2024m. April 29d. 10:35:26

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
B. albopilosum
donatas_s
Taip, ko gero ruošias nertis.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
emiliszzz
Sveiki visi Smile . Visada galejau pasigirti voro plaukuotumu,o mazdaug pries menesi jo pilvelis nupliko. Niekaip negaliu suprasti del ko... JOKIO streso visiskai nebuvu. Po nuplikimo praejaus savaitei( mazdaug) suvalge 1 zoofobusa, nuo tada nebeeda ir net nejuda, tapo labai neaktyvus. Tik sedi savo ,,urve atviru stogu" ir nieko nedaro. Tai sakau gal kuo susirgo?! Frown
P.S. Jis nesineres jau apie 2 menesius.
Augintinis B.Albopilosum l8-l10 =]
 
Voriukstis
Tai gal paedes jau, jai pilelis storas, o pastresuot gal gali del to kad maisto yra, mano tai stresuodavo tada kai ileisdavau zoofoba o jis po durpem pasislepdavo :nezin:
 
www.PSP-LT.com
claymey
sveiki Smile gal kas žino kur butu galima isigyti šita groži ? Smile tiek laukiau, tiek svajojau kad nusprendžiau kad reikia pagaliau isigyt voriuka, tik problema kad niekur nerandu :/

jau turiuSmile
Redagavo claymey 2011-02-21 07:55
 
EveR
Ziurek cia forume kas parduoda arba jai is kauno,tj pas Vilmanta.
 
claymey
ok
Redagavo claymey 2011-02-22 23:09
 
pawel
:labas: vakar mano B.A,mete i mane savo plaukelius ar kaip teisingai pasakiti? tai va apmete bet man nieko jokios elergijos aisko ir voras ne milzinas tik L6 tikiosiu po kokiu 2 savaiciu bus jau L7:hap:,tai va ka noriu paklaust nuo kada reikia saugotis voro tokiu veiksmu?:aciu:
brachypelma albipilosum L10
 
paurok89
Jokio ten baisumo nėra mane ne kartą L9 voras apvarė ir nieko gal tik truputuką niežtėjo
 
pawel
tai turbut nuo L10 jau labai malonu tikrai nebusSmile
brachypelma albipilosum L10
 
paurok89
Ne nu tie plaukeliai nebus, kad apvarys ir viskas amputuoji ranką.Nieko ten baisaus nėra nu už nuodus tikrai nebaisiau Smile
 
Jokotau
nuo rusies priklauso ju stiprumas. brachypelmos turi ypac silpnus.

o po to jau viskas nuo zmogaus jautrumo jiems priklauso. buna ir gan ziauriu pasekmiu.
Redagavo Jokotau 2011-12-16 21:14
 
pawel
na sitie plaukeliai man netaip rupi kaip nuodai aisko bet vistek noriu zinoti kada jau pradeti saugotis ju:yes:
brachypelma albipilosum L10
 
paurok89
Koks ten saugojimasis apipurkš nemirsi ir nebus ten žiauriai taigi gali nesisaugoti(Aišku reikia su protu viską daryti, kad pasakiau nesisaugoti tai nereiškia jog kišk ranką ir lauk kol apipurkš aš turiu omenį jog labai nekreipk dėmesio į juos...)
 
Zankedan
Dėl plaukelių-kadangi tai yra alerginė reakcija, kiekvienas iš mūsų jausim tą poveikį skirtingai, bet alergenai kaupiasi organizme ir viena gražią dieną gali išsiveržti ir su kaupu, ta prasme vieną antrą kartą reakcija gali būti silpna ir nereikšminga, bet tas nereiškia kad 11-12 kartą bus tokia pati. Yra vorų augintojų, kurie laikui bėgant net turėjo aplamai atsisakyti vorų, mėtančių plaukelius, o išpradžių taip pat tos reakcijos net nejausdavo. Net atsisakius tokių vorų, alergija nepraeina per vieną dieną, gali prireikti ir metų, kol organizmas išsivalys. Taip kad reikia stengtis kuo mažiau tokių kontaktų, kad vėliau nereikėtų atsisakyti augintinio :conf:. Ir dar vorai plikom šiknom negražiai atrodo :laugh:.
Redagavo Zankedan 2011-12-17 12:15
 
pawel
zinau kad negraziai atrodo maciau galerijije
brachypelma albipilosum L10
 
pawel
:labas:labai kvailas klausimelis ira;
visi dregina substrata purskiant ,o pas mane niera purkstuko ,na ira bet negaliu isplauti normaliai vistiek lieka kvapas ,tai vat ,as dreginu substrata su svirkstu Grin aisko jokinga bet !!!efektiviai ...o kai pradedu dreginti voras puola ant lasiuku Shock jis valge pres 4 dienas beveik visa dideli zoofoba surijo ,sikna didokaGrin,gertuve turi,ka jis vel nori valgit? ar tesiog zveriski instinktai? voras B.A L7
brachypelma albipilosum L10
 
Jokotau
aisku kad nori jei puldineja lasus.
Redagavo Jokotau 2012-01-16 13:50
 
pawel
zinok daviau zoofobusa isart miam niam:aciu: bet 4 dienas nevalges ir toks alkanas nekada nebuvo ,kaskur esu skaites kad permaitinti galima ,bet kitie sakie kad nepermaitinsi ,kam tikieti ?Grin
brachypelma albipilosum L10
 
Jokotau
cia jau tau rinktis kuom tiketi Grin permaitinti, taip galima, bet labai jau retai tai nutinka. ir be to as esu skaites kad yra rimtu itarimu jog nuo maisto kiekio gali priklausyti kokio dydzio jis uzaugs galutiniam variante, bet cia irgi jau nori tikek nori ne Grin
 
pawel
na iki parachybanos didziu kiekaip nedamaitinsiGrinGrinGrin
brachypelma albipilosum L10
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36259916 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma