2024m. April 19d. 02:39:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
susirgo stepinis vėžliukas
ukas
:help: gal galit kas nors padėti,patarti kaip elgtis,vėžliukas išsižiojęs sunkiai kvėpuoja lyg trūktų oro,kvepia taip ištiesęs galvytę ,tačiau šnervės švarios :no: :no: :no:
 
ukas
Dėkoju visiems už pagalbą..............,kurios negavau.............
 
Richardas
O kokia čia gali būti pagalba, kai panašius simptomus gali sukelti įvairios priežastys. Medikai pacientų teefonu negydo.Vetai lygiai taip pat.Manau ir pačiam aišku, kad reikia skubios išmanančio vet pagalbos.Kur be analizų jokios tikslios diagnostikos nebus.....
Redagavo Richardas 2008-11-08 01:21
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Kosmos
Va man iskilo tokia beda. Turiu as stepini keturpirsti vezliuka ir jis jau 5 dienos kaip nesitustina. Ar tai normalu ar reik kokiu vidurius laisvinanciu vaistu duot? :help: Prasau padekit :help:
Redagavo Kosmos 2009-01-03 01:26
 
Richardas
gali kiek vėliau padaryti klizmute su šiltu vandenuku.sušerk šaltalankio alieju
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Kosmos
Aciu :aciu: pabandysiu su saltalankio aliejumi. Jei nepades tai teks klizmute stsyt. Grin O siaip man dar iskilo toks klausimas: gal as ji per mazai seriu? :nezin: Duodu viena lapa salotos (jeigu mazi tai duodu du lapus) viena kart per diena. mazdaug apie 20:00. Gal reik maitinimo laika pakeist? :nezin:
 
Mantas
nors vėžliuose neraukiu, bet manau kad vien salotom tavo vėžlys gyvas ilgai nebus...
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Kosmos
Ne na tai savaime suprantama. Bet as nesugalvoju kuo ji pasert. Buvau daves banana. Atsikando viena kasni, pakramte, pakramte ir nebeeme kito kasnio. Gal per sausas buvo... :nezin: Net neisivaizduoju... Grinisap:
 
Kosmos
Ir ar galima jam mandarina duoti? :conf:
 
AndriusN
Siūlau paskaitinėt straipsnių. Neįtikėtinai daug sužinosi. Wink

"Šalta!" (P. Coelho)
 
Vobleris
Sausumos vežlių racijonas platus-galima duoti nemažai įvariausių vaisių ,kad ir pvz:uobolys,bananas,madarinas,apelsinas,kiti tropiniai vaisiai ...agurkai,kopūstai,morkos(sutarkuotos)špinatai,įvairios salotos ir tt tt tt.Retkarčiais būtina tam tikrų vitaminu dozė Wink o šeip viskas yra straipsniuose o jų yra nemažai skaityk :conf: p.s kuo įvairesnis racijonas tuo sveikiau tavo augintiniui.
Redagavo Vobleris 2009-01-03 17:40
 
www.egzotika.info
Kosmos
O as turiu gulinti kokosa. Tai jam galima duot? Jis riebus bet gal blogo nieko nebus...? Frown
 
Vobleris
Kosmos parašė:
O as turiu gulinti kokosa. Tai jam galima duot? Jis riebus bet gal blogo nieko nebus...? Frown

SKAITYKITE STRAIPSNIUS!!!!!!
 
www.egzotika.info
coliuke
manau pries isigydamas gyvūna turetu žmogus būt sukaupes info apie jo auginimą:read:, o ne dabar klausinėti ką jis valgo, kai jau serga gyvūnas....:conf:
 
Kosmos
Nu taip, zinau... Skaiciau as tuos straipsnius... Nu ir nieko gero neradau... Va kai apie terariumus paskaiciau tai ten super parasyta :thumb: :clap:
 
Kosmos
coliuke parašė:
manau pries isigydamas gyvūna turetu žmogus būt sukaupes info apie jo auginimą:read:, o ne dabar klausinėti ką jis valgo, kai jau serga gyvūnas....:conf:



nemanau kad serga.... kiek zinau sergantis vezlys labai mazai valgo... :read: o maniskis tai turi gera apetita... :yes:
Redagavo Kosmos 2009-01-03 19:07
 
Kosmos
Na va... paseriau vezli. Suseriau jam obuoli ir salotas. Nepagalvojes seriau ant lovos tai dabar truputi reiks pavalyt balute :laugh::laugh:
 
Bennu
šiaip jei baiminiesi dėl tuštinimosi tai padaryk šilto vandenuko vonelę vežliukui pamirkti ,tik šiltoi patalpoje be skersvėjų,nes jie labai jautrūs tiems dalykams,sočiai atsigers ir išsituštins :shy: poto sausai apvalyk patepk augaliniu aliejuku ,na buna tokio vaistinese kur mažus vaikučius tepa, buna ten ramunėliu ir kitokiu :shy: ,jei maistas persausas galima duoti sultingo agurko :yes: nepamiršk vitaminu galima lašinti ant maisto ju buna visokių pvz.,JBL nieko tokie ,o dėl raciono tais galima daug ko potruputi jis atsirinks kas jam skanu :yes: ,del špinatu tais manau jų neduok,baltymu taipogi ribok, dėl obuolių tais ir truputi ir nelaikyki kol obuolys užruduoja jei nevalgo išimk,stenkis lengvesnio jo skrandukui maisto :shy: nepersistenk su vaisiais nes suviduriuos,sėkmės.........
 
Kosmos
O jei ne paslaptis tai keliu laipsniu turetu buti tas "siltas" vanduo? :svilp:
 
Bennu
šiltas vanduo neperkarštas vėžliukui jausi su ranka (drugnas) mokslo čia nereikia :laugh:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245482 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma