2024m. May 13d. 08:31:03

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
Silmaren
Na aš kas savaitę darau dalinį vandens keitimą nusiurbiant gruntą. Taip pat filtro kempinėlę praplaunu. Vandenį palieku kelias paras nusistovėti. O pilno keitimo nedariau dar nei karto - tai nėra būtina, manau. Kaip tik gali sugriauti azoto ciklą, ty, pakenkti azotą fiksuojančioms bakterijoms grunte, kurios labai kenksmingą amoniaką verčia į mažiau kenksmingus nitritus ir nitratus. Taigi, kol keičiu dalį vandens, mano padaras sėdi tam pačiam akvariume ir domisi tuo, kas ten vyksta Smile
Redagavo Silmaren 2008-03-30 19:50
 
Pumpuckelis
Galvoju padaryti tą vandens testavimą, prieš įleidžiant naują gyventoją. Nebenoriu kartoti klaidų Smile mačiau Vilniuje auksinėje žuvelėje du mažyčius aksolotlius. Tai pirmiausia susitvarkysiu akvariumą, o tada jau įsigysiu šį padarą Smile
 
Silmaren
Matai, nitritų ir amoniako šviežiam vandeny nerasi.... :svilp:
 
Pumpuckelis
O tai blogai? Kiek normaliai jų turi būt? Aš nieko nenutuokiu tokiuose dalykuose Smile
 
Silmaren
Geriau, kad nebūtų visai Smile Tik sakau, kad svarbiau stebėt šituos parametrus, kai akvariume jau kažkas gyvena. Azoto junginiai ir atsiranda kaip šalinimo produktas. Jau beje kalbėjom apie tai šitoj temoj, pasiskaityk, dar pati klausinėjau Wink
 
Pumpuckelis
Skaičiau aš čia viską. Žodžiu padarysiu tuos vandens testus kada nors, ir pasakysit, ar tai normalu Grin o tada jau įleisiu naują augintinį :hap:
 
ZNS
sveiki,
prisijungiau prie jūsų forumo, nes kaip tik planuoju įsigyti aksolotlį.
daug skaitinėjau, bet vienam puslapy rašo vieną, kitam - kitą, pati niekad neturėjau akvariumo, tad gal tie, kurie esat patyrę augintojai, galit atsakyti į kelis klausimus:

1. augalai. vieni asmenys sodina juos į aksolotlių akvariumą, kiti - ne. kaip daryti geriau?

2. ar užtenka vidinio filtro ir termoreguliatoriaus, ar reikia dar kokios nors įrangos?

ačiū iš anksto.
 
trochanter
ZNS parašė:
1. augalai. vieni asmenys sodina juos į aksolotlių akvariumą, kiti - ne. kaip daryti geriau?

2. ar užtenka vidinio filtro ir termoreguliatoriaus, ar reikia dar kokios nors įrangos?

ačiū iš anksto.


1.Galima ir sodint, tik yra rizika, kad išraus anksčiau ar vėliau. Aš niekada nebandžiau sodint. Gal pasidalins savo patirtimi tie, kurie sodino. Įmesk elodėjų, javos samanų ir bus gerai. Svarbiausia parinkt nereikalaujančius aukštos temperatūros augalus.
2. Vidinio filtro užteks. Tik aksolotliai stresuoja nuo stiprios srovės, todėl mažink ją kiek įmanoma. Galima apsieit ir be filtro (jei didelis akvariumas ir mažas aksolotlių tankis jame). Nusiurbi gruntą į savaitę vieną kartą (galima rečiau) ir liuks. Aksolotliams optimali temperatūra 18-20 laipsnių. 23-25 laipsniai ilgesnį laiką sukelia stresą. Žemesnę temperatūrą pakenčia geriau. Todėl šildytuvo ir termoreguliatoriaus akvariume neprireiks, nebent labai šaltoj patalpoj akvariumas.

Mano nuomone patikimiausia informacija apie aksolotlius yra šitam puslapyje: www.axolotl.org
Redagavo trochanter 2008-10-22 09:49
 
Silmaren
Dėl augalų - aš pasodinus valisnerijų ir echinodorusų. Jie nereiklūs šviesai ir temperatūrai. Daug kartų buvo išrauti, bet vis tiek auga. Mano manymu, gyvi augalai padeda reguliuoti nitrociklą.
 
MaXTeR
as nusipirkau aksolotli ir tik namie pastebejau, kad pas ji nukastos dvi letenos (galine ir priekine) galine gerai ataugo, o priekine uzsilenke i virsu, iki pat ziaunu Sad
ka man daryt? palikt kaip yra ar kazka kito patarsit? jis pasmane gyvena jau virs 3metu. paskaites pasirodo kad as ji ziaurokai auginu : kai keiciu vandeni paimu i
plastmasini bliuda pripilu vandens, jis pastovi gal valanda, tada ji perkeliu ir duodu uodo lervu (maitinu kas 3 dienas) , kol jis valgo isvalau viska, pripilu vandens, pastovi valanda ir perkeliu. tai dabar viska kitaip darysiu. tai laukiu patarimo del letenos Smile
Redagavo MaXTeR 2008-10-23 23:36
 
Richardas
Letena deformuotai ataugoSadTai taip ir liks....Ps.žiauri mintis :evil:amputuoti dar karta,bet jokių garantiju kad ataugs gerai:evil:
Redagavo Richardas 2008-10-24 00:59
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
simux
:labas: nzn galit gal padet noriu visai aksoliotlio bet nezinau kiek tai kainuoja gal kas galetu parasit ko reike ir koke visko butu kaina :aciu: is anksto
Noriu Aksolotlio xD
 
polllas
50 lt jis kainuoja parduotuvei
 
-
simux
Radau šiaip už 35lt, Panevėžyje yra, o šiaip pavyzdžiui, ko reikia aš nieko neturiu, nei akvariumo, žinau, kad reikia burbuliatoriaus, akvariumo šildytuvo. Kas yra pirkęs viską, galit pasakyt kiek už viską sumokėjot.
Redagavo donatas_s 2009-05-15 10:16
Noriu Aksolotlio xD
 
Manic
simux parašė:
radau seip uz 35lt ci panevezy ira o seip pavizdziui ko reike nes as nieko neturiu nei akvariumo nei ko manicaiu kad reike burbuliatoriaus akvariumo sildituvo na nlb ka zinau apie ji tai kas ira pirkes viska galit pasakikt kiek uz viska sumokejot

Galetum kokį vieną skyrybos ženklą bent dėl vaizdo padeti.
 
AndriusN
Manic parašė:
simux parašė:
radau seip uz 35lt ci panevezy ira o seip pavizdziui ko reike nes as nieko neturiu nei akvariumo nei ko manicaiu kad reike burbuliatoriaus akvariumo sildituvo na nlb ka zinau apie ji tai kas ira pirkes viska galit pasakikt kiek uz viska sumokejot

Galetum kokį vieną skyrybos ženklą bent dėl vaizdo padeti.


Manic, labai teisingas pastebėjimas. :thumb:
O klausimo autorei ar autoriui patariu, atsisakyti minties auginti tokį gyvūną. Nes tokiems dalykams pinigai neskaičiuojami. Plius, reikia domėtis ir skaityt straipsnius. Ne mes gi turėsim rūpintis tavo gyvūnu. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Karole_
gal zinot kur kaune butu galima nusipirkti balta aksolotli?:shy: scorpenoj maciau tik pilkus ir albinosus Smile
 
Mantas
gal zinot kur kaune butu galima nusipirkti balta aksolotli? scorpenoj maciau tik pilkus ir albinosus


Tai albinosai ir yra balti Grin
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Karole_
ot ir nePfft albinosai balti arba gelsvi ir akys ju sviesios,o baltu normalios jeigu kaCool
 
Mantas
dėl akių spalvos gyvūnas nepatinka :nezin: :laugh:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8333
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36281941 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma