant uodo trūklio lervom pūčia vidurius.. bet tik girdėjęs, pats nesusidūręs.. gal kolegos su šiuo atveju bus susidurę ir pakomentuos..
dabar apie vandenį, reikia vėsaus vandens.. nežinau kaip šią problemą spręsi vasara.. literatūroje rašo kad max 19 turi būt.. duomenys vėlgi, internetiniai, nėra tikslūs.. vanduo turėtų būti minkštas ir neutralus PH 6,9-7,2, tiek kietas vanduo tiek rūgštus kenkia žiaunoms..

-
 
Rec
O galetumet parasyti nuo A iki Z kaip paruosti vandeni?
gal yra kokios tinkamos priemones paruosti aksolotliui vandeni? pwz kikoj ar kur... jei zinot parasykit arba linka idekit paziuresiu nusipirksiu...


Stai ka skaiciau apie aksolotliu vandeni:
Vandens kokybė akvariume turi svarbiausią reikšmę aksolotlių sveikatai ir gyvenimo trukmei. Optimaliausias pH (rūgštingumo) parametras yra 7,2 - 7,4 , nors gana neblogai jie gyvena kai vandens parametrai yra: pH 7-8,2, o dH 6-16. Gyvūnai labai jautrūs amoniako, nitratų ir nitritų kiekiui vandenyje.


P.S Ka reiskia dH? :trenk:
Redagavo Rec 2010-05-30 19:40
 
Rec
Is vandentiekio vanduo netiktu? gal pilant is vandentiekio tiktu tokia: [url]http://www.kika.lt/index.php? priemone vandeniui paruosti?
Bandysiu taip pilsiu is krano ir ipilsiu sios priemones manau tiks, gerai bus tiks?
Redagavo Rec 2010-06-01 22:16
 
Kanario
Tikrai distiliuotas vanduo netiks! Ten negyvas vanduo jame nieko nera jokiu mineralu ir panasiai tesiog skystis ir viskas..
 
exoterra
Tai is kur gauti tokio vandens?
 
Rec
Is vandentiekio vandeni pyliau ir paruosiau su sia priemone:
http://www.kika.l...Id=1859914
Gerai padariau?
Redagavo Rec 2010-06-02 21:55
 
steu
pili vandeni tokį kokį naudoji maistui.. jei kavą verdi ir geri iš vandentiekio vandens tai ir pili jį.. aquaseifas neblogiau.. bet didelio pliuso neduoda ;]

-
 
Rec
Uztat vanduo bus nuo jo svaresnis...

P.S Jei kam reikia galiu parduoti viena Ambystoma mexicanum mazdaug 8cm dydzio su uodega, sviesus, baltas... Rasyti AZ. Kaina sutartine. Vilnius
Redagavo Rec 2010-06-04 17:33
 
Sandra123
:labas: man iskilo klausimas,kodel mano aksolotlio uodega kyla,gal mes ji per mazai maitnam ar jis serga.


Labai :aciu: us atsakimus Smile
 
Sandra123
:labas:

:nezin: Turiu klausima kada Aksolotlis gali poruotis :help:
Myliu mielus givunus Smile
 
pacukutis
Laba diena, įsigijom vakar ir mes aksolotlį. Pamačiau parduotuvėj ir įsimylėjau. Pardavėja suokė apie lengvą priežiūrą ir neišrankumą, tai aš, kvaiša, nepasidomėjus daugiau ir akvariumo neturėjus, nupirkau vyrui dovanų. Be abejo daug džiaugsmo buvo, bet ir klausimų nemažai iškilo. Angliškai, deja, sunkiai skaitom, o lietuviškai informacijos beveik neradau. Pavadinom Pliuškiu. Jis dabar turi 25 l akvariumą, maitinom šaldytom uodo lervom, įdėjom lavos gabalą. Ir viskas... Dabar galvojam, kad reikia filtro, plaukiojančių augalų. Norėčiau žinoti kaip galėtumėm dar Pliuškiuką palepinti. Perskaičiau visą forumą, pasirodo, lepūs. Baisu, kad dėl mūsų nežinojimo jam ko nors blogo nenutiktų. Ačiū, jei patarsite.
 
siames131
Persiskaitikite straipsni pamazes pora klausimeliu Smile http://www.egzotika.info/readarticle.php?article_id=55
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
pacukutis
Skaičiau. Taip pat skaičiau www.axolotls.ru, bet klausimų vis tiek daug. Sakykim, noriu dėt ant dugno akmenukus, bet kaip paskui išsiurbti maisto likučius?
 
siames131
Tam yra skirti vandens filtrai.
Atsiprasau uz LT srifto nenauduojama tesiog mano loptopas jo neturi.


Psalmopoeus irminia L8
Psalmopoeus Cambridgei Male
Gromphadorhina portentosa
Mantis Religiosa
Marmurinis Vezys
Nauphoeta Cinerea
Blaberus giganteus
Blatta lateralis
Shelfordella tartara
Tenebrio molitor
Zophobas morio
 
pacukutis
Vandens filtrą jau turiu. Dar klausimas: kiek maisto vienu kartu jam duoti? Mūsų mažutis, atrodo, visą laiką alkanas.Sad
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8305
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36258663 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma