2024m. May 14d. 18:16:13

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Kas atsitiko B. Albopilosum?
AudriusSa
Sveiki, su mano voru atsitiko toks dalykas, kad po paskutinio issinerimo jam netoli akiu atsirado toks daiktas panasus i pelesi, tai manau kad jam kazkas negerai. O kitas dalykas toks, kad jis gal pries kokias tris savaites issinere, o kaip tik dabar ziuriu prisipyne voratinkliu ir vel neriasi!!! Tai kas cia su juo darosi? Visas temas perziurejau ir nieko panasaus neradau aprasyta, nors galejau ir nepamatyti, todel atsiprasau is anksto. Mano vorui 2 metai. Dabar laukiu kol issiners ir ziuresiu kas bus. Dekui is anksto!
 
AudriusSa
Nors dabar paziurejau, gal ir nesineria, bet guli voratinkliais apsivyniojes ir juda...
 
Loona
Videogalerijoje yra filmekas "Pukis ieško mergų" (Video galerija > Nariuotakojai > Pūkis ieško mergų)
http://egzotika.i...ideo_id=63

Taviškis elgiasi lygiai taip pat aš speju :yes:
 
gsp
xe xe maniskis irgi neseniai 'voliotis' pradejo Grin gal kas patele turi ir nori duag voriuku? Grin galetu pasiimti visa derliu man tik koki penketa tereiktu :alus:
 
www.gsp.projektas.lt
pawel
sveiki ,turiu toki klausimeliGrin maniskis B.Albipilosum L5 pradejo daug valgiti kas triacia kas kietvirta diena suvalgo po dzika Smile ar tai normalu perdaug nebusFrown .aisko jis kaip valgo taip ir auga kaip ant mieliu atrodoGrin:aciu:
brachypelma albipilosum L10
 
Vincas
jie auga kai išsineria
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
donatas_s
Tai jei jau šeri dzykais, tai nieko nuostabaus, čia tas pats, kas tu valgytum vien kokį mineralinį vandenį, juose nieko nėra, tik vanduo ir skūra.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
pawel
as supratauSmile bet ka taga duoti Frown zoofoba ?bet je atrodo gana dideli padarai .voras bijos prieiti pre jo Grin svirpli ? voras sio metu 0,5cm didesinis niei 5lt :yes:
brachypelma albipilosum L10
 
Vincas
Donatai, aš vien dzikais savo albopilosumą šeriu panašiais kiekiais kaip pawel ir nueik pažiūrėt į dienoraščius koks jo augimo tempas Smile
B. Albopilosum L10
P. Regalis L6
H. Spinifer I3
 
zippo1
As pradzioj maitinau milciais,jie irgi nieko gero,bet gal geriau nei dzikai,o kai paaugo vien zoofobus duodu,juk yra tarakonu visokiu,gali pabandyt nusipirkt :thumb:
Brachypelma smithi
Brachypelma vagans
Pantherophis guttatus
 
pawel
maciau tarakonu bet labai dideli apie 4 cm didzio .na ziuresiu .dar pamaitinsiu dzikais iki kito isnerimo o ten ziuresiu i voro didi.:aciu:
brachypelma albipilosum L10
 
Chemecall
aš tai tarakonų vaikas mažius šeriu
 
pawel
katik susiduriau so tokia problema su B.A.pres 2denas jis isnere viskas ciki:hap:,o sianden sugalvojau pakeisti durpesSmile.poto ji ivariau atgal o jis labai greitai isbego :nezin:,neatkreipiau demesio ,pabandziau dar jis vel isbego ,vos pagavau Shock zodziu su zmona pavargom kol ji atgal ivarem.Grinkas netaip su jo ?ka jam nepatiko durpes svezios?Smile
brachypelma albipilosum L10
 
AndriusN
pawel parašė:
katik susiduriau so tokia problema su B.A.pres 2denas jis isnere viskas ciki:hap:,o sianden sugalvojau pakeisti durpesSmile.poto ji ivariau atgal o jis labai greitai isbego :nezin:,neatkreipiau demesio ,pabandziau dar jis vel isbego ,vos pagavau Shock zodziu su zmona pavargom kol ji atgal ivarem.Grinkas netaip su jo ?ka jam nepatiko durpes svezios?Smile


Manau, kad tavo voras turi rimtų psichologinių problemų. Fobiją šviežioms kokoso durpėms. O gal ten buvo visai ne kokoso durpės?
Sprendimas yra vienas, jei voras neužsidaręs savyje pabandyk su juo pasikalbėti. Wink
Redagavo AndriusN 2011-12-02 11:55
 
Jokotau
:laugh: taip jau buna kai ismeti vora is jo namu ir bandai ikisti neaisku kur, palauk kelias dienas kol isikurs ir niekur nebenores jis eit.
 
pawel
jau ziuriu ligtai normaliai jauciasi po kieliu valandu.jau ir voratinkliu supine biskeli.bet taip greitai jis nekada nebegdavo ,man net baisu pasidare kad nepagausiu joGrin
brachypelma albipilosum L10
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285385 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma