2024m. April 29d. 09:16:52

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
padekit issirinkti drieza
paska
koki drieza parekomenduotomet. zaliai iguanai normaliam terariumui neturiu pakankamai vietos. gerai butu kad suauges jis nevirsytu ~80 cm, kitaip bus sunku ju porai irengti tinkamo dydzio busta. tuo labiau, kad tai ne vienintelis gyvis namie...
 
paska
patikslinimas: terariumas bus horizontalus. tiksliai netatsimenu, bet kazkuris is vrtotoju atrodo augina barzdotasias agamas? kur galeciau rasti aprasyma? rusiskoje literaturoje buvau rades informacijos apie viena is iguanu tai ta pas kuria juoda apykakle, jas rusiskai vadina cernazobaja iguana. gal ka nors apie jas girdejot?
 
Pao
Bent terariumo ismatavimus gali parasyti. Siaip daugeliui driezu tikntu vertikalus terarumas. Dar gali parasyti kokio charakterio driezo nori ir t.t.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
paska
terariumas bus toks koki susiklijuosiu, manau 110/110/60. gal mazesnis gal didesnis. nuo nuotaiks priklausys:thumb: o driezo noriu. kad ir uzauges butu judrus. ir kaip minejau neaugtu didesnis nei ~80 cm. ir zinoma, kad nebutu visai pikciurna, nors gal ir kvaila to noreti... jug kiekvienas driezas turi savo charakteri... teko terroje vilniuje matyti juodaja iguana, gal kas zinot jos lotyniska pavadinima? grazus zveris...
 
karolis007
eublefarai grazusSmile
 
Vladas
Šeip juoduosiom iguanom vadina šitas iguanas: Ctenosaura acanthura, Ctenosaura alfredschmidti, Ctenosaura bakeri, Ctenosaura clarki, Ctenosaura defensor, Ctenosaura flavidorsalis, Ctenosaura hemilopha, Ctenosaura melanosterna, Ctenosaura oaxacana, Ctenosaura oedirhina, Ctenosaura quinquecarinata, Ctenosaura similis.

Bet šeip didžioji dalis šių iguanų įrašytos į Raudonąją knygą ir yra labai retos... taigi labai abejoju ar jie tą iguaną turėjo, o jei ir turėjo tai kaina jos turi būti visai nemaža, be to daugelis j. iguanų rušių pagal dydį neatsilieka nuo žaliųjų iguanų...
Šeip gali darytis vertikalų terariumą ir auginti labai įspūdingus gekonus toki (bet jie labai agresyvūs) arba kaip sakei horizontalem auginti barzdotąją agamą...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Vladas
tiesas jei išsirinksi barzdotasias agamas, tai turiu labai gerą straipsnį apie jas (LT)
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Ravenous
o kodėl tas straipsnis dar ne pas mus :geek:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Vladas
Ravenous parašė:
o kodėl tas straipsnis dar ne pas mus :geek:

klaida pataisyta Wink
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Forget_me_not
Aš už eublefarus :naiv:
 
paska
to vladas: imesk man ta straipsni i maila paulius@contraforma. lt is tikro dabar eina kalba apie pasirinkima tarp pogona vitticeps tai ta pati barzdotoji, arba laudakia melanura tai yra juodoji agama..... o tokiai man is isvaizdos nepatinka...
 
paska
tai vat issirinkom barzdotaja..:thumb: visa seimyna pritare:thumb: taigi visi kas turit informacijos apie si gyvi duokit ziniu geriau i maila paulius@contraforma.lt is anksto dekoju. o as tuo tarpu klijuosiu terariuma,darysiu nuotraukas ir rasysiu straipsni. mat apie terariumu irengima driezams straipniu mazoka....
 
Ravenous
paska parašė:
o as tuo tarpu klijuosiu terariuma,darysiu nuotraukas ir rasysiu straipsni. mat apie terariumu irengima driezams straipniu mazoka....


Puikumėlis, lauksim :thumb:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Vladas
paska artimuoju metu Ravenous turi įkelti tą straipsnį čia... Šeip teisingą pasirinkimą padarei barzdotiji agama :thumb: pats apie tokę svajoju... jos labai įdomios ir protingos... tik jei pirksi tai pirk kelias pvz. patiną ir patelę ar vieną patiną ir dvi pateles...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
paska
taip ir manau daryti, tik reikalas tame, kad kol jos mazos labai sunku atskirti driezo lyti, o paaugusiu iki tiek kad jau atskiriamos kaina uz viena drieza 400 ltGrinisap: na bet gal raimundas terroje padarys akcija perki 3 atiduoda po 300. gal jas kas nors lietuvoje veisia? arba kas is vilnieciu gali atskirti berna nuo mergos kai jos dar visai mazos?
 
Vladas
na lyti yra gana nesunku atskirti pagal poras ( tik vat įdomu jie su tuom porom gimsta ar kažkokiu tai laikotarpiu tos poros atsiranda)... palauk tą straipsnį ten viskas labai gerai aprašyta...gal šiandien Ravenous jį įdės ?
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Ravenous
pasistengsiu :shy:, namie remontai, kompas atjungtas, bet gal vėlai vakare ir suspėsiu įmesti :shy:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
paska
liaukos manau yra iakart tik beda tame, kad kai driezas visai mazas jos neryskios ir tam, kad atskirti reikia tureti tikrai daug patirties....
 
paska
hm, radau info rusu kalba. joms ziemos miega organizuoti reikia? radau issamu aprasyma kaip tai daroma.
 
Vladas
žiemos miegas nebūtinas... jį dažniausiai daro kai ruošia driežiukus veisimui...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259824 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma