2024m. May 13d. 12:34:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
Karole_
o tau patinka gyvunai raudonom akim? man tai kazkaip primena laboratorines ziurkesGrinead: nors cia aisku skonio reikalasSmile
 
Mantas
Lietuvoj nėra daug tokių gyvūnų, tad iš užsienio reikia žiūrėt Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
mmssms
Sveiki.Štai ir man atsirado problemų. Aksolotlį auginu dar neseniai ( nuo pavasario ) , bet jau spėjau iki kaklo prisidirbti. Tai va, jau kurį laiką neišbrendam iš aerobinės (berods) infekcijos, na jo pilvelis išsipūtęs, kartais sugalvoja verstis ant šono ir aišku, kas be ko - plūduriuoja. Esmė ta, kad nesuprantu nuo ko: vanduo filtruojamas ir aeruojamas, gyvo maisto neduodu ,temperatūra išlaikoma tokia,kokia turi būti, maniau nuo grunto taip galėjo atsitikt, bandžiau išimt, bet nepadėjo. Kas dar? Šeriamas įvairiomis širdimis.Stresų jam stengiuosi nekelti, jei dėl to filtro srovės,tai ji minimali, beto filtras būna ne pastoviai įjungtas. Patarimą kišti jį į šaldytuvą taip pat skaičiau. Bet ką, nejaugi jį ten grūsti su visu akvariumu, jeigu iš tikro taip, tai kuriam laikui? Tai štai ,tikiuosi gal kas galės pasakyti nuo ko ta dujų sankaupa ir kaip ją gyditi.
P.s. vaistus nuo aerobinės infekcijos jau taip pat išbandžiau,žinoma,nepadėjo.

Ačiū už pagalbą.
Redagavo mmssms 2009-06-17 18:30
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
Stakta
mmssms parašė:
Sveiki.Štai ir man atsirado problemų. Aksolotlį auginu dar neseniai ( nuo pavasario ) , bet jau spėjau iki kaklo prisidirbti. Tai va, jau kurį laiką neišbrendam iš aerobinės (berods) infekcijos, na jo pilvelis išsipūtęs, kartais sugalvoja verstis ant šono ir aišku, kas be ko - plūduriuoja. Esmė ta, kad nesuprantu nuo ko: vanduo filtruojamas ir aeruojamas, gyvo maisto neduodu ,temperatūra išlaikoma tokia,kokia turi būti, maniau nuo grunto taip galėjo atsitikt, bandžiau išimt, bet nepadėjo. Kas dar? Šeriamas įvairiomis širdimis.Stresų jam stengiuosi nekelti, jei dėl to filtro srovės,tai ji minimali, beto filtras būna ne pastoviai įjungtas. Patarimą kišti jį į šaldytuvą taip pat skaičiau. Bet ką, nejaugi jį ten grūsti su visu akvariumu, jeigu iš tikro taip, tai kuriam laikui? Tai štai ,tikiuosi gal kas galės pasakyti nuo ko ta dujų sankaupa ir kaip ją gyditi.
P.s. vaistus nuo aerobinės infekcijos jau taip pat išbandžiau,žinoma,nepadėjo.

Ačiū už pagalbą.


Gal blogai prasifiltruoja, pas mane veikia visa para, srove ir pakankamai normali. Gruntas irgi netrukdo (stambus akmenukai). Šeriu krevetėm temperatura išsilaiko 18-21. Stovi pavėsyje, negauna jokiu atviru saulės spinduliu. Gal susižalojo į ką nors jis? Gal į maisto likučius palikai?
 
http://staktosvoras.lt
mmssms
Na sužaloti jis netūrėjo galimybės , o jei netyčia taip atsitiktų, juk tūrėčiau pastebėti turbūt. Mat pas mane akvariume nėra aštrių, smailų daiktų .O kas dėl maisto likučių tai jau prieš pirkdama prisiskaičiusi buvau, kad jie daug problemų sukelti gali, tai tikrai niekada nepalikdavau, visada kruopščiai prižiūrėdavau.Pas mane gruntas smulkus.Pas mane irgi kambary vėsu , tik krevetėm šerti dar nebandžiau. Gal reiktų pabandyti? Jis pas mane dar visai jaunas , apie šešis centrimetrus kažkur.Jei taip sakai, pabandysiu palikti visą dieną filtrą, bet buvau skaičius ,kad stipri srovė juos trikdo, o ten pas mane gaunasi tikrai nemaža, nes avariumas nėra didelis.
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
Stakta
Šiap smulkus gruntas irgi negerai jis galejo jo priiryt, nors pas save nepastebėjau kad rytu ką nors kas nejuda Grin net krevete jei nukrenta ir jis nepamato reikia ją judint, ir mes jam stengiamęs duoti tokia kokia jis praryt gali, o koks filtras , kokio galingumo, ir kokio didžio akvariumas?
 
http://staktosvoras.lt
mmssms
Tiesą pasakius jis rydavo gruntą Grin Bet poto jį išspjaudavo Grin O akvariumas manau apie septynis litrus gali būt, o išmatavimai 26x14x12, na , o filtro galingumas 230v.
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
Stakta
mmssms parašė:
Tiesą pasakius jis rydavo gruntą Grin Bet poto jį išspjaudavo Grin O akvariumas manau apie septynis litrus gali būt, o išmatavimai 26x14x12, na , o filtro galingumas 230v.


o kokiam litrazui filtras? Grin nes pas mane ir vežliui 230v 300l ir aksalotlio 230v 100l Grin tai gal su gruntu ir susižalojo?
 
http://staktosvoras.lt
mmssms
Pardavėja sakė, kad nuo penkių iki trijų šimtų . O kaip jis su gruntu galėjo susižalot? Išimsiu tą gruntą, prigąsdinai
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
donatas_s
mmssms parašė:
Tiesą pasakius jis rydavo gruntą Grin Bet poto jį išspjaudavo Grin O akvariumas manau apie septynis litrus gali būt, o išmatavimai 26x14x12, na , o filtro galingumas 230v.


Čia negalingumas, o darbinė įtampa, galia žymima vatais (w).
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
mmssms
Vadinasi 4 vatai ( bus man nesimokyti fizikos)
Visą dieną gieda ir neatsigieda vieversys pavasarį. ( Iš japonų poezijos)
 
Stakta
Na 4 manau užtenka jei pas tave jis nedidelis, bet išjunginėt tikrai nepatartina nes pradeda vanduo rugti Sad Mes kažkada palikom per nakti tai jau kita diena jautėsi kvapas
 
http://staktosvoras.lt
Stakta
Karole_ parašė:
o tau patinka gyvunai raudonom akim? man tai kazkaip primena laboratorines ziurkesGrinead: nors cia aisku skonio reikalasSmile


maniškis albinosas, bet akis jo tai žydros ryškiai Smile
 
http://staktosvoras.lt
svaled
pas tave reiškias ne albinosas, visų albinosų akys raudonos.
 
Karole_
aha,pas ji reiskias baltas,nes albinosai neturi pigmento,del to ju akys raudonos,nes matosi kraujagysliu rezginys Smile
 
krabosoma
Yra problema - vasara, temperatura akvoj (60L) nenukrenta zemiau 20-21 o kartais ir iki 23 uzkyla Angry . (Dazniausiai stovi ant 20-21). Imontuotas ventiliatorius kaip tik tuos 2-3 laipsnius numusa bet ne daugiau. Dabar suku galva ar del tu keliu siltu menesiu konstruot koki tai ausintuva (galvoju is masininio saldytuvo), ar palikt kaip yra ir tai nieko tragisko... :read: Persiskaiciau tonas info ir pasimeciau. Kaip galvojat jus? Ypac auginantys po kelis metus. Juk vasara irgi turetumete turet problemu. Salia stovincio mazo akvos (25L) temperatura 25-27C be sildytuvo beje...
 
aivy.veltinis.lt
trochanter
iki 23 laipsnių nieko baisaus. Pas mane vasarą būdavo ir pora laipsnių aukščiau. Tiesa naktimis temperatūra krisdavo.
 
krabosoma
na tvarkoj tada kolk kas nuo saldymo irangos susilaikysiu. Pinigai dabar tikrai nesimeto, o jei reikes tai bent jau kaip pasidaryt sugalvojau Grin Dar nuomoniu zinoma nepamaisytu
 
aivy.veltinis.lt
Karole_
o mano aksolotli ancitrusas apgrauze,varkgsiukas dabar stresa patyre,needa Grinisap: gal kam ir teko susidurt su tokia beda kad oda butu pazeista?pardaveja pas kuria pirkau sake daryt voneles su kalio permanganatu,tai gal pades kazkiek..
 
krabosoma
kažką esu skaitęs apie LABAI silpno permanganato voneles tokiu atveju, bet tai dezinfekcijai. Ko labiausiai mano nuomone jam reikia tai laiko ir zemesnes temperaturos (16-18C), kadangi tokioj temp. mikrobu metabolizmas pristoja o akselotlis kaip tik jauciasi puikiai. O daugiau nelabai ka ir galiu pasakyt. Teks laukti ir stebeti... Visgi ne bereikalo grieztai nerekomenduojama laikyti jokiu draugu su akselotliais :svilp:
 
aivy.veltinis.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8333
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36282062 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma