2024m. April 26d. 22:47:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
terrariumo "fonas"
stafass
nu kikos terros ir t.t. o ka Londonieciui patarsit ? Grin
Avicularia Avicularia
Brahypelma Albopilosum
 
Vygis
stafass parašė:
nu kikos terros ir t.t. o ka Londonieciui patarsit ? Grin


Atvažiuot į lietuvą. Grin manau nesunkiai ten pats susirastum Smile
 
Isabelle
stafass parašė:
nu kikos terros ir t.t. o ka Londonieciui patarsit ? Grin


o londoniečiui yra internetas Smile manau, paprasčiau negu norėtųsi
I want to be remembered as the girl who always smiled. The one who could always brighten your day, even when it was almost impossible to brighten her own....
 
garsas
http://www.egzoti...to_id=2225 skaitykit mano komentarą
 
Mantas
manau pakankamai gražu yra kamštinė plokštė (iš išrorės tero), o iš vidaus iš durpių ar akmenų padarytas kalnelis, ir ant jų augančios samanos. Pritaiu Ričardui, kad klijavimai iš vidaus ne į naudą... kad ir kiek pakankamai klijai ar kitokie chemikalai bus išdžiuvę, vistit jie bus ne į nauda ... (garavimas nuo auksštos temperatūros, ar dregmes ir t.t) :geek:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Neonaz
remix as parašė:
manau pakankamai gražu yra kamštinė plokštė (iš išrorės tero), o iš vidaus iš durpių ar akmenų padarytas kalnelis, ir ant jų augančios samanos. Pritaiu Ričardui, kad klijavimai iš vidaus ne į naudą... kad ir kiek pakankamai klijai ar kitokie chemikalai bus išdžiuvę, vistit jie bus ne į nauda ... (garavimas nuo auksštos temperatūros, ar dregmes ir t.t) :geek:

na jaigu 'aqua' silikonas tai abejoju kad nuo šilumos ar dregmės jis pradės garuot ar pan. nieko blogo nematau kamštinę plokštę klijuot iš vidaus terariumo... Wink
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Richardas
Ne dėl Chemijos bėda.O dėl kamščio valimo .Jis turi geru savybių :yes:.Bet ir blogu-sunku ji dezinfekuot tvarkant tera(kaupiasi jame visoks brudas).Esu tokios nuomonės kad tera reikia irengti taip kad viska galima būtu reikalui esant lengvai išimti.Tam kad pakeisti,dezinfekuoti ir tt........Ps.Neprisidarykit sau vargelų Wink
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
Ne dėl Chemijos bėda.O dėl kamščio valimo .Jis turi geru savybių :yes:.Bet ir blogu-sunku ji dezinfekuot tvarkant tera(kaupiasi jame visoks brudas).Esu tokios nuomonės kad tera reikia irengti taip kad viska galima būtu reikalui esant lengvai išimti.Tam kad pakeisti,dezinfekuoti ir tt........Ps.Neprisidarykit sau vargelų Wink


man tokia pat mintis kilo kai sieneles daromos ir makroflekso ir nuglaistomos plyteliu klijais ir p.n. Juk realiai pavirsius gaunsi rupus ko pasekoje jame gali kauptis visokie negeri dalykai...
 
Mantas
Ir beto, greit pelyja kamštinė plokštė jei dedama iš vidaus... (nuo drėgmės) ... taip kad iš išorės geriau Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
neo
todel naujajam savo tere pasiliksiu prie esamos akmens mases plyteliu apdailos...lengvai plaunasi ir nieko nebijo :yes:
 
Richardas
Taip pritariu:yes:Termoizoliacija pagerina kamštis klijuotas iš išorės.Ir gražiau viduje.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
sadayakko
Grinisap: hmm, idomu, o jei terariumo galine sienele istapius ? manau, originalu butu.
 
Egluz
Tapyk... tik pasirink tam geras medziagas Smile
 
Vladas
RIPeriz parašė:
O koki fona patartumet vandens vezliui?


Bent jau aš patarčiau tokį, kuris tau patinka. Nes pačiam vėžliui giliai dzin, koks bus tas fonas Grin
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
RIPeriz parašė:
O koki fona patartumet vandens vezliui?
Floridos Grin
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
AndriusN
RIPeriz parašė:
Asmeniskai man tie spalvoti lapai lievai atrodo.. Jau tada geriau juoda lapa det ir fsio.. -.-


Na, jei jau tau "lievai" atrodo tie plakatai, tai daryk diaramą. Bus ir gražu ir natūralu.
Na, o jei jau ir tai netiks, nes per daug sudėtinga, tai tada galiu pasakyt, kad jau ir pats nežinai ko nori.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
agnulllka
RIPeriz parašė:
Andrelis parašė:
RIPeriz parašė:
Asmeniskai man tie spalvoti lapai lievai atrodo.. Jau tada geriau juoda lapa det ir fsio.. -.-


Na, jei jau tau "lievai" atrodo tie plakatai, tai daryk diaramą. Bus ir gražu ir natūralu.
Na, o jei jau ir tai netiks, nes per daug sudėtinga, tai tada galiu pasakyt, kad jau ir pats nežinai ko nori.


Kad nlb isivaizduoju kaip ta deagrama atrodo. Grin Idomu butu jai paaiskintum. Grin O del pats nezinau ko noriu tai cia kaip pirstu i aki tik va kad nenoriu tu plakatu tai cia kaip diena manau aisku..

ne deagrama, o diarama... Susidarysi vaizdą kaip ji atrodo http://www.egzoti...to_id=2626
Šiaip kad susižinot kas tai tam yra google Wink ... Čia reikia vaizduotės, apie galinę sieną daug šnekama yra, tereik pasitelkt paiešką ar kažką panašaus ir tikrai rasi tai ko tau reikės Smile

sutvarkytas linkas

Redagavo Vladas 2008-09-22 16:32
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Richardas
Tik toje nuorodoje kur dve Agnė akva tipo diaramos pavizdys.Diarama tai stiklu atskirtos (kad gyvūnai neniokotu,vanduo nepūditu..) galinės sienelės ikurimas.Kuris dažniausiai turi atskira apšvietima.Gražiai padarius ..........atrodo:thumb:
Redagavo Richardas 2008-09-21 20:54
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
Ne labai supratau ka pabaigoje prirašei,Bet gali isitekti 80x35x35 .Likusi plot (iš50)15cm panaudodamas diarama.filtra pakasi dugne arba kartu su šildituvu paslėpsi už stiklo diaramoje.Žinoma tada vanduo su diarama bendras.Jaigu nori sausa diarama tada teks filtra su šildituvu dėti į dugna.Ps beto viskas gal gali kiek išsikišti iš lentynos (iki 5cm)
Redagavo Richardas 2008-09-21 21:10
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
green
gal kas žinot kuo skiriasi sanitarinis silikonas nuo sanitarinio hermetiko ir kokios firmos silikoną naudoti geriausia, kad priklijuot galinę sienelę su kamštine plokšte? Frown:nezin:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8303
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36255269 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma