2024m. April 26d. 00:31:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
pandinus imperator
Sheepshegeris
O jei suleidžiu jau suaugusius nemačiusius vienas kito į vieną terariumą? Daugiau šansų, kad nesutars ar panašiai?
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
giriniss
http://www.scielo...=iso&tlng=
straipsnis apie skorpionu nervine sistema
(p.s. skorpionui kazkokie sentimentai ar pan yra giliai iki lemputes)
jai sotus skorpionas - sansai auga kad sutars :)
Redagavo giriniss 2007-12-18 12:19
 
makis
Lyg ir panašu kad mano pandinusas ruošiasi nertis, bent man taip panašu... Tai va kaip yra, vakar atidariau terariumą kad papurkščiau vandens ir pastebėjau kad skorpionas gerai naktį padirbėjo, nes visas jo baseinėlis buvo užverstas durpėmis, o pats skorpionas susirausęs po samanomis. Aš dar nebuvau pastebėjęs kad jis ten susirausė, tai pakėlęs samanas pamačiau kad skorpas nemažai ten išsikases ir kai pakėliau tą samaną nuo skorpiono, jis labai pradėjo blaškytis ir tarsi pulti bandė, nors iki tol dažniausiai jis tik susigūždavo mane pamatęs... Ir dar tai kad jis lyg ir kelias savaites jau neėdė tai man labai panašu kad jis ruošiasi nertis... Mano spėjimai teisingi ar ne? Smile
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
Kaaarolis
GAL.. Pagyvensi pamatysi..:conf:Grin
 
marius752
ar labai sudėtinga užauginti pandinusą nuo L2???

l2 jau maistą pats pasigauna? ar su pincetu reikia duoti? drėgmę palaikyti lb didelę visada reikia? ta prasme kasduon apipurkšti durpes?

kokia tikimybė kad bus nėrimosi nesklandumai ir mirtis? jei drėgmė normali?

 
AivarasSt
marius752 parašė:
ar labai sudėtinga užauginti pandinusą nuo L2???

l2 jau maistą pats pasigauna? ar su pincetu reikia duoti? drėgmę palaikyti lb didelę visada reikia? ta prasme kasduon apipurkšti durpes?

kokia tikimybė kad bus nėrimosi nesklandumai ir mirtis? jei drėgmė normali?



jau dvi pandas užauginau nuo I1 iki I4. auga kol kas gerai. jokių nėrimosi nesklandumų nebuvo. niekada maisto su pincetu nesiūliau. visada patys pasigaudavo. dabar neseniai perkėliau į vieną terą. Sutaria puikiai, net labai mielai. vaikšto vienas palink kitą, trinasi visaip Smile pvz vakar vienas nėrėsi, o kitas vaikščiojo aplinkui, nebuvo jokios agresijos požymių, kad norėtų suvalgyti ir pan. Na tfu tfu tfu pakolkas jų bendru gyvenimu esu maloniai nustebintas Smile tikuosi, taip sutars ir toliau Smile
Redagavo mildaster 2008-01-11 16:10
 
AivarasSt
šianakt mano pandos pragraužė vintiliacijos tinklelį ir vos nepabėgo :geek:
 
spart
man idomu kas kiek laiko skorpionai geria?taip pat kaip ir valgo ar dazniau?
egzotikasSmile
 
AivarasSt
o koks skirtumas? Grin siaip nemanau kad jie ten labai geria.. su maistu gauna skysciu.. i jei negauna tai vistiek iskurnors gauna Grin
 
Mariezas
spart skorpai negeria,jiems reikia aplinkos dregmes,kaip ir vorams ir pan.
 
evalduxx
Hm, kad klysti Mariezai, skorpionai geria vandeni taip, pat kaip ir žmonės, tik geria tada, kada jiems jo reikia.
 
GiX
Mariezas parašė:
spart skorpai negeria,jiems reikia aplinkos dregmes,kaip ir vorams ir pan.


Netgi tokiems "smėliniams" skorpionams kaip Androctonus reikia kas antrą savaitę "duoti" atsigerti, neužtenka vien iš maisto įsisavint. Ir vorams taip pat reikia "atsigert".
 
www.scorpions.lt
AivarasSt
bet tai jie geria gi nebutinai is indelio.. gali ir is susikondensavusiu lasiuku atsigert..
 
GiX
Niekshas parašė:
bet tai jie geria gi nebutinai is indelio.. gali ir is susikondensavusiu lasiuku atsigert..


mes apie pati gerimo faktą diskutuojam, koks skirtumas ar iš lašiuko atsigers, ar iš indelio.
 
www.scorpions.lt
Richardas
Geria visi :yes:.Tik atsargiai su gyliais :conf:kažkodėl jie prigeriaSad.Klausimas kitų skorpionu laikytojams-Ar ir kitų rūšių skorpai linke prigerti?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sheepshegeris
Gana nedideliam tere pas mane pagaliau jau gyvena 3 suaugę Imperatoriai (2 patelės ir patinėlis) , dėl to gėrimo, tai per kelias dienas nelieka maždaug trečdalio tos mūsų gerai žinomos salotų dėžutės vandens ( šiek tiek mažiau nei 100ml) tai manau jie geria pakankamai daug, nes ir dienos metu dažnai vienas guli tam indelyje, o kiti du apsikabinę kokose slepiasi. Indelis nupjautas per puse kad nepaskęstų. P.S laistau ir taip kad negalovtumėt, jog tik indelį padėjęs. Tai taip jie ir gyvena Smile
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
Bichisu
o kaip su tais gyliais? jei vandens tiek, kad apsemia visą skorpioną jam įlipus, bet jis gali nesunkiai išlipt, tai juk nenuskęs, ar vistiek gali?
čia pvz net maudosi: http://www.youtube.com/watch?v=7O30pd7sJcI
Smile
 
AndriusN
Sheepshegeris parašė:
Gana nedideliam tere pas mane pagaliau jau gyvena 3 suaugę Imperatoriai (2 patelės ir patinėlis) , dėl to gėrimo, tai per kelias dienas nelieka maždaug trečdalio tos mūsų gerai žinomos salotų dėžutės vandens ( šiek tiek mažiau nei 100ml) tai manau jie geria pakankamai daug, nes ir dienos metu dažnai vienas guli tam indelyje, o kiti du apsikabinę kokose slepiasi. Indelis nupjautas per puse kad nepaskęstų. P.S laistau ir taip kad negalovtumėt, jog tik indelį padėjęs. Tai taip jie ir gyvena Smile


Manau, tavo atveju, tas vanduo tiesiog išgaruoja. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
Jis mano kad tiek išgeria:laugh:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sheepshegeris
Nesakau kad jie ten viską ir išgeria, bet sakau kad pakankamai daug. Faktas tas, kad geria Smile
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8299
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36254293 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma